Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rajska Dolina JSB 2021


BUGI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
2 minuty temu, czadzo napisał:

Cześć wszystkim jeszcze jedna istotna informacja
Zatankujcie się jadąc tu zanim dotrzecie na miejsce bo najbliższy CPN jest ponad 20 kilometrów od miejscowości Rajskie

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Czadzo, zrobiłeś rekonesans i zapodaj gdzie w pobliżu naszej bazy mamy stacje paliw- oprócz tej wskazanej przez Ciebie. Podaj nazwy  miejscowości. Zyczę suchej pogody bo u nas leje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sklep najbliższy to w Bukowcu - 8 km. Stacja benzynowa w Polańczyku - ok 20 km.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
33 minuty temu, Campto napisał:

Stacja benzynowa w Polańczyku - ok 20 km.

I w Czarnej Górnej 22km i Cisnej 22km

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 30.08.2021 o 09:48, Campto napisał:

... Na miejscu karczma.

...Czyli tu normalnie można zaspokoić podstawowe potrzeby kulinarne i trunkowe?

Znaczy żryć i pić dają?

Odnośnik do komentarza
...Czyli tu normalnie można zaspokoić podstawowe potrzeby kulinarne i trunkowe?
Znaczy żryć i pić dają?
Dzisiaj okazało się że karczma była czynna do 30 sierpnia a teraz jest zamknięta.


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, czadzo napisał:

Dzisiaj okazało się że karczma była czynna do 30 sierpnia a teraz jest zamknięta.


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Hubert to taki żarcik ?

Odnośnik do komentarza
Hubert to taki żarcik ?
No niestety to nie żart tak mi powiedziała jedna Pani malarka która przyjechała malować swoje obrazy a jest znajomą naszego gospodarza.

Dzisiaj korzystając z okna pogodowego ubrany w stylowy dresik poleciałem do Czarnej Górnej zatankować kunia i zjeść małe co nieco.
Przy okazji wpadłem do Bieszczadzkiej przystani motocyklowej i spotkałem tam Marka właściciela przystani który oświadczył że przeniusł Przystań do miejscowości Dołżyca 25 to jest blisko Cisnej tam gdzie jest Siekierezada i blisko Smerka gdzie swoją karczmę ma Paweł Nie Całkiem Święty.
W nowej przystani motocyklowej w przyszłości ma być spora baza noclegowa ale Marek nie wie jeszcze dokładne na ile osób bo złożył wnioski na dofinansowania budowy i nie potrafi określić na ile osób dadzą mu się tam rozbudować.


315be25cafb891604ec6b8c0cd32b2a0.jpg877bcfed92564107617d6ddb8ea6ec52.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A te białe robaczki na talerzu to co?🤣

Godzinę temu, czadzo napisał:

Dzisiaj okazało się że karczma była czynna do 30 sierpnia a teraz jest zamknięta

Czyli dieta...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzisiaj okazało się że karczma była czynna do 30 sierpnia a teraz jest zamknięta.


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Czyli najbliższa karczma to już niestety nie z buta bo około 5km od ośrodka. Choć jakby ktoś chciał....

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

My też na wypadzie. Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Cudo!!!17befe8ca1168caea8697ce4dd2e8fe4.jpg4f969671d94233e3b5e951cb49e42627.jpgc30884eade934e7262703e1c40d017e5.jpg1d95662148dd1c2bbc772d2189778bad.jpgfca3fe39644a0d069b960b891bec02b3.jpg

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i Panowie.. proszę się zaopatrzyć w żywność i % na dzień przyjazdu(ewentualne ognisko) i śniadanie (jak co roku było). Sklep nie jest oddalony 100km, a 8-10km na 2oo to kilka minut aby uzupełnić zaopatrzenie. Znając życie większość będzie podziwiała uroki Bieszczad na 2oo więc wizyta w sklepie po drodze nie będzie problemem. Jak już wielokrotnie wspominałem,  za rok impreza będzie w inny formacie, a dziś cieszmy się ze spotkania - bo nie tak dawno w takim gronie osób nie moglibyśmy się spotkać...

