Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2021 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki  z wczorajszej wycieczki; Darłówko-obowiązkowe gofry w zaprzyjaźnionym punkcie, Jarosławiec, Ustka, Dolina Charloty-liczyliśmy na ciszę i spokój, trafiliśmy na strojenie kapeli do wieczornego koncertu-była moc. Drugi Tmax w tle przyjechał pod moim synem z jego dziewczyną. Banan nie schodził mi z gęby przez cały dzień.

image000000.jpg

image000001.jpg

Odnośnik do komentarza

Też robiłem u Mariusza dwa motocykle ( Majkę i CBF-kę) i teść robił uzwojenie w swoim moto. Polecam, wszystkie moto śmigają do dzisiaj a ładowanie wzorcowe. 😀

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą przypomniała mi koszulka z Zachodniopomorskiej Majówki o byłych imprezach i na gorąco pytam czy forma tego zlotu się skończyła?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, dr.big napisał:

Przed chwilą przypomniała mi koszulka z Zachodniopomorskiej Majówki o byłych imprezach i na gorąco pytam czy forma tego zlotu się skończyła?

Wydaje mi się że forma tej imprezy przybrała postać Covid-19.

W  2019 roku byłem tylko w sobotę na bardzo fajnej wycieczce w kierunku Międzyzdrojów - było zaje-fajnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, dr.big napisał:

pytam czy forma tego zlotu się skończyła?

Oby nie.

Mam nadzieję na reaktywację może w przyszłym roku

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
17 minut temu, arturo-bb napisał:

Mam nadzieję na reaktywację może w przyszłym roku

Pytanie czy jest jeszcze komu ją robić...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Doprecyzuje. Nie DLA KOGO, bo o frekwencję bym się nie martwił... ale KOMU, czyli czy są chętni do organizacji. To pytanie do Starej Gwardii GZ.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

1 minutę temu, MariuszBurgi napisał:

Doprecyzuje. Nie DLA KOGO, bo o frekwencję bym się nie martwił... ale KOMU, czyli czy są chętni do organizacji. To pytanie do Starej Gwardii GZ.

 

Ale TO właśnie miałem na myśli

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
4 godziny temu, arturo-bb napisał:

Ale TO właśnie miałem na myśli

Wiem, ale wolałem doprecyzować 😉

Zresztą podobna sytuacja jest z ewentualną Burgmanią 2022.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, arturo-bb napisał:

Oby nie. (...)

W 2020 to normalka, że wypadła, w tym roku jest już pewnie zbyt późno na "montaż" ... Ale może w 2022? Fajna impreza, fajny ośrodek w Pogorzelicy, fajny czas... chill time...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 25.08.2021 o 12:55, MariuszBurgi napisał:

Doprecyzuje. Nie DLA KOGO, bo o frekwencję bym się nie martwił... ale KOMU, czyli czy są chętni do organizacji. To pytanie do Starej Gwardii GZ.

Poczułem się wywołany do tablicy, U mnie aktualnie wszystko poszło na drugi plan, muszę podratować swoje zdrowie.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, bilety napisał:

Poczułem się wywołany do tablicy, U mnie aktualnie wszystko poszło na drugi plan, muszę podratować swoje zdrowie.

No to życzę zdrowia, bo to jest najważniejsze. 🙂  na organizację zlotów Burgmanii przyjedzie jeszcze czas 😀  

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Są sprawy ważne i ważniejsze. Marku, zdrowia życzę ✌️

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bilety napisał:

Poczułem się wywołany do tablicy (...)

A gdzie tam Marku, nie miałem zamiaru nikogo "wywołać" 😮. Tak mnie tylko naszło wspomnienie.

Właśnie, zdrowia, a "na jakieś tam" zloty przyjdzie jeszcze czas 👍.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 25.08.2021 o 10:16, dr.big napisał:

(...) pytam czy forma tego zlotu się skończyła?

 

W dniu 25.08.2021 o 12:23, arturo-bb napisał:

Oby nie.

Mam nadzieję na reaktywację może w przyszłym roku

 

 

Och, oby nie !!!!

Kochani zachodniopomorzanie !!!!!! mam nadzieję, że będzie się Wam chciało jeszcze zorganizować majówkę ( trochę daleko mam ale jakbyście potrzebowali jakąś pomoc, którą będę mogła zrealizować zdalnie to się polecam 🙂 )

Majówka 19.JPG

 

Zdrówka życzę 🙂

Odnośnik do komentarza

Niedyskretnym będąc

to prawda jest taka: 

Bilety siedzi w domu 

bo ma nowego kociaka.

 

kurtyna, oklaski, kwiaty 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dniu 25.08.2021 o 10:16, dr.big napisał:

Przed chwilą przypomniała mi koszulka z Zachodniopomorskiej Majówki o byłych imprezach i na gorąco pytam czy forma tego zlotu się skończyła?

 

W dniu 25.08.2021 o 12:41, MariuszBurgi napisał:

Pytanie czy jest jeszcze komu ją robić...

 

W dniu 25.08.2021 o 12:55, MariuszBurgi napisał:

Doprecyzuje. Nie DLA KOGO, bo o frekwencję bym się nie martwił... ale KOMU, czyli czy są chętni do organizacji. To pytanie do Starej Gwardii GZ.

Witajcie. Dawno mnie nie było na Forum i na spotach GZ. Majówka Zachodniopomorska to moja ulubiona impreza i czuję się poniekąd za nią odpowiedzialny. Zapewniam Was, że są jeszcze osoby w GZ, którym chce się spotykać i które również podjęłyby się organizacji kolejnej Majówki. W zeszłym roku, faktycznie pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany organizacyjne, a w tym roku zabrakło czasu... dużo się u mnie dzieje i na dodatek ten nieszczęśliwy wypadek i związany z jego skutkami czas rekonwalescencji oraz rehabilitacji wyeliminował mnie na jakiś czas z życia Burgmanii. Ale jak to mówi przysłowie, czas goi rany i myślę, że w przyszłym roku, z dużym prawdopodobieństwem wrócimy do wrześniowej formuły spotkań w zachodniopomorskim i uda nam się znów spotkać. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Urbi napisał:

(...)Ale jak to mówi przysłowie, czas goi rany i myślę, że w przyszłym roku, z dużym prawdopodobieństwem wrócimy do wrześniowej formuły spotkań w zachodniopomorskim i uda nam się znów spotkać. 

Wojtku, super wiadomość👍👍👍.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...