Skocz do zawartości
Forum Burgmania

JSB 2021r.


kowal

Które miejsce wybierasz na nasze spotkanie JSB 2021  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które miejsce wybierasz na nasze spotkanie JSB 2021


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 02/16/21 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi wariant może być co prawda ja i tak planuje przyjechać kilka dni wcześniej w tym drugim wariancie pewnie przyjechałbym w sobotę 4go września
Jeżeli ktoś z uczestników też wybiera się wcześniej to proszę o info

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Obojętne który oby był.
Wiadomość wysłałem nie wiem czy dobrze ale wszystko jest opisane wcześniej.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mi drugi wariant nie pasuje . 

Proszę o wypisanie z Spotkania .Będę śledził temat ,ale jak dla mnie za durzo zamieszania w całym spotkaniu. 

95% osób zarezerwowało termin i miejsce. Na wczoraj było ok dla większości. 

Jak dla mnie zróbcie nowy temat nowy termin itd bo straszny młyn się zrobił. Wiem że jeszcze trochę czasu zostało ale teraz to już nie wiadomo ,albo ja jestem nie ogarnięty w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla mnie może być drugi wariant ,wszyscy razem.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, subaru gtb320 napisał:

Mi drugi wariant nie pasuje . 

Proszę o wypisanie z Spotkania .Będę śledził temat ,ale jak dla mnie za durzo zamieszania w całym spotkaniu.

Jak dla mnie zróbcie nowy temat nowy termin itd bo straszny młyn się zrobił. Wiem że jeszcze trochę czasu zostało ale teraz to już nie wiadomo ,albo ja jestem nie ogarnięty w tym wszystkim.

Nie pasuje bo...? 

Seba na spokojnie, to luźna propozycja żebyśmy byli wszyscy razem. Nie podkręcaj atmosfery bo bałagan to był, a my go wyprowadzamy na prostą i nie są teraz potrzebne takie komentarze, bo staramy się spiąć wszystko w całość. Masz prawo mieć swoje zdanie i to szanujemy.

8 godzin temu, subaru gtb320 napisał:

95% osób zarezerwowało termin i miejsce. Na wczoraj było ok dla większości. 

Seba dla kogo było ok?A wiedzieli, że płacą w zaliczkach za domki jak z PRL-u???Zerknij wyżej co deklarują uczestnicy JSB, jeśli termin Ci nie pasuje to rozumiem, ale jest jeszcze kilka miesięcy, żeby sobie poukładać wolne. To tylko czysta propozycja nic na siłę. Na spokojnie😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie jest obojętne. Dostosuję się. Jedno jest pewne:  lepiej abyśmy mieli Cały ośrodek dla siebie bo mogą być kwasy jak w nocy będą śpiewy ,głośne rozmowy itp. My będziemy chcieli się bawić a obcy spać. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bez problemu, jestem za wariantem II.  Same plusy za tym przemawiają. I dzięki Marcinie za zajęcie się sprawą🙂

Odnośnik do komentarza

Oba warianty mi odpowiadają. Fajnie by było jakby wszyscy byli razem👍. Czasu trochę jeszcze zostało więc bez napinki można wszystko poukładać. Ważne jest by spotkanie się odbyło.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mi drugi termin nie pasuje. Jadę na tydzień czasu i zaplanowałem pierwotny termin - tak też zrobiłem rezerwację i tak zostaje. Jeśli będzie decyzja o przeniesieniu na 10-12.09 to proszę o wykreślenie mnie z listy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zostanie wariant II ja  odpadam tylko i wyłącznie wariant I to jest 3-5 2021 wrzesień pod tym kontem planowałem urlop i tak mam go w pracy rozplanowany.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, BUGI napisał:

Nie podkręcaj atmosfery bo bałagan to był, a my go wyprowadzamy na prostą, spokojnie😉

Zgadzam się w 101%. Jakaś wolna amerykanka była. Ludzie porezerwowali dla siebie noclegi na "Huzia - Józia". Wydawało mi się, że to ma być spotkanie przyjaciół z  Burgmanii. BUGI, działaj 👍. Termin, który proponujesz jest dla mnie spoko. Na domki z PRL-u nie remontowane od lat 70/80 nie reflektuję 😂

4 godziny temu, arturo-bb napisał:

Jedno jest pewne:  lepiej abyśmy mieli Cały ośrodek dla siebie bo mogą być kwasy jak w nocy będą śpiewy ,głośne rozmowy itp. My będziemy chcieli się bawić a obcy spać. 

Dokładnie i w punkt +1 Artur

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, PawełJW napisał:

???

Pawełku, wyjaśnię Ci bo to powiedzenie z moich stron, tylko Piotr je trochę zniekształcił.

Na Podkarpaciu mówimy "huzia" w sytuacji np. gdy wszyscy się na kogoś uwzięli, krzyczą, czy podjudzają, jw, "i oni wszyscy huzia na niego". "Huzia na Józiato opis sytuacji, kiedy wszyscy (niezbyt rycerskie zachowanie) atakują dość poczciwego Józefa (dlatego Józia), kozła ofiarnego😀 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję Andrzejku za wyjaśnienie.

Organizator napisał rezerwować domki i podał numer telefonu więc żadnego Huzia ani Józia tam nie było, zresztą nie widzę żeby byli wpisani na listę uczestników 😂

Odnośnik do komentarza

Myślę , ze pora na kilka słów jak ja to wszystko widzę :

      proszę osoby, które samoistnie przyjęły na siebie rolę organizatorów o założenie nowego wątku co pozwoli na edycję listy uczestników oraz wyczyści go z wpisów nic nie wnoszących do tematu. Zapiszą się tylko te osoby, którym odpowiada dany termin i warunki,cena itp. Osobiście uważam, że jeśli jakąś sprawę ktoś potrafi przeprowadzić lepiej, sprawniej to należy komuś to po prostu umożliwić. Życzę wszystkim udanego spotkania, sam pozostaję przy pierwszym terminie i wstępnej rezerwacji.

Jednocześnie proszę administratora o zamknięcie wątku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pawełku, wyjaśnię Ci bo to powiedzenie z moich stron, tylko Piotr je trochę zniekształcił.
Na Podkarpaciu mówimy "huzia" w sytuacji np. gdy wszyscy się na kogoś uwzięli, krzyczą, czy podjudzają, jw, "i oni wszyscy huzia na niego". "Huzia na Józiato opis sytuacji, kiedy wszyscy (niezbyt rycerskie zachowanie) atakują dość poczciwego Józefa (dlatego Józia), kozła ofiarnego.  


Tak naprawdę to powiedzonko brzmiało faktycznie „Huzia na Józia” .
Dziękuje za tak dogłębne wyjaśnienie.
Mam wrażenie, że moja babcia używała tego powiedzonka i pamiętam je z dzieciństwa. Nie ma co kruszyć kopii. Dobrego dnia dla wszystkich. Oby nam wszystkim zdrowie dopisywało, a o resztę nie trzeba się martwić. Do zobaczenia LwG
Odnośnik do komentarza
  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...