Skocz do zawartości
Forum Burgmania

JSB 2021r.


kowal

Które miejsce wybierasz na nasze spotkanie JSB 2021  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które miejsce wybierasz na nasze spotkanie JSB 2021


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 02/16/21 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
O ile nikt nie ma nic przeciw ogarnę temat rezerwacji i postaram się jeszcze ceny. 
Dlaczego ?
Wy nie rezerwujcie domki z ośrodka z moich zdjęć RAJSKA DOLINA tylko  RAJSKIE 
A ono wygląda tak https://www.rajskie.pl/index.php/osrodek-rajskie/rajskie-domki
Bardzo proszę na tę chwilę nic nie rezerwujcie domków na własną rękę.
Rozmawiałem z właścicielem obiektu Marek Piotrowski i ktoś go poinformował że będzie ponad 100 osób ... 
Dajcie mi chwilkę po weekendzie wstawię mapkę z rezerwacjami już dokonanymi i wtedy zobaczymy co jest wolne 
Na tę chwilę mam tylko taką wysłaną przez pana Marka  mapkę

plan.thumb.jpg.32f4cf401c862221b71c72f0ac985509.jpg


 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, BUGI napisał:

 

Kowal szczerze mówiąc myślałem, że to Ty ogarniasz temat JSB, a tu  wolna amerykanka i każdy sobie od momentu jak wygrało Rajskie 🤨

Marcin (mkapilkr)  zaproponował miejscówkę bo znalazł ją z Jackiem13 i przekazał Ci do prowadzenia tematu..a tu każdy sobie..szkoda

Dobrze by było poukładać rezerwacje w jedną całość..Marcin Jacek może pociągnijcie temat, bo to w sumie Wasza propozycja..

 

Bugi A ja uważam że ciężko to ogarnąć Kowalowi przez tel . Nie jest To stary ośrodek w Ustrzykach gdzie dało się wszystko ogarnąć z odległości 700km przez telefon i zrobić aby wszyscy byli zadowoleni.Nie da rady wszystkim dogodzić Na początku gdzieś czytałem że problem z ogrzewaniem domków teraz że nie w wszystkich jest łazienką.Samo zycie. Bez zaliczek rezerwacji  już się nie da. Teraz jest inaczej.

I po nie kąd rozumiem Kowala .

Uważam że nie problem zadzwonić do ośrodka zarezerwować domek wpłacić zaliczkę i po robocie .Potem dobierać wspoltowarzyszy do wspólnego kwaterunku. 

Ogólnie jak nie ma wpłat i rezerwacji to potem jest młyn .Tan nie jedzie bo nie da rady A ten by chciał ale miejsca nie ma.

P.s Nie jest to Leniwiec.

Byle do spotkań przy wspólnym ognisku i na Moto Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
 
Jeszcze tam nigdy nie byłem więc nie wiem co i gdzie powinno być i czy otwarte, ja tam zawsze mam swój zestaw startowy żeby na rozpoczęcie było a potem się resztę ogarnie 36dc25a3fdf2e7599367653d12ca5839.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uważam że nie problem zadzwonić do ośrodka zarezerwować domek wpłacić zaliczkę i po robocie


A ja uważam, że jak się coś organizuje i jak się powie „A” to trzeba także powiedzieć „B”, bo przy takiej liczbie zadeklarowanych osób robi się poprostu bałagan.
Wieki szacunek dla organizatorów np. Burgmanii, spotkania „ogniskowego” w Jordanowie czy „Wiosennego”.
W każdym razie dziękuję organizatorowi za organizację spotkania. Miło mi będzie się z wami spotkać. Do zobaczenia LwG
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Seba.. Zerknij o te domki chodziło i w każdym jest łazienka Marcin(mkapilkr) i Jacek13 tam byli i uzgadniali wstępnie z właścicielem..większość pewnie zarezerwowała domki w stylu PRL nieświadomie, które należą do tego samego właściciela, a w tych domkach chłopaków nie było  bo to drugi  ośrodek.   Dlatego Marcin z właścicielem ustali ile jest wolnych domków ze  zdjęć, które są już zarezerwowane przez nas i w jakim ośrodku...Dlatego Seba lepiej jak jedna osoba ogarnie bo jak wszyscy na raz to będzie ambaras i będą pretensje, że to różne domki na różnych ośrodkach..

