Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2021 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

sie21.thumb.jpg.39a0e1cbfb21ea05357fbbdb1902e707.jpg

Oj pogoda dopisuje, nic tylko latać, latać, latać ... oczywiście z głową bo jak to mówią co za dużo to niezdrowo 😜. Jak by nie patrzył zbliżamy się do półmetku lata a więc jeszcze sezon się nie kończy ... sezon trwa ☝️

Ja ze swojej strony życzę wszystkim udanych moto wypraw i przy tym jak najmniej ekstremalnych temperatur, do tego twardych i przyczepnych nawierzchni pod kołami a zwłaszcza dobrego samopoczucia i humoru każdego dnia ... 😀

Miesiąc sierpień uważam za otwarty, LwG ...

Odnośnik do komentarza

Oj pogoda megaśna. Lato-petarda, choć wczoraj wyskoczyliśmy (jak co roku) z Asią do Gdańska na Jarmark św. Dominika i ........... zmokliśmy jak cholera. Powrót w deszczówkach, dopiero okolice Słupska rozświetlone były zachodzącym słonkiem.Miały być focie po drodze, przejazd malowniczymi krajobrazami Kaszub z okolic Kartuz ale...... i tak było za......ście.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rzelu napisał:

Sierpień pełen słońca. Aż się marzy jakaś wspólna wyprawa z kolegami ze szczecińskiej Burgmanii, np. do Niemiec...

images.jpeg

Np. Rugia?

Jednodniowa wycieczka, chętnie!

Odnośnik do komentarza
Teraz, hrabia napisał:

Od dziś tylko zaszczepieni lub mający negatywny test

Czy negatywnie nastawieni do zaszczepienia też mogą?😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, cris76 napisał:

Czy negatywnie nastawieni do zaszczepienia też mogą?😉

Tak, jeżeli masz negatywny test. Ale nie wiem ile godzin jest ważny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
26 minut temu, bilety napisał:

Tak, jeżeli masz negatywny test. Ale nie wiem ile godzin jest ważny.

48 godzin od pobrania próbki...

Odnośnik do komentarza

Podjąłem się szczepki  po to żeby otrzymać paszport Covidowy. W tym roku, pod koniec września, T-max jedzie na Cro na przyczepie a Asia i ja w puszce ale na miejscu........

Nie mogę się doczekać chwili zdjęcia Maksia z przyczepy, plany mamy ambitne.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, cris76 napisał:

Podjąłem się szczepki  po to żeby otrzymać paszport Covidowy. W tym roku, pod koniec września, T-max jedzie na Cro na przyczepie a Asia i ja w puszce ale na miejscu........

Nie mogę się doczekać chwili zdjęcia Maksia z przyczepy, plany mamy ambitne.

Super plan. Zazdroszczę. Ja byłem w lipcu w Chorwacji i żałowałem, że nie mam dwóch kółek. Masa skuterów tam śmiga. Sporo xmaxów i tmaxów. Kombinuję właśnie, żeby w przyszłym roku też zabrać moto na przyczepce.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, tmielcarz napisał:

Super plan. Zazdroszczę. Ja byłem w lipcu w Chorwacji i żałowałem, że nie mam dwóch kółek. Masa skuterów tam śmiga. Sporo xmaxów i tmaxów. Kombinuję właśnie, żeby w przyszłym roku też zabrać moto na przyczepce.

Na Cro zawsze jadę motocyklem ale koniec września w PL często weryfikuje plany podróży na dwóch kołach. Dla tego w tym roku wyjątkowo pucha+przyczepa i mój Maxio . Ale przyznam szczerze że nudne przeloty autostradami na 2oo zaczynają mnie nużyć a puche przeważnie prowadzi żona więc ja mam czas dla siebie

Odnośnik do komentarza

Oponka po przejechaniu 21tys Brigdestone idzie do kosza zobaczymy ile wytrzyma Michelin Pilot Power3. dziękuję pomocnikom. Integra szybko nawija kilometry nowom zakladam przy przebiegu 43tys. Odrazu dziękuję za lotkę na nowej oponce 300km nakrecone20210804_204918(0).jpg20210805_182851.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, romeo1971 napisał:

Oponka po przejechaniu 21tys Brigdestone idzie do kosza...

No patrz, a ja właśnie przed wyprawą Batlaxy założyłem...

 

20210728_055710.jpg

Odnośnik do komentarza
No patrz, a ja właśnie przed wyprawą Batlaxy założyłem...
 
20210728_055710.thumb.jpg.6a57645af5cd145f6a83bffddb2c0b7c.jpg
A jak teraz granice? Testy potrzebne?

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, romeo1971 napisał:

A jak teraz granice? Testy potrzebne?

Na razie zaszczepieni mają luźniej... Ponoć w Austrii chcieli dodatkowe testy przy wjeździe, ale miało się to zmienić od pierwszego... Dobrze mieć z sobą ze dwa testy w bagażu, bo uznają test wykonany przy nich... Śledzę temat na bieżąco, bo wszystko się zmienia z dnia na dzień, ale chyba wszyscy chcą wykorzystać jeszcze sezon, by dać zarobić przedsiębiorcom. Tymczasem u nas pokazały się pierwsze trzy przypadki covidu w wersji Lambda, więc korzystajmy z tych chwil bez obostrzeń. W razie W, trasę będziemy korygować. Na razie Francja jest w pomarańczowej strefie, ale na granicy z Włochami nie robią problemów, więc może się uda...

Odnośnik do komentarza

Cześć. My ruszamy na kilka tygodni kamperem na Chorwację i Albanię około 5 września. Jako że obecnie jeździmy z żoną na osobnych moto to zabieramy oba i chętnie spotkamy się tam z Wami na drinka i kilka kilometrów.... no albo w odwrotnej kolejności 😎😏

 

IMG-a3ec78dc7674ada67391c85745c9554f-V.jpg

IMG-6ec1e3d1504fb58ff25436bb8405fbac-V.jpg

IMG-314cb27952d3569dd63b5197143f1e25-V.jpg

IMG-13e8e56671d52298ff45fc92a097dcaf-V.jpg

Odnośnik do komentarza

Rewelacja!!!!!!!! Ja za miesiąc na Cro, pucha +przyczepa a na niej T-max

 chętnie spotkamy się tam z Wami na drinka i kilka kilometrów.... no albo w odwrotnej kolejności - drink i kilometry nie wchodzą w rachubę - KARYGODNE!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...