Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Potrzebna pomoc dla jednego z nas - Pgizi


Ewik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Koleżanki i koledzy Burgmaniacy wiele razy pokazywaliście ogromne serce i wsparcie dla osób potrzebujących wspierając ich w najtrudniejszych chwilach. Dzisiaj wsparcia potrzebuje jeden z nas - Pgizi, który obecnie walczy o życie, dosłownie ( więcej na ten temat Paweł Pgizi - Ogólne - Forum Burgmania ).

Aby Paweł miał szansę, potrzebna jest rehabilitacja, której NFZ nie zapewnia, a  jest to niemała kwota i poza zasięgiem najbliższych bo to ponad 20.000 PLN. 

Właśnie ruszyła akcja wsparcia leczenia Pawła na: Paweł Giziński - zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl 

Paweł bardzo potrzebuje naszego wsparcia, każda złotówka się liczy, nie zostawiajmy go bez naszej pomocy.

Udostępniajcie link znajomym im więcej osób weźmie w tym udział tym większą szansę ma Paweł, on nie może czekać.

  

Odnośnik do komentarza
  • Ten temat został podpiął/eła i promował(a)
  • Administrator

Wsparcia potrzebuje jeden z nas! Zróbmy to, co możemy... dla Pawła.

Odnośnik do komentarza

Wspieramy, pomagamy i dokładamy coś od nas. Oby wszystko dobrze się skończyło i Paweł wrócił szybko do zdrowia 👍💪

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Informacja o zbiórce udostępniona również na moich kanałach społecznościowych.
Życząc Pawłowi dużo zdrowia i wytrwałości w dochodzeniu do siebie oczywiście dokładam swoją skromną "cegiełkę" na rehabilitację.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kaska poleciała puściłem też dalej żeby zwiekszyc zasieg. Razem damy radę bo mamy wielkie serce co już nie raz Burgmania udowodniła.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ode mnie cegiełka poleciała, info udostępnione na facebook.

Paweł walcz chłopie , mocno trzymam kciuki, że by znowu zobaczyć co majstrujesz za cudeńka i Twoje piękne zdjęcia .

Joasiu , pięknie walczysz o Pawła, trzymaj się laseczko 🙂

Paweł.jpg

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Joasia70 napisał:

I ode mnie cegiełka poleciała, info udostępnione na facebook.

Paweł walcz chłopie , mocno trzymam kciuki, że by znowu zobaczyć co majstrujesz za cudeńka i Twoje piękne zdjęcia .

Joasiu , pięknie walczysz o Pawła, trzymaj się laseczko 🙂

Paweł.jpg

Kocham to zdjęcie i faceta, który jest na nim ❤

Dziękujemy ❤

Odnośnik do komentarza

Paweł do tej pory Ty byłeś dla Nas Świętym Mikołajem, teraz czas się odwdzięczyć za każdą pomoc jaką od Ciebie otrzymaliśmy. Walcz bo bez Ciebie Burgmania to nie to samo. Ode mnie i Karmela grosz dla Ciebie poleciał.
Asiu trzymaj się dzielna Kobieto, jestem z Tobą. Jeżeli chciałabyś się po prostu wygadać dawaj znać 😘

PC070106.JPG

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, JuStA napisał:

Paweł do tej pory Ty byłeś dla Nas Świętym Mikołajem, teraz czas się odwdzięczyć za każdą pomoc jaką od Ciebie otrzymaliśmy. Walcz bo bez Ciebie Burgmania to nie to samo. Ode mnie i Karmela grosz dla Ciebie poleciał.
Asiu trzymaj się dzielna Kobieto, jestem z Tobą. Jeżeli chciałabyś się po prostu wygadać dawaj znać 😘

PC070106.JPG

Moje szczęście jakie piękne ❤

Dziękuję ❤

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

POBUDKA !!! Koniec wylegiwania się. Najwyższy czas przygotować się do sezonu. 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poszło

Zdrowia dla Pawła i wytrwałości dla Ciebie Zoee. Mocno trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza

Cegiełka poszła. Nie zdążyłem poznać Pawła ale pieniądze nie mogą stanąć na drodze życia.

Sam jestem też po zawale tak więc Paweł trzymaj się i wielkie słowa wsparcia dla Ciebie Zoee.

Odnośnik do komentarza

Paweł masz pozdrowienia od Putka coś wspominał o kurtkach motocyklowych Ty wiesz o co chodzi
Czas żebyś się ruszył sezon czas zaczynać maszyna czeka Kobita też więc nie zwlekaj czas ucieka.
Cegiełka poszła.
Trzymaj się zdrowia dla Was
Pozdrawiam i do zobaczyska.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...