Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Po Valašsku na skútru - 3-5 Czerwiec 2022 - Powtórka z Powtórki z rozrywki...


arturo-bb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W tym roku moda w jasny dzień, nie w nocy. Pewnie tym lepiej sukienki poszyli.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Od 11:30 w domu 

Dzięki za wspólnie spędzony weekend.

Podobało się nam bardzo (jak zwykle🙂) i już czekamy na kolejny zlot 

Pozdrawiamy i do zobaczenia 

P.S 

Karton organizuj chałupę na "za rok" 🥳

 

Odnośnik do komentarza

Ja też szczęśliwie w domu, Arturbb dzieki za nocleg, dzięki wszystkim za super zabawę. Saper dzięki za wspólny powrót w kierunku domu.

Odnośnik do komentarza

Kolejny sukces osiągnięty, czyli dotarłem do MSD w jednym kawałku i co najważniejsze bezproblemowo 😃.

Dzięki Wszystkim Uczestnikom za super spędzony czas, Organizatorom za kolejny mega udany zlot.

Tomek, dziękuję za towarzystwo podczas przegrupowania rzutem kołowym do MSW (Miasto Smoka Wawelskiego 🤣🤣🤣), mam nadzieję, że udało Ci się wrzucić 4 bieg 😇 i nie spowalniałem Cię za bardzo.

Pozostało mi do wrzucenia jeszcze jedno zdjęcie, ale to już w innym wątku, gdzie jest coś o przebiegach 😉.

Odnośnik do komentarza

Ja również melduje się w Kielcach. 
Jako skromna skuterowa reprezentacja Grupy Świętokrzyskie 😉.
Droga powrotna z @PawełJW to pełna profeska 😉.

Dzięki śliczne fajnej ekipie za super towarzystwo. 

Odnośnik do komentarza

Jak lukłem na filmik tomkasw to mi przyszło jedno zdanie na myśl: jiżysz maria - co je to??

Widzę, że było Was moc 💪 Ja niestety dopiero dzisiaj dotarłem posprzątać i załapałem się jeszcze ma Migówkę u Arturo-bb😜. A tak serio choć mnie nie było na imprezie to wielkie dzięki za wspólny powrót ze zlotowiska!! Artur - Królu Złoty te Twoje trasy to majstersztyk👌 w moim (uaktualnianym) Tom Tomie były pola, lasy a Ty prowadziłeś wąską ale asfaltową drogą 😳 No weź ty chopie zacznij pisać trasy dla navigacji!!

 Ja zajmę się dilerką😃👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Wszystkim za  miły spędzony czas oraz gratulacje organizatorom za wspaniałą imprezę 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzięki wszystkim za mike spotkanie i pogaduchy. . Bezpiecznie wróciłem do domu . ElDiablo i Vince dziękuje za wspólne „ubytowanie” a dodatkowo Morwie za wspólny przejazd. Do następnego Valasska.

Odnośnik do komentarza

Ja też w domu. Wszystkim współimprezowiczom i współimprezowiczkom podziękowania za super atmosferę i nocne Polaków rozmowy.

Marcin, Andrzej - dobrze było znowu się zobaczyć i mieszkać razem jak na pierwszych Burgmaniach.

Do następnego spotkania.

Ostatnie dwie zaległe fotki z dziś - Cezeta z 1963 r. w pełnym rynsztunku


195ee44a7b0a9ca2289c977c8c45f3f6.jpgc4c9c11835eea62a91b2ec5287c2d8b9.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dotarłem bezpiecznie  do domu cały, szczęśliwy i wyluzowany. Miło było Was wszystkich znowu spotkać. Świetna impreza 👍  Dzięki dla Marcina ,Mirka i Morwy  za wspólną  podróż. Do następnego razu.  🛵 🛵 🛵 🛵

Odnośnik do komentarza
Kolejny sukces osiągnięty, czyli dotarłem do MSD w jednym kawałku i co najważniejsze bezproblemowo .
Dzięki Wszystkim Uczestnikom za super spędzony czas, Organizatorom za kolejny mega udany zlot.
Tomek, dziękuję za towarzystwo podczas przegrupowania rzutem kołowym do MSW (Miasto Smoka Wawelskiego ), mam nadzieję, że udało Ci się wrzucić 4 bieg i nie spowalniałem Cię za bardzo.
Pozostało mi do wrzucenia jeszcze jedno zdjęcie, ale to już w innym wątku, gdzie jest coś o przebiegach .
6stka szła prawie cały czas. Czekam na ujawnienie tematu 111111 jak coś jestem jakby położną...
Odnośnik do komentarza
Dotarłem bezpiecznie  do domu cały, szczęśliwy i wyluzowany. Miło było Was wszystkich znowu spotkać. Świetna impreza   Dzięki dla Marcina ,Mirka i Morwy  za wspólną  podróż. Do następnego razu. 
Diabełku jak coś na przyszłość musisz spać blisko nas na campingu a nie na pokojach na mieście i bezpieczniej i.. bezpieczniej.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, karton napisał:

Tu nie ma co pisać tam po prostu trzeba być koncerty pokazy ludzie

Nic dodać, nic ująć 😀.

Adaś, podpisuję się pod tym co napisałeś, "ręcyma i nogyma". Jest moc 💪.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

IMG_20220607_100830.thumb.jpg.86ef74f4e4484829a6df6c8f7234f853.jpgWitam

W związku z tym, że nasi Czescy przyjaciele ogłosili termin zlotu w 2023 roku ,informuje zainteresowanych o braku możliwości rezerwacji (na dzień dzisiejszy)przez portal  booking.com kwater na terenie ośrodka w Roznovie.

Tych którzy chcą dokonać rezerwacji informuje ,że można zrobić rezerwacje na stronie ośrodka (ja już zrobiłem 🙂) 

Otrzymałem zwrotnie maiła 

 potwierdzającego rezerwacje ,a o reszcie zostanę poinformowany po nowym roku.

P.S 

Domki o podwyższonym standardzie nazywają się Comfort 

https://www.camproznov.cz/aktualni-nabidka.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...