 

W dniu 16.12.2020 o 22:37, mkapilkr napisał:

 

02B44AA8-65E1-43C2-8AC6-82B66830DCBE.jpeg

F90E4719-A039-46D3-8ECE-3F5E184910C2.jpeg

 

374AECBA-D409-45B8-8DA9-96A8E37B240E.jpeg

78D2D941-E2AE-43A1-B6BC-29AC85500BB8.jpeg

CE43C020-EEC6-4BA9-B0F4-2F6BCED7D513.jpeg

AF5B807B-180C-450D-8BBA-D96E6ED8CE31.jpeg

 

 

31 minut temu, Piootr napisał:


A ja uważam, że jak się coś organizuje i jak się powie „A” to trzeba także powiedzieć „B”, bo przy takiej liczbie zadeklarowanych osób robi się poprostu bałagan.

Piootr dokładnie, a teraz zaczyna się robić bałagan... Z Marcinem i Jackiem postaramy się wyjść na prostą z rezerwacjami i  ośrodkiem, żeby sytuacja była klarowna.

Godzinę temu, subaru gtb320 napisał:

Bugi A ja uważam że ciężko to ogarnąć Kowalowi przez tel . Nie jest To stary ośrodek w Ustrzykach gdzie dało się wszystko ogarnąć z odległości 700km

Ustrzyki były od lat , wystarczyło przejąć pilnowanie listy chętnych i wpłat, oczywiście też trochę roboty.. damy radę z nowym ośrodkiem i przez telefon, bo chłopaki już tam byli jak wspominałem i to ich propozycja, która została puszczona trochę  w "samopas".  Wyjdziemy na prostą 😉

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, BUGI napisał:

Seba.. Zerknij o te domki chodziło i w każdym jest łazienka Marcin(mkapilkr) i Jacek13 tam byli i obgadywali wstępnie z właścicielem..większość pewnie zarezerwowała domki w stylu PRL nieświadomie, które należą do tego samego właściciela, a w tych domkach chłopaków nie było  bo to drugi  ośrodek.   Dlatego Marcin z właścicielem ustali ile jest wolnych domków ze  zdjęć, które są już zarezerwowane przez nas i w jakim ośrodku...Dlatego Seba lepiej jak jedna osoba ogarnie bo jak wszyscy na raz to będzie ambaras i będą pretensje, że to różne domki na różnych ośrodkach..

 

 

Piootr dokładnie, a teraz zaczyna się robić bałagan... Z Marcinem i Jackiem postaramy się wyjść na prostą z rezerwacjami i  ośrodkiem, żeby sytuacja była klarowna.

Troszkę sytuacja przez Kowala nie wyjaśniona do końca .Ale w takim razie zgadzam się z wami .Myślę że nikt nic nie wiedział dopiero teraz to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 minut temu, subaru gtb320 napisał:

Troszkę sytuacja przez Kowala nie wyjaśniona do końca .Ale w takim razie zgadzam się z wami .Myślę że nikt nic nie wiedział dopiero teraz to wychodzi.

 

Seba dokładnie, my już to ogarniemy na ile to możliwe i damy oficjalnie znać.

 

 

 

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ DOMKÓW SAMODZIELNIE, NIE ROBIĆ WPŁAT DO CZASU USTALENIA Z WŁAŚCICIELEM OŚRODKÓW CENY DLA NAS JAKO GRUPY - JESTEŚMY Z NIM W KONTAKCIE.  BĘDZIEMY  INFORMOWAĆ WAS NA BIEŻĄCO PO USTALENIACH.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, BUGI napisał:

 

Seba dokładnie, my już to ogarniemy na ile to możliwe i damy oficjalnie znać.

 

 

 

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ DOMKÓW SAMODZIELNIE DO CZASU USTALENIA Z WŁAŚCICIELEM OŚRODKÓW - JESTEŚMY Z NIM W KONTAKCIE.

BĘDZIEMY  INFORMOWAĆ WAS NA BIEŻĄCO PO USTALENIACH.

Szkoda że połowa już zarezerwowała i zaliczki po wpłacała .

Sory tak na szybko to 44osoby zarezerwowały na 54zapisane.

Takie szybkie z grubsza liczone

Odnośnik do komentarza

O szkoda ale prosimy te osoby o informacje na PW gdzie zarezerwowały domki. Jak w Rajska Dolina to rezerwacje im już zostaną . My je tylko zaznaczymy ze już zajęte te domki. No i będziemy widzieli jakie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
13 minut temu, subaru gtb320 napisał:

Szkoda że połowa już zarezerwowała i zaliczki po wpłacała .

 

7 minut temu, mkapilkr napisał:

My je tylko zaznaczymy ze już zajęte te domki. No i będziemy widzieli jakie

 

Seba jak Marcin napisał, zorientujemy się i damy znać. Nauka na przyszłość, żeby samemu dopilnować własnej propozycji...

