Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kujawsko pomorskie reaktywacja?


andrzejleo_az

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Skoro lekko zwiększa się aktywność w naszej okolicy. Możemy pomyśleć o logo.

Na cześć naszego animatora KO. Wiecie o co chodzi - wspominałem o wesołych...

Co wy na to. Na czarnych koszulkach, czad.

Grzybki - Maluchity  image.png.331eb7339bc5c4659c5b1f31129f1195.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, skala napisał:

Już widzę .....odzew społeczności burgmaniowej

To nie jest trudne do przewidzenia🤔. A z tym naszym optymizmem przeczekajmy jeszcze , choćby zimę. A wiosna pokaże , czy choćby deklaracja naszego kolegi tomaszkn z 24 sierpnia o zorganizowaniu wypadu na południe od Bydgoszczy zostanie dotrzymana. 😉 I czy oraz ile jeszcze inne osoby zaangażują się w naszym regionalnym.

Odnośnik do komentarza

Jako że kolega Grzybek prężnie działa w swoim regionie  organizuje spoty i skrzykuje ekipę, proponuję  nominację na  klubowicza i za razem  na prezesa regionu  . Szanowny zarządzie  jest czas na przemyślenia .

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2021 o 23:08, Paul napisał:

... proponuję  nominację na  klubowicza i za razem  na prezesa regionu  . Szanowny zarządzie  jest czas na przemyślenia .

 

Paweł, przybliż trochę zasady. Taki prezes regionu jest przywożony w teczce z Warszawy, czy forumowicze z kuj-pom. mogą wybrać swojego prezesa np. przez aplauz? Tak pytam, żeby uniknąć anarchii.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O Bobas się pojawił 👏 Kopę lat... 👋🧐✌️

@grzybek fajnie, że działasz 💪 🥇

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, Bobas napisał:

 

Mam sporo naklejek Burgamanii.

Jak chcecie mogę Wam je wysłać.

 

HE,he.  🤣. Co mi tam naklejki. To tylko dekoracja. Mi zależy na ludziach, żeby wzbudzić w nich aktywność i rzetelność w planowaniu i organizowaniu wypadów. Także tych dalszych. A nie- że ktoś napisze deklarację typu: "no, trzeba rozruszać, no zróbmy coś". A jak przychodzi do konkretów to towarzystwo się rozjeżdża i wycofuje. Brak zaangażowania wspólnego i konsekwencji w działaniu.😞 Wystarczy przeczytać mój powyższy post z 6.10.   A dopiero później przyjdzie czas na naklejki. emblematy, etc. 😉

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.10.2021 o 09:16, grzybek napisał:

HE,he.  🤣. Co mi tam naklejki. To tylko dekoracja. Mi zależy na ludziach, żeby wzbudzić w nich aktywność i rzetelność w planowaniu i organizowaniu wypadów. Także tych dalszych. A nie- że ktoś napisze deklarację typu: "no, trzeba rozruszać, no zróbmy coś". A jak przychodzi do konkretów to towarzystwo się rozjeżdża i wycofuje. Brak zaangażowania wspólnego i konsekwencji w działaniu.😞 Wystarczy przeczytać mój powyższy post z 6.10.   A dopiero później przyjdzie czas na naklejki. emblematy, etc. 😉

Święte słowa, pierwsze lody przełamane, w nowym sezonie zaczniemy razem planować i będzie ciekawie i wesoło.

 

Odnośnik do komentarza

Cześć.

No to będą dwa aktywne trójkołowce 🤪

Dobrze, że wpadłeś bo cicho tu było od dawna.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj nam kolego. Jest nam bardzo przyjemnie, że kolejna dusza, "aktywna " zgłasza się w naszym już prawie uśpionym regionie kujawsko-pomorskim. Zachęcamy Ciebie do obserwowania naszego forum, zarówno w wymiarze regionalnym jak i krajowym. Z mich obserwacji wynika, że najczęściej następuje iskra ze strony z każdej osoby zainteresowanej aktywnością naszego regionu, która z biegiem czasu wygasa. Pokładam w Tobie nadzieję, że tak nie będzie, tym bardziej, że reprezentujesz rejon o wysokim potencjale turystycznych atrakcji. Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu szukam bazy i ducha dla zorganizowania co najmniej jednodniowego wypadu pod auspicjami kogoś z tamtego rejonu Pałuk. Gdybyś wyrażał wolę szerszej inspiracji, pisz do mnie na priv - czyli  wprost do mnie na pisz do mnie wiadomość . Możemy wówczas coś bardziej wspólnego ustalić itd. Zapraszam, z Bydgoszczy do Ciebie I odwrotnie to tylko 20 minut. Zerknij proszę na wyjazd Burgmania zlot w dziale "Imprezy". Może dojedziesz sam, lub z nami na taki zlot, gdzie naprawdę jest niezliczona ilość skuterowców, z każdym z nich można po ludzku pogadać., nawiązać fajne znajomości. Byłoby mi i nam  niezmiernie miło, gdybyś pozostawał ''aktywnym''. Czekam na odzew👍

