Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rajska Dolina JSB 2021


BUGI

Rekomendowane odpowiedzi

Hubert ale dzień stracony bo nie widzę ŁOMŻY. Miłego odpoczynku życzymy
O i tu uraziłeś moją dumę, taka potwarz, bez Łomży to nie odpoczynek

UWAGA BARDZO WAŻNA INFORMACJA NAJBLIŻSZY SKLEP SPOŻYWCZY JEST OKOŁO 9 KOLOMETROW OD OŚRODKA ZATEM PROSZĘ SIĘ ZAOPATRZYĆ W NIEZBĘDNY PROWIANT JA WŁAŚNIE WRÓCIŁEM Z CAMPTEM JEDZENIA MAM NA CAŁY TYDZIEŃ A JAK MI ŁOMŻY ZBRAKNIE TO POPROSZĘ "jackm" TO MI PRZYWIEZIE d7104a0c604b74175379f07e0423bd51.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My już na miejscu od soboty. Zasięgu GSM praktycznie brak. I informacyjne: sklep jest 8 km od ośrodka więc trzeba się zaopatrzyć. Na miejscu karczma. Ale widoki piękne. ed17beceb9e01ade429270d60886425b.jpg260987676a925b1089dcbbc337d4466e.jpg775312dcdc626a0e1c566a0d795f2ae0.jpg9febd87ea9213d0aec32916f8e9c7a85.jpg

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest czajnik, kuchenka, mikrofalówka. Na łóżkach pościel. Ręczniki warto wziąć ze sobą po tutaj są malutkie jak ściereczka kuchenna.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
A w domkach jest jakieś zaplecze kuchenne, czajnik, itp?
U mnie w domku jest lodówka, płyta indukcyjna, mikrofalówka, naczynia, garnki, itp. Tylko w domkach tych starszych co ja jestem śpi się razem w jednym łóżku z drugą osobą
Ja mam z Putkiem uroczą wersalkę
Ręczniki są 60 na 30 centymetrów więc duże chłopy niech sobie wezmą swoje
Jak by ktoś miał jeszcze jakieś pytania to za zimną Łomżuniuniunię chętnie odpowiem

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
3 minuty temu, czadzo napisał:

Jak by ktoś miał jeszcze jakieś pytania to za zimną Łomżuniuniunię chętnie odpowiem

Jak będziesz tak tłusto jadł (mięso ze smalcem) to się tą Łomżą chyba nie upijesz? 😂

Odnośnik do komentarza
Jak będziesz tak tłusto jadł (mięso ze smalcem) to się tą Łomżą chyba nie upijesz?
Łomżuniunia nie jest do upicia tylko do uzupełniania płynów bo w sumie wodę w sobie zawiera a w szczególności zapobiega kamienicy nerkowej

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tak GSM jest tam troszkę lipa 
Ale jak się wyłączy LTE I przełączy na 3G to może być lepiej. 
pozdrawiam 
Jak tam pogoda ?
 
Wczoraj cały dzień padało ale dzisiaj jest całkiem ładnie więc zaraz wyruszamy na Korbanię. Wieczory są chłodne więc trzeba mieć coś ciepłego.


Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

@czadzo, widzę ,że śledzie wiejskie są obowiązkowo, a i rolka papieru toaletowego tez się znalazła na wyposażeniu🤣🤣🤣.

10 minut temu, xmarcinx napisał:

tłusto jadł (mięso ze smalcem) to się tą Łomżą chyba nie upijesz?

A z tego co pamiętam to Hubert się nie obżera i nie upija😁, jest tylko degustatorem. A ilość przy degustacji jest umowna....👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pytanie organizacyjne na czas formalnego zlotu (piątek-niedziela): jak rozumiem śniadania, kolacje i inne konsumpcje oraz wszelkie biesiady integracyjno - taneczne, to każdy we własnym zakresie... 🤔??? Program zlotu nie obejmuje zorganizowanego wyżywienia.?😢

Odnośnik do komentarza
Pytanie organizacyjne na czas formalnego zlotu (piątek-niedziela): jak rozumiem śniadania, kolacje i inne konsumpcje oraz wszelkie biesiady integracyjno - taneczne, to każdy we własnym zakresie... ??? Program zlotu nie obejmuje zorganizowanego wyżywienia.?
Bieszczady zawsze miały formułę każdy sobie rzepkę skrobie ale spoko jak mi jeszcze jakaś konserwa zostanie to się z Tobą podzielę

