Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zapisy na kalendarz na 2023 rok


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tło najlepsze 😉 No niech to tylko zobaczy taki jeden miner 🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kalendarze dla [mention=5295]Piootr[/mention] i [mention=12410]Bomber[/mention] odebrane. Dzięki Krzyśku
71d029f058964f6c0b7ecea39c9fbf17.dng

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Też odebrałem kalendarz od naszego najlepszego mechanika, dziękuję.

Ale mam uwagi. Nie po to jest konkurs na najlepsze zdjęcie „miesiąca”, żeby później to wszystko wrzucić do jednego wora i w kwietniu mieć zimę, a w lutym październik. Karty kalendarza na miesiąc 8,9,10,11 i 12 są nie do zaakceptowania. To prawda, że do tej pory Arturas nas rozpieścił i podniósł wysoko poprzeczkę, ale nie można zamieszczać zdjęć gdzie widać zdjęcie w pikselach. Październik to katastrofa. Przykro mi Krzysiu, ale próbowałem Ci o tym mówić, nie słuchałeś 😩.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odebrałem wczoraj kalendarz i bardzo dziękuję, nie miałem czasu na miejscu oglądać. Należą się podziękowania dla Krzyśka za podjęcie tematu i zrealizowanie kalendarza. Co do kwestii technicznych to @Worlan trafił w sedno😉

2 godziny temu, Worlan napisał(a):

..Nie po to jest konkurs na najlepsze zdjęcie „miesiąca”, żeby później to wszystko wrzucić do jednego wora i w kwietniu mieć zimę, a w lutym październik. Karty kalendarza na miesiąc 8,9,10,11 i 12 są ....,..... Arturas nas rozpieścił i podniósł wysoko poprzeczkę, ale nie można zamieszczać zdjęć gdzie widać zdjęcie w pikselach

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Worlan napisał(a):

....Ale mam uwagi.....

Ja jeszcze nie mam. (kalendarza ). Oglądam tylko zamieszczone przez Was zdjęcia, ale chyba zaczynam rozumieć co "poeta miał na myśli" 🙂

W dniu 28.01.2023 o 16:55, Worlan napisał(a):

Najbardziej się ucieszy wygrany stycznia 😩

bo to przypadkiem moje i było we wrześniu.  Ale nic nie mówię. Ciesze się że są  😀 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, Worlan napisał(a):

Nie po to jest konkurs na najlepsze zdjęcie „miesiąca”, żeby później to wszystko wrzucić do jednego wora i w kwietniu mieć zimę, a w lutym październik.

Również nie otrzymałem jeszcze kalendarza, ale zawsze uczulałem, aby zarówno zgłaszając propozycje zdjęć, jak i oddając głos w danym miesiącu zastanowić się czy sceneria obrazu pasuje do pory roku. I tyle w temacie doboru zdjęcia ,,miesiąca".

A jeśli to utrudnione np. z racji braku śniegu, to mieć na uwadze propozycje najbardziej zbliżone klimatycznie do danej pory roku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zostałem wywołany do tablicy więc odpowiadam.Grzesiu oczywiście masz rację w tym co piszesz ale tonie ja wymyśliłem kolejność umieszczania zdjęć w kalendarzu. Jeśli chodzi o te piksele to wydaje mi się że chyba było za mało czasu żeby wybrzydzać,poza tym idea umieszczania zdjęć w kalendarzu była taka że pierwsze miejsce wybrane przez ogół będzie w kalendarzu. Nie drugie lub trzecie bo jest lepszej jakości. Poza tym w warunkach konkursu było napisane jakiej jakości ma być zdjęcie ale czy o to w tym chodzi? Wydaje mi się choć nie jestem pewien ale przesunięcie w miesiącach było po to żeby Artur mógł sobie odpowiednio wcześniej przygotować zdjęcia do druku a ja tego czasu nie miałem. Jeśli komuś ten kalendarz nie odpowiada to proszę o info na pw zwrócę pieniądze i po temacie Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W regulaminie konkursu jest wyraźnie napisane jakie kryteria ma mieć fotka, która trafia pod głosowanie. Wszystko dokładnie opisane TUTAJ.

Inną sprawą jest samo głosowanie. To na oddających głos spoczywa "odpowiedzialność" częściowa za to, co się znajdzie w Kalendarzu Burgmanii. Natomiast do druku nie powinny trafiać zdjęcia, które nie spełniają kryteriów (rozdzielczość jest kluczowa). Powinien to sprawdzić zarówno zlecający produkcję ale przede wszystkim ten, który je drukuje i zasugerować korektę. Pomijam fakt, że w tegorocznym kalendarzu jest jedna fotka grupowa (z Krakowej Góry), która nie spełnia wymogów... ale wygrała w danym miesiącu... i już. Miło, że @krzytro zajął się w tym roku tematem i dzięki mu za to ale... na przyszłość... tematem trzeba zacząć się zajmować w listopadzie. Wtedy jest czas na ruchy/korekty. Bez presji czasu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, MariuszBurgi napisał(a):

Miło, że @krzytro zajął się w tym roku tematem i dzięki mu za to ale... na przyszłość... tematem trzeba zacząć się zajmować w listopadzie. Wtedy jest czas na ruchy/korekty. Bez presji czasu.

dokładnie.

1 godzinę temu, krzytro napisał(a):

ale tonie ja wymyśliłem kolejność umieszczania zdjęć w kalendarzu.

ok Krzysiek, więc kto ??? Bo jak myślałem, że to Ty skoro zlecałeś wydruk to według Twojego zamówienia i Twojej akceptacji wydruku...

 

5 minut temu, GadekW napisał(a):

A ja dziękuje Krzytro, że dzięki Tobie kalendarz jednak będzie.😀👍

już jest i ogólnie bez czepiania się o "szczegóły" jest fajny 👍

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem kalendarza. Ale nie dość, że Krzytro poświęcił swój czas, podjął się zadania i jednak go ogarął , to w nagrde teraz są pretensje i wiele uwag. Przecież każdy mógł już w listopadzie się tym zająć. Ja oczekuję na odbiór mojego egzemplarza i dziękuję Krzytro, za chęci i że kalendarz w ogóle powstał.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo proszę o przesłanie mi adresów do wysyłki kalendarzy osób które jeszcze tego nie zrobiły.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Krzysiu , dziękuję za kalendarz . Mnie się wszystko w nim podoba 👍 . Dobra robota 👍.

Piootrowi jeszcze raz dziękuję za dostarczenie 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kalendarze dla grupy Śląsk są już u mnie, proponuję odbiór w czwartek na spotkaniu ( Kobiór Country ).

Mój już na swoim miejscu.

IMG_20230206_140342.thumb.jpg.31eafefaab96734a3185d3872eec5f79.jpg

 

IMG_20230206_140447.thumb.jpg.ea586792d84b5627a3d1f26640486728.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...