 

 

BARDZO WAŻNE ! 

1. PO PRZYJEŹDZIE INFORMUJEMY W BIURZE  DO JAKIEGO DOMKU JESTEŚCIE ZAKWATEROWANI W DNIU PRZYJAZDU,

(NIEKTÓRZY ZMIENIAJĄ PO NOCY ZAKWATEROWANIE - DOTYCZY TO UCZESTNIKÓW OD CZWARTKU.)

 

          2. OSOBY KTÓRE WPŁACAŁY ZALICZKI PROSZONE SĄ O WYDRUKOWANIE I ZABRANIE POTWIERDZENIA PRZELEWU UŁATWI TO SPRAWNE ROZLICZENIE ZA POBYT.

 

 

 

 

ZAKWATEROWANIE W CZWARTEK 02.09 W SUMIE 14 OSÓB :

AS2 - xmarcinx, Piootr, Migu, MR.F -  4os.
       Domek 10 - BUGI, mkapilkr, jacek13, GrzechoCnik -  4 os.
                                         Domek 11 - Marzenka, Volvo673, MałaMi, Krzysiu, AndrzejS, lukas_d1 -  6 os.

 
w piątek niektóre osoby zmieniają zakwaterowanie i zabierają swoją pościel do domków według zakwaterowania od piątku
 
 
ZAKWATEROWANIE OD PIĄTKU 03-05.09
 
picture?folder=default0%2FSENT&id=4911&u
 
 
 
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
 

ZAKWATEROWANIE W CZWARTEK 02.09 W SUMIE 18 OSÓB :

 
                                                                         cały domek 17 -  5os.
                                                                                 domek 18 -  Ania77, Krys70, Karton, Sabinka - 4os.
                                                                         cały domek 19 -  5 osób
                                                                               w domku 3 -  czadzo, putek, stefanekmac z żoną     4os.
 
w piątek niektóre osoby zmieniają zakwaterowanie i zabierają swoją pościel do domków według zakwaterowania od piątku
 
 
ZAKWATEROWANIE OD PIĄTKU 03-05.09
 
picture?folder=default0%2FSENT&id=4911&u
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza

Żądam natychmiastowego przyjazdu Andrzeja S

Cały czas leje jak z scebra a z tego co kojarzę zawsze chwali się że jest jakimś szamanem który przywozi z sobą dobrą pogodę.

Andrzej S do jasnej cholery wsadzaj d.. ę na kunia i przyjeżdżaj bo na dzisiaj zaplanowałem zjeść żeberka u Pawła a jak jechać w taką pogodę

Jak tak cały czas będzie lało to przecież zapije się zanim ktokolwiek przyjedzie 7821e39485754d38631d51b251ae8aeb.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś rozmawiałem z właścicielem a propos otwarcia karczmy na weekend. Użyłem kilku mocnych argumentów aby go przekonać.Ma pomyśleć i do końca dnia da znać czy otworzy.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Campto napisał:

Dziś rozmawiałem z właścicielem a propos otwarcia karczmy na weekend. Użyłem kilku mocnych argumentów aby go przekonać.Ma pomyśleć i do końca dnia da znać czy otworzy.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka
 

Sławku temat już poruszałem wcześniej, zobaczymy w czwartek na miejscu😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotrek nie wiem co ustaliłeś. Właściciel też nic nie wie. Ale już wiem jedno. Po mojej rozmowie zapewniam wszystkich że karczma specjalnie dla nas będzie otwarta od piątku po południu do niedzieli. Tak więc spokojnie możecie planować wyżywienie na miejscu. Mam nadzieję że nie zawiedziemy właściciela ośrodka.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza



Żądam natychmiastowego przyjazdu Andrzeja S

Cały czas leje jak z scebra a z tego co kojarzę zawsze chwali się że jest jakimś szamanem który przywozi z sobą dobrą pogodę.

na dzisiaj zaplanowałem zjeść żeberka u Pawła a jak jechać w taką pogodę 7821e39485754d38631d51b251ae8aeb.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka




Takie?a2e017db67875339c797ac21783664bb.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Campto napisał:

Piotrek nie wiem co ustaliłeś. Właściciel też nic nie wie.

