Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kujawsko pomorskie reaktywacja?


andrzejleo_az

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, grzybek napisał(a):

Na linku mototour.pl z zakładce masz wymienione chronologicznie zloty lub wg. regionów- województw.

Tam jest taki burdel za przeproszeniem, że trudno cokolwiek wyszukać w regionie i w najbliższym czasie, wszystko pomieszane. Ja mam dość po chwili szukania.

Odnośnik do komentarza

Ja się wybieram o ile pogoda się nie spierdzieli na razie zapowiada się że będzie ☀. Nie wiem jeszcze z kąd będę jechał czy z Bydgoszczy czy może z Czernikowa od teściów mam nadzieję że żona DORIS dołączy. W tygodniu wszystko się rozstrzygnie czy spotkamy się gdzieś po drodze czy już gdzieś tam na miejscu żebyśmy byli w grupie razem. 

Odnośnik do komentarza

Ok to spoko. Czekam jakby co na info. 

Ja raczej sam mój plecaczek to tak sobie, (zobaczymy) boi się że się zaziębi a 8 czerwca ma zabieg.  No może namówię. 

Odnośnik do komentarza

Może udało się zwerbować nowego kolegę z Torunia pomyka hondą silver wing 600.

Zobaczymy. Mam mu dać znać na temat zlotu,  może dołączy 

Odnośnik do komentarza

Witam koleżanki i kolegów z regionu.

Zawiadamiam, że się reaktywowałem i odbyłem pierwszą w tym sezonie, samozwańczą wycieczkę trochę kujawską, trochę pomorską.

Szybki plan od rana i w drogę. Trasa wzdłuż królowej rzek - Wisły zachodnią i wschodnią stroną.

Drogę wybrałem możliwie blisko rzeki i w dużej części wzdłuż wałów - super malowniczo i prawie bez innych pojazdów.

Po drodze sporo punktów widokowych, zamków krzyżackich, punkt graniczny II RP z Niemcami, śluza.  

Z ostatnim zamkiem na trasie blisko domeczku, gdzie kręcono przygody Pana Samochodzika.

Otwieram się na propozycje wspólnych podróży, może coś wypali 😂

wyszło 268 km uciechy. kilka zdjęć dodam:

 

2023.06.24 Malbork trasa.jpg

1.jpg

5.jpg

7.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

Odnośnik do komentarza

W sobotę na festyn do Czernikowa, dlatego musiałem jeszcze potrenować 🛵

Szybki pomysł na Bory Tucholskie z elementami wału pomorskiego, militariami, muzeum, miastami i zabytkami w ruinie.

Na trasie sporo jezior, lasów z sielankową atmosferą i leniwym klimatem. Swornegacie i prawdziwa przyroda.

Drugiego dnia odwiedziłem miejsca o których kiedyś słyszałem, że warto. Niestety się spóźniłem.

Bunkry militaria, sprzęt wojskowy to dla chłopaków zawsze ok.  (pierwsze Abramsy i Himarsy w Polsce),

Ruiny zamku von Kleistów - ruina, żal patrzeć, nawet zdjęcia nie zrobiłem. Miasto widmo Kłomino, nie ma co jechać, już wyburzone 😱

Borne Sulinowo jeszcze się broni - całkiem zagospodarowane.

Wszędzie po drodze bunkry i rzeczy w ruinie.

Coś nowoczesnego Wonderland i zoo w Człuchowie - ciekawa propozycja dla młodszych. Chociaż gokarty to alternatywa dla motorka.

W Sumie ok 620 km w trzy dni. Drogi dobre jakościowo, wiele odnowionych i o małym ruchu.

Relaks wieczorny na kwaterze u garncarzy. Niedaleko restauracja z cenami za drugie danie do 24 zł, zupy ok 11 zł. oniemiałem, że tak można.

Może na następny ciekawy wyjazd zabiorę się z regionem kujawsko-pomorskim 🤩

kilka zdjęć: (jakość poległa przy zmniejszaniu)

2023_06.27_29BoryTucholskie1.png.35e7f3fae54f936603af3b17c85bad42.png

1a.jpg

2a.jpg

10b.jpg

3a.jpg

4a.jpg

5a.jpg

6a.jpg

7a.jpg

9a.jpg

8a.jpg

Odnośnik do komentarza

Fajna ciekawa trasa, warto zobaczyć ( zaplanować ) przy odrobinie czasu.

Mniemam że widzimy się w Czernikowie.....jakoś się odnajdziemy.....😀🤔

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...