Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Potrzebna pomoc dla jednego z nas - Pgizi


Ewik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Paweł wracaj na trasy. Cegiełka i od nas. 

( Joasia wyłaskocz go wycałuj może pomoże ) 

Odnośnik do komentarza

Poznałem go w Bieszczadach (tylko troszkę )
Mam nadzieje że wydobrzeje
Dodałem swoją cegiełkę
Życzę mu zdrowia

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2021 o 09:02, Joasia70 napisał:

I ode mnie cegiełka poleciała, info udostępnione na facebook.

Paweł walcz chłopie , mocno trzymam kciuki, że by znowu zobaczyć co majstrujesz za cudeńka i Twoje piękne zdjęcia .

Joasiu , pięknie walczysz o Pawła, trzymaj się laseczko 🙂

Paweł.jpg

Dziękuję ❤

Wszystkim Wam z całego serca bardzo dziękuję, za każde słowo, za każdy wpis, za każde życzenia, słowa wsparcia, za każdą złotówkę a tych złotówek jest już bardzo dużo❤

Odnośnik do komentarza

Cegiełeczka od nas poszła .

Pawel Jak już dojdziesz do siebie to wpierdzel dostaniesz. Taki nr wszystkim wywinąć😟

Trzymajcie się szczególnie teraz Ty Zoee, Pawłowi przekaż zdrowia zdrowia zdrowia 🧡 i czekamy aby sam coś napisał i fotkę zrobił. 

Czekamy.

 

20210312_235922.jpg

Odnośnik do komentarza

Pawełku, Zoee od nas też poszła cegiełka, mam nadzieję, że pomoże. Paweł jeśli się już wyspałeś to wstawaj, wszyscy na Ciebie czekamy.

20170812_162156.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cegiełka z jodem znad Morza popłynęła. Zdrówka Paweł, Zoee wytrwałości 💪

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, subaru gtb320 napisał:

Cegiełeczka od nas poszła .

Pawel Jak już dojdziesz do siebie to wpierdzel dostaniesz. Taki nr wszystkim wywinąć😟

Trzymajcie się szczególnie teraz Ty Zoee, Pawłowi przekaż zdrowia zdrowia zdrowia 🧡 i czekamy aby sam coś napisał i fotkę zrobił. 

Czekamy.

Screenshot_20210312-210909_Facebook.jpg

To zdjęcie z Bieszczad, poszliśmy na kolację w tym ośrodku gdzie był zlot. Cicho wszędzie, pusto wszędzie. Weszliśmy, zaczęliśmy rozglądać się za włącznikiem światła i naszym a właściwie oczom Pawła ukazał się przedmiot uwidoczniony na zdjęciu  😉. Pomysł przyszedł jak zawsze sam, a śmieszne w tym było to, że starszych państwa na odtwarzaniu scen z Lśnienia, przyłapały dzieciaki (dwadzieścia parę lat ale zawsze). Ich miny - bezcenne 🙈😅

Trzymamy się, dziękujemy. Wczoraj Paweł (po kąpieli) wyglądał rewelacyjnie. Oczy szeroko otwarte, rozglądał się uważnie i pewnie kminił, o co tu do jasnej ... chodzi, co ja tu robię. Myślę że warto mu poczytać wpisy z forum i siepomaga, nie jest na bieżąco. Może to być cenne i zmobilizować go dalszych starań. Bardzo dziękuję za wszystkie cegiełki, wpisy z życzeniami zdrowia i wsparciem. Bardzo mi to pomaga, wiem że nie jestem sama. Dziękuję ❤

 

10 godzin temu, Gieńka napisał:

Pawełku, Zoee od nas też poszła cegiełka, mam nadzieję, że pomoże. Paweł jeśli się już wyspałeś to wstawaj, wszyscy na Ciebie czekamy.

20170812_162156.jpg

Piękne widoki dla moich oczu❤. Żeby te czasy wróciły jeszcze... 

Dziękuję za wszystko❤

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
49 minut temu, Zoee napisał:

Trzymamy się, dziękujemy. Wczoraj Paweł (po kąpieli) wyglądał rewelacyjnie. Oczy szeroko otwarte, rozglądał się uważnie i pewnie kminił, o co tu do jasnej ... chodzi, co ja tu robię. Myślę że warto mu poczytać wpisy z forum i siepomaga, nie jest na bieżąco. Może to być cenne i zmobilizować go dalszych starań. Bardzo dziękuję za wszystkie cegiełki, wpisy z życzeniami zdrowia i wsparciem. Bardzo mi to pomaga, wiem że nie jestem sama. Dziękuję ❤

Dobre wieści 🙂👍

Walcz Pawle i wracaj szybko do zdrowia. Kciuki zaciśnięte !

 

54F89016-FA4A-4B9F-B419-DD2831A1BA67.jpeg

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Worlan napisał:

Dobre wieści 🙂👍

Walcz Pawle i wracaj szybko do zdrowia. Kciuki zaciśnięte !

 

54F89016-FA4A-4B9F-B419-DD2831A1BA67.jpeg

Wszystko oddam za ten uśmiech... Dzięki za foto❤

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...