Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zapisy na kalendarz na 2023 rok


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam wszystkich i zwracam się z prośbą o deklarację osób chętnych na zakup kalendarza na 2023 rok.Wstępna cena kalendarza to 40 zł plus ew.wysyłka.Proszę o wpisy tylko osób zainteresowanych.Kalendarz będzie w formacie A3 , 12 stron plus 1.

 

Osoby zdeklarowane i zapłacone

1.Danił-1 szt.  ZAPŁACONE

2.EndriuBis-2 szt.  ZAPŁACONE

3.GadekW-1 szt. ZAPŁACONE

4.Bomber-1 szt.  ZAPŁACONE

5.Grzybek-1 szt.  ZAPŁACONE

6.Długi-1 szt.  ZAPŁACONE

7.Tommac-1 szt.  ZAPLACONE

8.Nazir-1 szt.  ZAPŁACONE

9.Robert 1973-1szt.  ZAPLACONE

10.Zicco62-1 szt.  ZAPLACONE

11.Bugi-1 szt.

12.Hoss3-2 szt.  ZAPŁACONE

13.Zoee-1 szt.  ZAPŁACONE

14.Szuszfol-2 szt.  ZAPŁACONE

15.Migu-1 szt.  ZAPŁACONE

16.Rafa 303-1 szt.   ZAPŁACONE

17.Piootr-1 szt.  ZAPŁACONE

18.Szymon Septic-1 szt.

19.Nietoperz-2 szt.  ZAPŁACONE

20.Krzysiu-1 szt.

21.Kris 67-1 szt.  ZAPŁACONE

22.Maki-1 szt.  ZAPŁACONE

23.Domel-1 szt.

24.Strażak-1 szt.

25.Worlan-1 szt.  ZAPLACONE

26.Kordziuk-1 szt.  ZAPŁACONE

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam wszystkich,chciałbym tylko poinformować że minimalna ilość kalendarzy (opłacalna) żeby zachować cenę to 50 sztuk.Jeśli nie uzbiera się tylu chętnych to niestety nie będziemy mogli zrealizować zamówienia.Ostateczny termin zgłoszeń to 10 stycznia.

Odnośnik do komentarza

@krzytro  to jest raczej zrozumiałe.  Ja bym prosił, aby określić jakiś termin do którego zbieramy deklaracje, bo ja np. przy braku kalendarza  Burgmanii planuję zamówić sobie indywidualny.   

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam poproszę i 1 szt. Podobnie jak Jędruś chciałbym zrobić indywidualnie, czy jest możliwość udost. fotografii w pełnym wymiarze?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale w tym roku sypie się idea klubowego kalendarza Burgmanii😩- za chwilę będą tylko indywidualne przedsięwzięcia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
5 minut temu, grzybek napisał(a):

Ale w tym roku sypie się idea klubowego kalendarza Burgmanii😩- za chwilę będą tylko indywidualne przedsięwzięcia.

Nie panikuj, jeśli nie powiedzie się idea 50 sztuk zawsze można zrobić 1+ilość chętnych, rozmawiam właśnie z jednym z lokalnych producentów.. zawsze też można empik zatrudnić dla paru sztuk, ale nie chcę tu Krzysiowi wchodzić w paradę z inicjatywą. Poniekąd mam ograniczone możliwości czasowe więc wolałbym się zdać na "Kogoś"

Odnośnik do komentarza

@robert1973 ja akurat planowałem zrobić swój kalendarz, ale ze swoim zdjęciami 😃 ale spoko.  Czekamy jak się sytuacja rozwinie.  Kalendarz to nie jest jakiś mus i można bez niego żyć, a taki pamiątkowy można też sobie zrobić i na początku stycznia 🙂 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, robert1973 napisał(a):

Witam poproszę i 1 szt. Podobnie jak Jędruś chciałbym zrobić indywidualnie, czy jest możliwość udost. fotografii w pełnym wymiarze?

Dam Ci znać po nowym roku 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć, wszystkiego najlepszego w Nowym 2023 roku

Krzyśku, chętnie przyjmę się na 1 egzemplarz. Miejsce na ścianie zarezerwowane od lat na kalendarz Burgmanii nie może zostać puste.
Na razie doliczyłem chętnych na nabycie 20 egz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...