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, grzybek napisał:

Witaj nam kolego. Jest nam bardzo przyjemnie, że kolejna dusza, "aktywna " zgłasza się w naszym już prawie uśpionym regionie kujawsko-pomorskim. Zachęcamy Ciebie do obserwowania naszego forum, zarówno w wymiarze regionalnym jak i krajowym. Z mich obserwacji wynika, że najczęściej następuje iskra ze strony z każdej osoby zainteresowanej aktywnością naszego regionu, która z biegiem czasu wygasa. Pokładam w Tobie nadzieję, że tak nie będzie, tym bardziej, że reprezentujesz rejon o wysokim potencjale turystycznych atrakcji. Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu szukam bazy i ducha dla zorganizowania co najmniej jednodniowego wypadu pod auspicjami kogoś z tamtego rejonu Pałuk. Gdybyś wyrażał wolę szerszej inspiracji, pisz do mnie na priv - czyli  wprost do mnie na pisz do mnie wiadomość . Możemy wówczas coś bardziej wspólnego ustalić itd. Zapraszam, z Bydgoszczy do Ciebie I odwrotnie to tylko 20 minut. Zerknij proszę na wyjazd Burgmania zlot w dziale "Imprezy". Może dojedziesz sam, lub z nami na taki zlot, gdzie naprawdę jest niezliczona ilość skuterowców, z każdym z nich można po ludzku pogadać., nawiązać fajne znajomości. Byłoby mi i nam  niezmiernie miło, gdybyś pozostawał ''aktywnym''. Czekam na odzew👍

Czytam właśnie o zlocie i samemu to nie,ale jakby większa grupa jechała z okolicy to temat do zastanowienia.

Mi sie marzy wyjazd np do Chorwacji skuterami (jak za daleko to można sprzęt na lawetę wrzucić na pół drogi) kolega był w Grecji ktm w tym roku i zachwycony

Tereny paluk to piękne tereny i jest mnóstwo ośrodków gdzie można zorganizować zlot, myśle ze do obgadania przy najbliższym wspólnym wyjezdzie 

Odnośnik do komentarza

witamy serdecznie. Grupa kujawiaków rośnie radośnie. Chętnie spotkam się na jakiejś wycieczce i pogadamy o sprzętach 3 kołowych.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

NO widzisz, jak środowisko reaguje na świeżą krew. Widać reakcję Skali.  Marcin, wszystko jest do zorganizowania. Chorwacją autem zaliczyłem z 5 razy i polecam. Mam w razie czego moją przyczepę na dwa sprzęty. NIE ma problemu. Cały myk polega na tym,  aby utrzymać w naszym regionie siłę "krajową", by godnie reprezentować  i aktywnie działać w naszym regionie. Np. już wiem , że warto uderzyć np. w zlot motocyklowy i Klasycznej motoryzacji w Licheniu 30.04.. Ja tam na pewno z dwoma osobami tez przybędę. Gdybyś chciał i mógł sobie pomyśleć, to 23.04  w Smarzynie mogli byśmy się spotkać w Łabiszynie na mecie startu Rajdu Pałuk aby się zapoznać face to face. Przemyśl to. :scooter:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, grzybek napisał:

NO widzisz, jak środowisko reaguje na świeżą krew. Widać reakcję Skali.  Marcin, wszystko jest do zorganizowania. Chorwacją autem zaliczyłem z 5 razy i polecam. Mam w razie czego moją przyczepę na dwa sprzęty. NIE ma problemu. Cały myk polega na tym,  aby utrzymać w naszym regionie siłę "krajową", by godnie reprezentować  i aktywnie działać w naszym regionie. Np. już wiem , że warto uderzyć np. w zlot motocyklowy i Klasycznej motoryzacji w Licheniu 30.04.. Ja tam na pewno z dwoma osobami tez przybędę. Gdybyś chciał i mógł sobie pomyśleć, to 23.04  w Smarzynie mogli byśmy się spotkać w Łabiszynie na mecie startu Rajdu Pałuk aby się zapoznać face to face. Przemyśl to. :scooter:

Na rajdzie paluk byłem pare lat temu quadem . To był pierwszy rajd i ostatni dla quadow😂
Pewnie Smerzyn . Jak będą skutery to może tez sie zapisze na rajd paluk

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To chodzi o spotkanie , choćby na czek poincie. Zapoznać się , załapać  gadu....🙂. Nie trzeba się zapisywać, tylko zapodać  gzie ino której godzinie się spotkać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...