Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Po Valašsku na skútru - 3-5 Czerwiec 2022 - Powtórka z Powtórki z rozrywki...


arturo-bb

Rekomendowane odpowiedzi

Swietna sprawa. Byłem w zeszłym roku. Bezcenne jest to jakie dla mijających ludzi w większych i mniejszych miejscowościach jest to "święto" Wszyscy wychodzą na chodnik machając wszystkim przejeżdżającym.

Bardzo mi szkoda że w tym roku nie udało się dojechać. Impreza godna polecenia każdemu szczególnie posiadaczom skuterów.

Miło było popatrzyć choć na fotki od Was

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O! Z dużym wyprzedzeniem wyznaczają kolejny termin tej zacnego zlotu. Może kiedyś by i na nasz coroczny zlot wjechali południowi sąsiedzi. 😉

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rezerwacje na booking.com dostępne pewnie będą od nowego roku kalendarzowego. Często tak jest.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jaka wychodzi cena domku ?

2 godziny temu, krys70 napisał:

IMG_20220607_100830.thumb.jpg.86ef74f4e4484829a6df6c8f7234f853.jpgWitam

W związku z tym, że nasi Czescy przyjaciele ogłosili termin zlotu w 2023 roku ,informuje zainteresowanych o braku możliwości rezerwacji (na dzień dzisiejszy)przez portal  booking.com kwater na terenie ośrodka w Roznovie.

Tych którzy chcą dokonać rezerwacji informuje ,że można zrobić rezerwacje na stronie ośrodka (ja już zrobiłem 🙂) 

Otrzymałem zwrotnie maiła 

 potwierdzającego rezerwacje ,a o reszcie zostanę poinformowany po nowym roku.

P.S 

Domki o podwyższonym standardzie nazywają się Comfort 

https://www.camproznov.cz/aktualni-nabidka.html

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
42 minuty temu, arturo-bb napisał:

Jaka wychodzi cena domku ?

 

Na razie są bezcenne 🙂

Rezerwacja bez podania karty (grzecznościowa do nowego roku)

42 minuty temu, Bomber napisał:

Rezerwacje na booking.com dostępne pewnie będą od nowego roku kalendarzowego. Często tak jest.

W ubiegłym roku była taka możliwość ale wydaje mi się,że po tym jak rozpędza się inflacja (a różnica w cenie domku rok do roku jest na poziomie 30%) nie chcą sprzedawać ofert z rocznym wyprzedzeniem

Odnośnik do komentarza

Termin kolejnego "Po Valašsku na skútru" na rok 2023 jest już znany, ale nie jest znany termin Burgmanii 2023, czy aby nie będzie kolizji terminów?

Oto jest pytanie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
4 godziny temu, Saper napisał:

Termin kolejnego "Po Valašsku na skútru" na rok 2023 jest już znany, ale nie jest znany termin Burgmanii 2023, czy aby nie będzie kolizji terminów?

Oto jest pytanie.

Może wytworzy się nowa świecka tradycja i burgmanie będziemy mieli w ostatni weekend maja

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Albo drugi weekend czerwca 😉

Mi to obojętne  , byle można było obskoczyć oba 😆

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
5 godzin temu, Saper napisał:

Ja jednakże poczekam na oficjalne info 😎.

Grzesiu to już za chwilkę

Mikołaj tuż tuż 😂

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.06.2022 o 12:30, Saper napisał(a):

Termin kolejnego "Po Valašsku na skútru" na rok 2023 jest już znany, ale nie jest znany termin Burgmanii 2023, czy aby nie będzie kolizji terminów?

Oto jest pytanie.

No i mamy kolizję terminów. 😥 Szkoda.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kiedy usiedliśmy do rozmów z Radkiem, to było już za późno na zmiany dat. Oba terminy zlotów (PL i CZ) są tymi, których trzymamy się od lat ale... w 2024 roku nastąpią zmiany i kolizji nie będzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja a raczej my na południe a co do dat to wszystko było jasne już w czerwcu ale ja na polityce się nie znam a może to nie polityka 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.10.2023 o 22:38, Saper napisał(a):

Kolejna edycja Po Valašsku na skútru odbędzie się w terminie 30.05.2024r. do 02.06.2024r.

Jak będzie z naszą Burgmanią?

Oto jest pytanie.

 

W dniu 6.12.2022 o 12:55, 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚 napisał(a):

Kiedy usiedliśmy do rozmów z Radkiem, to było już za późno na zmiany dat. Oba terminy zlotów (PL i CZ) są tymi, których trzymamy się od lat ale... w 2024 roku nastąpią zmiany i kolizji nie będzie.

Trzymam za słowo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 28.10.2023 o 22:38, Saper napisał(a):

Kolejna edycja Po Valašsku na skútru odbędzie się w terminie 30.05.2024r. do 02.06.2024r.

Jak będzie z naszą Burgmanią?

Oto jest pytanie.

Pragnę Ciebie Saperku Kurcza  jak i wszystkich innych zainteresowanych zapewnić, że nasz flagowy zlot jak co roku od 18 lat odbywa się w pierwszy weekend czerwca i tak samo będzie w 2024 roku. Czyli od 29.05.2024r, do 02.06.2024r

Odnośnik do komentarza

Czyli w dalszym ciągu "każdy sobie rzepkę skrobie", po co jechać do "konkurencji".
Szkoda, że nie ma chęci na to aby się dogadać. Trzeba kolejny raz będzie wybierać.

Wysłane z AP82 wpiętego w ŁP10

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 29.10.2023 o 07:19, Ewik napisał(a):

Pewnie, tradycyjnie dowiemy się 6 grudnia 😊

 

49 minut temu, fundi600 napisał(a):

Pragnę Ciebie Saperku Kurcza  jak i wszystkich innych zainteresowanych zapewnić, że nasz flagowy zlot jak co roku od 18 lat odbywa się w pierwszy weekend czerwca i tak samo będzie w 2024 roku. Czyli od 29.05.2024r, do 02.06.2024r

 

I mamy już 6 grudnia 😜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...