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 minut temu, czadzo napisał:

Bieszczady zawsze miały formułę każdy sobie rzepkę skrobie ale spoko jak mi jeszcze jakaś konserwa zostanie to się z Tobą podzielę emoji3.png

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nie zawsze za krótko jeździsz, kiedyś to była impreza z pełnym wyżywieniem i atrakcjami, których nie znajdziesz  na żadnej naszej imprezie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ha, ha, to samo właśnie chciałem napisać.😁

Trzeba by ich zaprowadzić na "zakręt, gdzie zawsze ktoś się wywraca"... 🤣

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Migu napisał:

Nie zawsze za krótko jeździsz, kiedyś to była impreza z pełnym wyżywieniem i atrakcjami, których nie znajdziesz  na żadnej naszej imprezie.

Dokładnie nawet baran pieczony i kegi z browarem w cenie były.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
35 minut temu, Jack napisał:

Trzeba by ich zaprowadzić na "zakręt, gdzie zawsze ktoś się wywraca"...

Pamiętam jak Anton zjechał w ten trawnik i znalazł swoje lusterko, które stracił w tym miejscu rok wcześniej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
52 minuty temu, Migu napisał:

Nie zawsze za krótko jeździsz, kiedyś to była impreza z pełnym wyżywieniem i atrakcjami, których nie znajdziesz  na żadnej naszej imprezie.

Dokładnie

Tak było , ale się skończyło 😭

42 minuty temu, Jack napisał:

Trzeba by ich zaprowadzić na "zakręt, gdzie zawsze ktoś się wywraca"... 🤣

Teraz poustawiali ostrzegawcze tablice dla motocyklistów.

Każdy już się pilnuje.

A taka fajna atrakcja była 🤣

Odnośnik do komentarza
Dokładnie nawet baran pieczony i kegi z browarem w cenie były.
Tym historycznym (bo nie za mojej kadencji) acz bardzo prostym stwierdzeniem subaru "chyba" stawia przed nowymi organizatorami Bieszczadzkiego konkretne wyzwania.
Na przyszłość, musi być pieczony baran i kegi z piwem, kto wie może to będzie zimniutka Łomżuniuniunia

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 9.08.2021 o 14:42, BUGI napisał:

Jeśli ośrodek przypadnie do gustu, to w przyszłym roku organizacja imprezy będzie zupełnie inna.. 

Już rozmawiałem na  ten temat z właścicielem ośrodka. Tu mam na myśli nocleg,wyżywienie i atrakcje w cenie za imprezę, a nie każdy osobno sobie rezerwował i jest jak jest, bo komuś na początku nie chciało się  "pociągnąć" imprezy... nie ma co  płakać nad rozlanym mlekiem 😉 

Odnośnik do komentarza

Sytuacja się rozwinie jak wszystkim się spodoba ośrodek RAJSKA DOLINA 
Docelowo domki są wyposażone w 
- płyty grzewcze 
- czajniki
- mikrofalówki 
- szklanki , sztućce , garnki kieliszki nawet widziałem 

PS. Jak by padało to polecam muzeum w Sanoku podobnież wróciły jakieś obrazy Beksińskiego 
 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, mkapilkr napisał:

- płyty grzewcze 
- czajniki
- mikrofalówki 
- szklanki , sztućce , garnki kieliszki nawet widziałem 

PS. Jak by padało to polecam muzeum w Sanoku podobnież wróciły jakieś obrazy Beksińskiego 
 

Znaczy fartucha wziąć. Obiad ugotować. Potem krawat i do muzeum... Już lecę! 🤣 Żonę trzeba było zabrać... Ale może jakąś na miejscu da się załatwić. 🤣

A ta knajpa na ośrodku chociaż działa?

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim jeszcze jedna istotna informacja
Zatankujcie się jadąc tu zanim dotrzecie na miejsce bo najbliższy CPN jest ponad 20 kilometrów od miejscowości Rajskie 63b8fe0a22cc8c2b8265513c159b1101.jpg4cd1a1a50786f6734cf54c3099d248ad.jpg6e40de3826da3910c037a32894cf147f.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...