Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rajska Dolina JSB 2021


BUGI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W imieniu Marcina, Jacka jak i własnym bardzo dziękujemy za spotkanie, liczne przybycie i mam nadzieję dobrą zabawę. Ośrodek każdy oceni sam wedle własnych kryteriów, jak dla mnie standard i miejsce bez porównania z Olimpem, ale pewnie są i tacy co mają inne zdanie. Również właścicielom Rajskiej Doliny należ się podziękowania za imprezę, zaufanie i atrakcje w gratisie banie i saunę. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy i już zapraszamy za rok do Rajskiej Doliny bo cały ośrodek mamy zarezerwowany tylko dla nas 😉.

Screenshot_20210910-095259_Gallery.thumb.jpg.edc31e25a2a64743404b3ac272c83891.jpgScreenshot_20210910-095031_Gallery.thumb.jpg.8fce040584133403dd8dbb25ee36ff4b.jpgScreenshot_20210910-095001_Gallery.thumb.jpg.9c0da3c733f95a4b889389a138aebc55.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Karton... ciężko było cokolwiek ustalić w lutym, choć jestem w kontakcie z właścicielem ośrodka. Mamy zarezerwowany cały ośrodek na pierwszy weekend września 02-04.2022. Łatwo wcześniej coś napisać, zapewniać, a potem się z tego nie wywiązać.. dla tego była cisza..Powoli płyniemy do brzegu bo ciężko było ustalić możliwość spotkania ze względu na sytuację, ale i koszty które rosną jak chcą, a to wpływa na cenę za imprezę..Trzeba być dobrej myśli i niebawem będzie nowy wątek..Będzie dobrze 👊😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 minuty temu, Piootr napisał:

Wchodzę w ten interes. Brawo Bugi emoji122.pngemoji106.pngemoji3.png

Piotrze takie czasy.. nie można obiecywać i zapewniać.. będzie ustalone konkretnie, będzie konkretne info 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bugi proszę Mnie już dzisiaj wpisać na listę uczestników tegorocznego spotkania w Bieszczadach.

Koszta Mnie nie interesują bo i tak Tatko płaci.🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, .maniek napisał:

(...) Koszta Mnie nie interesują bo i tak Tatko płaci.🤣🤣🤣

Bardzo kusząca oferta. 😉

Odnośnik do komentarza

Piszę się na ten termin a nawet i od 1go września mam nadzieję że będzie też ktoś kto zechce przyjechać wcześniej

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, .maniek napisał:

Bugi proszę Mnie już dzisiaj wpisać na listę uczestników tegorocznego spotkania w Bieszczadach.

Koszta Mnie nie interesują bo i tak Tatko płaci.🤣🤣🤣

.maniek nie ma sprawy, ale to i brata trzeba jeszcze dopisać, przecież za Maćka Tatko też ureguluje 🤣

 

1 godzinę temu, czadzo napisał:

Piszę się na ten termin a nawet i od 1go września

A co no to Twoja wątroba 🤣???

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, BUGI napisał:

maniek nie ma sprawy, ale to i brata trzeba jeszcze dopisać, przecież za Maćka Tatko też ureguluje 🤣

No pewnie że zapłaci też za Maćka.

Pewnie Tako będzie już po emeryturce.🤣🤣🤣

 

Odnośnik do komentarza

Kur w mor pier w cedur Maniuś co Ci po głowie za głupoty chodzą ja żeby gdzieś jechać to muszę kredyt brać w banku😭 a Ty takie głupoty wypisujesz wstydu nie masz.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Andrzejku to weź większy kredyt ( może u Bociana 🤣 ) to i ja się załapię na gratisowy wypad 😜

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
5 godzin temu, Andrzej.S napisał:

Kur w mor pier w cedur

Tak to jest jak się rozpuści bachory 🙃

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja za siebie i Sabinke płacę sam jak braknie wale do prowidenta znajomego i jadziem na bogato a jak wpisać  prosimy na listę jak będzie 

Odnośnik do komentarza

Dobrze Adaś prawisz znam kontakt do tej osoby😘😍 od prowidenta może coś z tego będzie 🤣

Jacuś trza było na priv napisać bo za dużo chętnych będzie teraz.🤣

Mariusz to są skutki bez stresowego wychowania 😡rozpuściły się bachory ale to się musi skończyć.🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 minut temu, Andrzej.S napisał:

Dobrze Adaś prawisz znam kontakt do tej osoby😘😍 od prowidenta może coś z tego będzie 🤣

Tatko nie licz na kredyt. Po weekendzie jesteśmy spaleni.

Nie pamiętasz jak Powiedziała że Łysych już więcej nie zaprosi?

Dlatego zapuszczam włosy.😂😂😂

Odnośnik do komentarza

No i jak zwykle Wy narozrabiacie a ja muszę cierpieć😭😢 a na włosy u mnie już za pużno bo mogą wykiełkować w kolorze którego nie lubię. 🤣

Odnośnik do komentarza

Tatko teraz to się będziesz użerał z dzieciakami . Mówiłem trzymaj krótko

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Marcyś myślę że nie chciałbyś spróbować swoich możliwości i ich utrzymać .

Dzieciaki są najlepsze nie ma drugich takich aparatów i o to chodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba zmienię temat wątku na "UKRYTA PRAWDA" bo serialem zalatuje 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...