Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kujawsko pomorskie reaktywacja?


andrzejleo_az

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, grzybek napisał:

To chodzi o spotkanie , choćby na czek poincie. Zapoznać się , załapać  gadu....🙂. Nie trzeba się zapisywać, tylko zapodać  gzie ino której godzinie się spotkać.

Ok, ładna pogoda przed nami, wiec piszcie gdzie i kiedy 

Odnośnik do komentarza

widziałem kiedyś Metropolisa w Bydgoszczy ale nie widziałem tablicy. Kolor  biały. Stał przed rondem. Było to w zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, skala napisał:

widziałem kiedyś Metropolisa w Bydgoszczy ale nie widziałem tablicy. Kolor  biały. Stał przed rondem. Było to w zeszłym sezonie.

Kupiłem tydzień temu w salonie, 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, skala napisał:

super. Mam nadzieję że cena dobra bo wycofywali skutery ze sprzedaży w Europie.

Tylko we Francji i gdzieś jeszcze, a ceny teraz nie ma dobrej na nic 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No niestety, ta niedziela jest u mnie zajęta. Miłego wypadu życzę - pierwszego wiosennego:scooter:. Obserwujcie forum - bo zbliża się czas wiosennych otwarć sezonów. Szczegóły niebawem na regionalnym🙂

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na S5 między Zninem a Gnieznem mijałem maxi skuter na CB 55 rejestracje . Kamizelka odblaskowa. Jakaś samotna wyprawa kogoś z forum na wlkp ???

Jutro ładna pogoda, jak ktoś chce wpaść na paluki to będę jeździł rekreacyjnie 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A my z AndrzejLeo zaliczyliśmy zlot w Licheniu. Narodu co nie miarą. Pyszna grochówka i karkówka i szaszłyk i .... No i się nakręciło 340km

Odnośnik do komentarza

Tak, dwudniowy wyjazd z grupą wieluńską bardzo udany z degustacją i medytacją w Betlejem 🙂

A w tle Taj Mahal.

Taj Mahal.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na tej fotce- jak widać ,tuż po zlocie- wyjechali wszyscy na paradę🤣

 

Odnośnik do komentarza

Jak tam koledzy jeździcie coś ?

ja nakręciłem 500km w koło komina przez ostatnie 1.5 miesiąca 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 godziny temu, Marcinpałuki napisał:

Jak tam koledzy jeździcie coś ?

Czytaj wyżej posty. My i nasze maszyny nie lubią przestojów 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A teraz już w najbliższy czwartek wypad na zlot Burgmanii. Trochę pokręcimy się po Górach Świętokrzyskich to razem strzeli tysiączek km. MarcinPaluki-bedzisz na zlocie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2022 o 14:29, grzybek napisał:

A teraz już w najbliższy czwartek wypad na zlot Burgmanii. Trochę pokręcimy się po Górach Świętokrzyskich to razem strzeli tysiączek km. MarcinPaluki-bedzisz na zlocie?

Na zlocie nie będę, tak w koło komina narazie jeżdżę.

ale jak już niebawem będzie dobra pogoda to chętnie się podlacze na jakiś dalszy wypad 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 27.05.2022 o 19:19, Marcinpałuki napisał:

 

ale jak już niebawem będzie dobra pogoda to chętnie się podlacze na jakiś dalszy wypad 

Ok. 👍Trzymam Cię za słowo. A może coś by tam twoim terenie skręcić, pod twoją nawigacją na terenie Pałuk:scooter:. Tylko utrafić w termin, bo zaczynają się urlopy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2022 o 10:54, grzybek napisał:

Ok. 👍Trzymam Cię za słowo. A może coś by tam twoim terenie skręcić, pod twoją nawigacją na terenie Pałuk:scooter:. Tylko utrafić w termin, bo zaczynają się urlopy.

Nie ma problemu, dzisiaj ładna pogoda

kto Chetny to możemy jechać 11 ta ? 

Żnin -Chomiaza Szlachecka-Przyjezierze-Powidz -Chomiaza Szlachecka i rozjazd na swój kierunek domu

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki i Sorki, ale tak z nienacka to nie dam rady. Myślałem  o przygotowaniu czegoś z wyprzedzeniem czasowym, poinformowaniem na regionalnym forum tak, aby zebrać większą grupę. Trasa przedstawiona przez Ciebie zacna👍

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, grzybek napisał:

Dzięki i Sorki, ale tak z nienacka to nie dam rady. Myślałem  o przygotowaniu czegoś z wyprzedzeniem czasowym, poinformowaniem na regionalnym forum tak, aby zebrać większą grupę. Trasa przedstawiona przez Ciebie zacna👍

To może za tydzień piątek 15 ta ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...