Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko na zakończenie sezonu m.Czajkowa 17.10.2021r.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Jakoś dwa lata minęły od pierwszego ogniska w m.Czajkowa, więc pora na powtórkę.
Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na ognisko na zakończenie sezonu, które odbędzie się w dniu 17.10.2021r godzina 12.00, (bo rano temperatury mogą być niskie), w miejscu zatrzymania Czajkowa, czyli TUTAJ, klik.  Współrzędne GPS:   50° 22´ 26˝ N, 21° 33´ 19˝ E
W przypadku wystąpienia opadów deszczu, ognisko zostanie przełożone na dzień 24.10.2021r.
Dla jasności - na ognisko każdy przywozi co lubi.

Edit.
Byłem na miejscu, dla sprawdzenia i wiaty jeszcze stoją, palenisko i ruszt też są.
46e83c825ada5b1473ea2d0c1597d05e.jpg

Drewno na opał dogadane z Leśniczym, będzie też udostępniony kibelek, żeby lasu na paskudzić.

Zapewniamy:

  • tylko miejsce i ogień,
  • kawę i herbatę,
  • gorącą wodę,
     
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, EndriuBis napisał:

Czy planowany jest wspólny przelot z Rzeszowa ?

Wspólny wyjazd, nie widzę przeszkód,

  • punkt spotkania - stacja BP ul. Warszawska godzina 10.15, o Tu - klik.

 

10 minut temu, Bogusz napisał:

Hej . Można będzie z Wami pobyć (...)

Bogusz oczywiście, że tak. Przybyć może każdy, wystarczy tylko chcieć.

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Jakoś tak przypadkowo zobaczyłem, że ma być organizowane ognisko, ale nie zwróciłem uwagi, że w "okręgu podkarpackim" i szybko napisałem posta, że przyjadę, ale nie wiem, czy czasem nie wcisnąłbym się między wódkę a zakąskę. Gdyby było ciepło to faktycznie byłaby ciekawa podróż dla mnie przed zimą. Byle by tylko pogoda dopisała. Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za słoneczko.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 godzin temu, Milimetr napisał:

Witajcie. Jakoś tak przypadkowo zobaczyłem, że ma być organizowane ognisko, ale nie zwróciłem uwagi, że w "okręgu podkarpackim"

 

Tomek, dla Ciebie wylot z Wa-wy to już rzut beretem. Ja już swoje w tym sezonie naleciałem, trochę ponad 10 tyś km.A poza tym jeszcze muszę trochę ''pomieszkać'' w domu😜.Pozdrawiam i życzę Wam wspaniałej suchej pogody na wypad.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, grzybek napisał:

Tomek, dla Ciebie wylot z Wa-wy to już rzut beretem.

To wszystko jest zależne od wielkości beretu i od siły rzutu, ale jak sprawdziłem, to mimo tych ładnych kilku "milimetrów", które są do przejechania w tym dniu, jest to do zrobienia, by w rezultacie tej podróży wygrzać swoją kiełbaskę na ruszcie lub w ognisku Regionu Podkarpackiego.

W dniu 3.10.2021 o 20:26, EndriuBis napisał:

Wal pan śmiało, Saper szczepiony 🤗 my zresztą też 🙂

@EndriuBis, tak jak napisałeś, że mam "walić śmiało", potwierdził to również @Saper, to nic mi teraz nie pozostaje jak odpalić swojego "Króla" i z bananem na ustach przybyć na wskazane miejsce. Jakby co, to ja też jestem szczepiony, więc mnie też nie trzeba się obawiać.  Ha, 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 3.10.2021 o 10:34, Saper napisał:

Zapewniamy:

  • tylko miejsce i ogień,
  • kawę i herbatę,
  • gorącą wodę,

Grzesiu a co będziesz palił ? Napisałeś i ogień.😆😉😆

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2021 o 10:44, tomekstw napisał:

Tomasz, nie wiem którędy będziesz leciał. Jak DK 79 lub DK 9 możemy Cię przejąć na terenie naszego garnizonu.

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale trochę zarobiony byłem. Sprawdzałem pogodę i najprawdopodobniej oprócz ogniska, kiełbasek, kawy czy herbaty to jeszcze ma być słońce. I tego się trzymamy. Jeśli chodzi o przejęcie mnie po drodze, to chyba nasze drogi złączyły by się w miejscowości Nagnajów. W załączeniu kilka zrzutów ekranu z tras proponowanych dla mnie przez wujka Googla.743474036_Nowyobraz.png.f3f0e439f4dd4568b247eb2b1749e9cb.png

82533461_Nowyobraz(2).png.ae8e8bcd4796d4371c365f998f817b77.png

Domyślam się, że ekipa ewentualnie przejmująca mnie będzie jechała ze Stalowej Woli, więc jak widać na załączonych obrazkach chyba tylko tam, gdzie napisałem wcześniej, nasze drogi mogą się przeciąć. Jest jeszcze ta granatowa droga, ale wówczas nasz punkt przecięcia będzie kilka kilometrów przed celem, więc idąc za waszą fantastyczną propozycją spotkania się po trasie, pojadę błękitną drogą przez Ostrowiec Świętokrzyski. Co Wy na to? Ha

Odnośnik do komentarza

Tomaszu i gitara. Może być Nagnajów. To czekamy 50.51403044830363, 21.60295340134324 ok. 11.15. To jest zatoczka autobusowa. Będziemy czekać dwoma motórami, nie bardzo przypominającymi skutery. tel. kontaktowy 606x667.243. A dalej wg mapy, bo tam jeszcze nie byłem.

Milimetru coś w międzyczasie dopisałeś. Jak najbardziej tak może być. Przez Ostrowiec, Klimontów będziesz miał malowniczą spokojną traskę. Wyślij mi nr tel. dla ewenualnych kontaktów.

Odnośnik do komentarza

😃 pogoda ma być spoko, nawet słoneczko ma się pokazać, a miejscówka nie jest najmniejsza. 😀 zapraszam serdecznie, myślę że Grzesiek za chwile potwierdzi (jak tylko się wyśpi 🤣  emerytura to fajna sprawa 👍) .

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, EndriuBis napisał:

... jak tylko się wyśpi ...

Starzy ludzie długo nie śpią, jak mawia mój kolega, a mój Ojciec Śp. mawiał, że wyśpię się po śmierci.

Paweł, kawał drogi przed Tobą 👍.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...