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, BUGI napisał:

 

 

Seba jak Marcin napisał, zorientujemy się i damy znać. Nauka na przyszłość, żeby samemu dopilnować własnej propozycji...

Ok. ale i tak w 99% zostaniemy tak jak jesteśmy aby już nie robić zamieszania .

Jako 3 domki Świętokrzyskie i Śląskie.

Oczywiście pisze za siebie. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Seba trochę czasu i będzie wszystko jasne. Szkoda, że tak to się potoczyło, ale... nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzymam za Was kciuki, aby to z głowa wyprostować. i będziemy wypatrywać dalszych wskazówek ze strony wyznaczonej osoby tj. mkapilkr.

Odnośnik do komentarza

Popieram kolegów. Marcin zadzwoni porozmawia wyjaśni wszystko do końca - trzeba to ogarnąć będzie łatwiej na przyszłe wypady. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

M

Może jeszcze dodam tyle, że warto odebrać deklaracje od osób takich jak ja, które przyjadą samotnie, aby Marcin miał rozeznanie w ilości takich pojedynczych osób.

Odnośnik do komentarza

Osób samotnych będzie dużo gdyż moja skromna osoba do takowych się zalicza.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

ok
Jest dopiero początek marca 
Dajcie mi chwilkę czasu 
Postaram się to zrobić sumiennie i sprawiedliwie .
Dam znać 
proszę na własna rake nic nie rezerwować

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Andrzej.S napisał:

Osób samotnych będzie dużo gdyż moja skromna osoba do takowych się zalicza.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Trzeba poznać życia smaczek raz dziewczynka raz chłopczek🤔🤣

 

Odnośnik do komentarza

Szeba nie przesadzajz tymi chopcami nie ten wiek i nie to wychoawanie do kochania to tylko KOBITKI.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam. 

Bardzo proszę osoby które dokonały wpłat i rezerwacji o wysłanie mi informacji na jakie dane zarezerwowały ten domek 
Informację proszę na PW
Imię Nazwisko / numer telefonu/ kwota jaką wpłacili 
 

Odnośnik do komentarza

Witam 
Sytuacja jaka wyszła taka wyszła nie trzeba się oskarżać tylko wybrnąć z sytuacji jak najkorzystniej dla ogółu.
Jestem właśnie po rozmowie z Panem Markiem właścicielem ośrodka RAJSKA DOLINA (skrót "RD:) oraz ośrodka RAJSKIE (skrót "R") 
DLA WYJAŚNIENIA
Ośrodek "RD" to ten co wstawiłem zdjęcia z basenem sauną i eleganckimi domkami
Ośrodek "R" to starsze domki niektóre bez prysznica te co wszyscy zarezerwowali.
I tu mam do was wielką prośbę ponieważ mam zarezerwowane dla JSB 2021 pierwsze dwa weekend Września 2021 

Wariant I rezerwacja 3-5-09-2021
Mamy rezerwacje w dwóch ośrodkach oddalonych od siebie około 550 metrów "RD" oraz "R"
Ale W "RD" jest tylko 33 miejsca więc nie pomieścimy się i będziemy rozbici na 2 grupy
4 domki AS po 5 
1 domek LUX po 5 
1 domek 8 osobowy 
część grupy będzie musiała być w ośrodku "R"

Wariant II 10-12-09-2021 
Mamy cały ośrodek "RD" łącznie 
6 domki AS po 5 
4 domek LUX po 5 
1 domek 8 osobowy 
ŁĄCZNIE 58 miejsc 

Po rozmowie z Jackiem i Piotrkiem mam do was gorącą prośbę do wszystkich 55 osób deklarujących chęć przybycia aby napisały czy możemy przenieść termin na Wariant II 10-12 - 09- 2021 wtedy mamy "RD" tylko dla siebie 
Zdecyduje większość głosów, nie będziemy musieli się spierać kto ma jaki domek z uwagi na to że wszystkie są na wysokim standardzie.
Bardzo proszę pisać na forum czy się zgadzam na Wariant II 10-12 - 09- 2021 
Czas dla Pana Marka na odpowiedź mam ograniczony więc proszę was uszanujcie że po raz pierwszy zajmuje się organizacją i piszcie posty
Dziękuje 

 

Odnośnik do komentarza

Ja się zgadzam na oba Warianty - Terminy.
Najważniejsze żeby Impreza doszła do skutku i Wszyscy razem żebyśmy się spotkali.
Aczkolwiek milej będzie jeśli będziemy w jednym miejscu razem.

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...