Sławku wie, bo dziś również rozmawiałem, ale Pan Marek ma trochę na głowie i czasem coś mu wyleci z głowy  🙂...rozmowy na temat wyżywienia i otwartej karczmy były parę tygodni temu, ale Pan Marek potrzebował deklaracji ile osób będzie jadło..jak to przewidzieć???

Również nie raz rozmawiałem z Panem Markiem, że za rok będzie inna organizacja imprezy..

 

1 godzinę temu, Campto napisał:

Ale już wiem jedno. Po mojej rozmowie zapewniam wszystkich że karczma specjalnie dla nas będzie otwarta od piątku po południu do niedzieli

Cieszę się bardzo bo gramy do jednej bramki ale kwestia otwarcia  nie jest podyktowana wyłącznie Twoją rozmową (co uważam za super inicjatywę), ani tylko naszym przyjazdem, a pogodą i zwiększoną ilością turystów w Bieszczadach. Dziś jak i wczoraj i wiele razy byłem i jestem w kontakcie z Panem Markiem i karczma po prosu musi na siebie zarobić i na obsługę, nasze spotkanie bez zadeklarowanego obrotu w karczmie nie przekonywało wcześniej Pana Marka co uważam za jasne, a wpływ miała pogoda i zwiększony ruch turystyczny, a nas Pan Marek bez deklaracji posiłków traktuje jak klienta indywidualnego, ale taka grupa jak nasza na pewno zwiększy obrót w weekend i dlatego zdecydował się na otwarcie karczmy.. dziś o tym z nim rozmawiałem  i miałem zamieścić to na forum, ale już nie muszę za co serdecznie Ci dziękuję i bardzo się cieszę, że działałeś dla dobra spotkania 🙂👍 

ps. Sławku dzwoniłem do Ciebie dziś kilka razy ale zasięg tam słabiutki non-stop poczta 🤨

 

1 godzinę temu, Campto napisał:

Mam nadzieję że nie zawiedziemy właściciela ośrodka.emoji3.pngemoji3.pngemoji3.pngemoji3.png

👍

CO  NAJWAŻNIEJSZE

KARCZMA BĘDZIE CZYNNA OD PIĄTKU DO NIEDZIELI 

JAK WSPOMNIAŁ WYŻEJ SŁAWEK

 

 

INFO DLA PIWOSZY:

PIWO BUTELKOWE 5ZŁ

PIWO Z KIJA 6ZŁ

DANIA WEDŁUG KARTY MENU

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ruszam koło g.9 z Wawy i pędzę co skuter wyskoczy, przez S7, Suchedniów i Połaniec. 430km

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja ruszam o 9:30 -9:40 z węzła Warszawa Wilanów. Kto ma ochotę dołączyć proszę o PM. Trasa prowadzi przez Lublin. Tam mały PIT stop i dalej hajda na Biesy
5e52854f9f73db712d63b0280fd7ab33.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć, ktoś ewentualnie wyrusza w piątek rano z okolic Bielska-Białej / śląskie? mogę też dokulać się gdzieś dalej  

Bardzo chętnie się przyłączę, prośba o info 😎 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Marek1980 napisał:

Cześć, ktoś ewentualnie wyrusza w piątek rano z okolic Bielska-Białej / śląskie? mogę też dokulać się gdzieś dalej  

Bardzo chętnie się przyłączę, prośba o info 😎 

Cała ekipa z Bielska i okolic rusza w czwartek 

Odnośnik do komentarza

Ja ruszam z Wawy ok 11 ale robie przerwy tylko na tankowanie więc może gdzieś na trasie dopędze kogoś z burgmaniakow (tych co lubią dłuższe postoje )

 

1 godzinę temu, Piootr napisał:

Ja ruszam o 9:30 -9:40 z węzła Warszawa Wilanów. Kto ma ochotę dołączyć proszę o PM. Trasa prowadzi przez Lublin. Tam mały PIT stop i dalej hajda na Biesy emoji3.png
5e52854f9f73db712d63b0280fd7ab33.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...