Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Potrzebna pomoc dla jednego z nas - Pgizi


Ewik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, robert1973 napisał:

Dokładamy się 🙂 Paweł zdrowiej , trzymamy za Ciebie kciukasy !!

Super!! zamykasz stawkę 👏👏 wszystkie inne-następne wpłaty również pomogą Pawłowi💪

Zooe - Twój pierwszy MEGA sukces w tej sprawie💪. Teraz musi być z górki💪💪. Nie jesteś sama jak widzisz😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zamykajmy zbiórki. Jestem przekonany, że potrzebne będzie co najmniej drugie tyle pieniędzy.
No dobra, Paweł wstawaj Przyjacielu

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Nazir napisał:

Super!! zamykasz stawkę 👏👏 wszystkie inne-następne wpłaty również pomogą Pawłowi💪

Zooe - Twój pierwszy MEGA sukces w tej sprawie💪. Teraz musi być z górki💪💪. Nie jesteś sama jak widzisz😉

Nie, nie jestem sama, mam Was, Paweł ma Was! 💪. To co się tu zadziało jest piękne, brakuje mi słów wdzięczności. Nie mam poczucia że to mój sukces, bez Was by go nie było. Jesteście wielcy, cudowni i wspaniali ❤️. Bardzo DZIĘKUJĘ! ❤️

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Piootr napisał:

Nie zamykajmy zbiórki. Jestem przekonany, że potrzebne będzie co najmniej drugie tyle pieniędzy.
No dobra, Paweł wstawaj Przyjacielu http://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji870.png

Prostuję☝️

Zbiórka jest aktualna - ale pierwszy etap jest dla Zoee zakończony sukcesem💪💪. Kolejne też będą👍

Odnośnik do komentarza

Kochani jeszcze raz ogromnie Wam dziękuję za Wasze wielkie serca ❤️. Bez Was Paweł miałby 15 minut rehabilitacji dziennie i wiadomo jak to by się zakończyło. 

A teraz proszę Was o kolejną pomoc. Jak wiecie, od siedmiu tygodni mówię Pawłowi, że jest dla mnie ważny, że kocham i takie tam. Żaden twardziel tego w dłuższym dystansie nie zniesie. Proszę abyście podzielili się swoimi spotkaniami z Pawłem, jakimiś sytuacjami, które Paweł zna, pamięta, coś, co zadziało się ważnego w Waszych z nim relacjach. Potrzebuję wielu bodźców do stymulacji kory mózgowej. Nowych bodźców! Żeby budził się, żeby przypominał sobie sytuacje z przeszłości, żeby dotyczyły rzeczy dla niego ważnych. Ja mogę mu przypomnieć jak złamał się nam kluczyk od kufra w Bieszczadach. Wy znacie go dłużej ode mnie, bywał z Wami w wielu miejscach i w wielu sytuacjach. Pomóżcie proszę. Też jeszcze raz poproszę o jakieś nagranie 2 - 3 minuty, żeby jego kora mogła identyfikować nowe bodźce, żeby tworzyły się nowe połączenia neuronalne, żeby jego mózg też miał szansę na odbudowanie swoich mocy przerobowych. 

Kolejna prośba. Jakieś ciekawostki motocyklowe, rzeczy które dla motocyklisty są ważne, podrzucajcie pomysły. Moja wiedza na ten temat jest znikoma. Do niedawna mówiłam nie FJR-ka tylko JFR-ka. Wiem, wiem, słabo... Wszystko co potrzebowałam wiedzieć, wiedział Paweł. Teraz chcę dać mu to, czego potrzebuje więc kieruję prośbę do ekspertów 🙏🙏🙏

Piszcie proszę tu na forum, albo na mojego maila joanna.s.kaminska@gmail.com albo w wiadomościach priv. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, janusz101 napisał:

Poszła cegiełeczka

I tak trzymać 💪

Też dorzucę, bo to "kolejny etap" 

Teraz walka trwa i pewne bitwy są po drodze, które trzeba ogarnąć💪

Odnośnik do komentarza
  • temat został odpięty
  • temat został usunięty z wyróżnionych

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...