Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko na zakończenie sezonu m.Czajkowa 17.10.2021r.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w MSD, dziękuję, że chciało się Wam przyjechać z dalekich stron, pomimo nie najlepszej pogody, fajnie było się spotkać.
Milimetr podziękuj Iwonce, że mogłeś być z nami.
P.S. przyznać się kto mi wpakował pod kanapę chleb i kubki, bo ... fiołków nasadzę.

Odnośnik do komentarza
Ja w MSD, dziękuję, że chciało się Wam przyjechać z dalekich stron, pomimo nie najlepszej pogody, fajnie było się spotkać.
Milimetr podziękuj Iwonce, że mogłeś być z nami.
P.S. przyznać się kto mi wpakował pod kanapę chleb i kubki, bo ... fiołków nasadzę.
Akceptuję.
Odnośnik do komentarza

Melduję - zgodnie z rozkazem Sapera☝️😁, że zaparkowałem bez przeszkód w domu. 

Po kolei to powinienem podziękować: kolegom Ziga i Karton za mimowolne i niespotykane ( bo tak trafić się na trasie to jak wygrana w totka🤭) zgarnięcie mnie po drodze👍. Następnie Anetce za pyszną kawę, Pawłowi za kiełbaskę z ogniska😋

"🔥

I trasę powrotną z gorącą herbarką Anetki i pysznym krokietem ( i znowu podjadłem Pawła🤭

 I tu najważniejsze czyli 🔥:

Było wyśmienicie💪💪

Saper jako gorąca "wodzianka" (kawa, herbata) spisał się na medal. Jeśli tak jak piszą ogarnął też temat 🔥 to tym bardziej szacun! 

Miło było spotkać (dla mnie) nowych ludzi i tych których już znałem - właśnie dlatego warto przejechać tych kilka km😃

Nie wiem co to była za okazja 🤔 ale dzięki Milimetrowi za piwko😉

Jeszcze raz:

super miejsce, atmosfera no i pogoda💪💪💪

Parę zdjęć w tym z kontroli stanu Pawła ręki przez Policję😜

IMG_20211017_141411.jpg

IMG_20211017_114847.jpg

IMG_20211017_104629.jpg

IMG_20211017_100336.jpg

IMG_20211017_100351.jpg

IMG_20211017_114825.jpg

IMG_20211017_115031.jpg

IMG_20211017_141415.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podbeskidzie melduję powrót bez przeszkód do domu. 540 km nakręcone. Dzięki wszystkim za baaaardzo fajnie spędzony czas.

Dodatkowo podziękowania dla :

PawełJW za trasę do Jędrzejowa  . Było w stylu "szybcy i wściekli " 🤪

Oraz dla Anetki za pyszny barszcz z krokietem i gorącą herbatę.

Odnośnik do komentarza

Szkoda że nie udało się spotkać  o 4 rano na którą zaplanowała start było 5'C  odpuściłem ale  serduchem byłem razem z wami , nie omieszkałem poganiać u siebie i wylądowałem w :  nawijając 382 km 

20211017_154409.jpg

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paul napisał:

Szkoda że nie udało się spotkać  o 4 rano na którą zaplanowała start było 5'C  

☝️A to nie powód, bo Artur startował w plus 2😜 Co do ilości km - to akurat można zrozumieć😉

Ale Dolina Rozpudy to piękny zamiennik👍

18 minut temu, arturo-bb napisał:

PawełJW za trasę do Jędrzejowa  . Było w stylu "szybcy i wściekli " 

Bo nastawił się na krokiety a tu ostał mu się ino jeden😋

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paul napisał:

 ... Aprilia Atlantic   nie znam Gościa

Bo dzisiaj dopiero dał się nam poznać, a z Mrągowa, to skuter pochodzi, nie Kierownik, bo Marek jest z Podkarpacia.

Odnośnik do komentarza

Kochani. Jakby co to ja już jestem w domu. Byłem ciut wcześniej, aniżeli piszę tę wiadomość, czyli przed ósmą, ale musiałem wykonać kilka ważnych telefonów "międzynarodowych". Ha. Iwonka w pierwszej kolejności a potem dzieciaki. Na wstępie mojej wiadomości z pobytu na ognisku chciałbym podziękować AndrzejowiS i Vince za towarzystwo podczas podróży i za bezpieczną aczkolwiek szybką jazdę z Warszawy. Saper, aby się nie martwił, że mnie gdzieś wilcy zjadły tak jak się umówiliśmy melduję się cały i zdrowy w domu. Dziękuję oczywiście i Saperowi za przygotowanie i zorganizowanie wspaniałego spotkania, za herbatki i za kawki, które trzymały mnie do samej Warszawy. A wszystkim obecnym również podziękowania za obecność, za humor wszechobecny, a przede wszystkim za to , że Wam (Nam) się chciało. Oby jak najczęściej. Do zobaczenia. Pozdrawiam wraz z moją Iwonką

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Paul napisał:

A co to za maszyna na Mrągowskich numerach ?  Aprilia Atlantic   nie znam Gościa .

 

A ciekawe czy kakask z lusterkiem wstecznym widziałeś? Ja dzisiaj po raz pierwszy ☝️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...