Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Czas na zmianę Paggio X8 na coś nowszego ?


kuba_kubi

Pytanie

Witajcie, od prawie 4 lat jeżdżę Piaggio X8 125cm i nadszedł czas na coś nowszego może i mocniejszego ? Szukam czegoś rozmiarów podobnych do X8 by nie wyglądać na nim jak na kucyku jak również wygodnego na dłuższe trasy. X8 nie jednokrotnie robiłem po 200km w ciągu dnia. Szukałem i mam kilka typów lecz może ktoś będzie w stanie się do nich odnieść z perspektywy użytkowania ?
Z góry zaznaczę iż budżet to ok 8-10 tyś i rocznikowo nie starszy niż 2010 – obecny X8 2005r …
– Sym GTS – na chwilę obecną jeden z faworytów
-Yamaha X-max – drugi z faworytów
– Piaggio Mp3 – tu rozczarowanie … oglądałem, przymierzałem się do 250 cm i mam wrażenie że mniejszy a na pewno mniej miejsca na nogi niż X8? Krucze miałem wrażenie że siedzę na stołku – kiedyś mój faworyt przez L5e i większą pojemność ale chyba na dłuższe trasy ta pozycja nie będzie mi do końca odpowiadała ?
– Piaggio Xevo ?
– Kymco Dink Street
– Burgman
– Gilera Nexus

Jeśli macie jakieś swoje typy i uzasadnienia dlaczego to tak dlaczego to nie chętnie poznam wasze opinie czy doświadczenia z konkretnymi modelami 🙂

Odnośnik do komentarza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

🙂 no to niech wozi bezpiecznie.  Czerwony - to musi być zaje..ście szybki, bo jak wiadomo "czerwone są najszybsze" 😉 czas też chyba na zmianę modelu skutera w stopce. 

Odnośnik do komentarza
  • 0
35 minut temu, kuba_kubi napisał:

@skala dzięki a jak tam mogę się dostać ?? 

komunikacja na signal - szukaj grupy Qoomple. W razie kłopotów podaj numer na priv to zadzwonie i powiem co i jak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...