Skocz do zawartości
Forum Burgmania

JSB 2021r.


kowal

Które miejsce wybierasz na nasze spotkanie JSB 2021  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które miejsce wybierasz na nasze spotkanie JSB 2021


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 02/16/21 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
W dniu 2.02.2021 o 19:28, .maniek napisał:

Jak wszyscy to i Ja też Rajskie.

Chociaż nie wiem czy pojadę.

Kowal wpisz Mnie proszę na listę.

Odnośnik do komentarza

Kowal dopisz nas do listy chętnych niezależnie od wariantu
Marcyś
Meggy

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
W dniu 11.02.2021 o 17:49, marcyś napisał:

Kowal dopisz nas do listy chętnych niezależnie od wariantu
Marcyś
Meggy




 

 

witam, gotowe.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak się zastanawiam, czy to ważne „gdzie” się spotkamy ? Czy nie powinnismy się skupić ma tym czy ”wogule” ? Mi wszystko jedno gdzie, a ważne z „kim” i wielce sobie obiecuje, aby spotkać się poprostu z WAMI


Wyklepane na 11 Pro Max

Odnośnik do komentarza

 

Przy próbie dodania Karoliny i Szymona w edycji posta nr 1 wyskakuje taki komunikat : Coś poszło nie tak, jak powinno. Sprawdź podane wartości w zaznaczonych zakładkach i spróbuj ponownie. Ktoś wie co za licho ? Nie mogę edytować tego posta wcale.

 

 

 

 

 

 

 

Telefon do rajskie.pl 511 133 133  na chwilę obecną do końca lipca musi być wpłacona zaliczka na domek , wynosi ona 80 pln. cena za cały domek to 250 pln za dobę czyli wychodzi od osoby ok. 40 pln. Pan wspomniał,że nie we wszystkich domkach jest łazienka...Ktoś ma dokładne dane tego ośrodka np. telefon bo nie jestem pewien czy dzwoniłem do tego właściwego..Przypomnę jeszcze tylko, że zaklepujemy miejsce grupą na domek najlepiej ( 6 osób ) lub po prostu indywidualnie dzwoniąc do właściciela Hasło naszej grupy to JSB 2021.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kowal napisał:

 

Przy próbie dodania Karoliny i Szymona w edycji posta nr 1 wyskakuje taki komunikat : Coś poszło nie tak, jak powinno. Sprawdź podane wartości w zaznaczonych zakładkach i spróbuj ponownie. Ktoś wie co za licho ? Nie mogę edytować tego posta 

Wiem .

Kowal to wszystko wina Szymona bo on by chciał z łazienką wspólną dla wszystkich Dla dobra Karoliny😁

A tak poważnie to nie wiem.

Ale do Bieszczad deklarowałem tylko miejsce osoby itd miałem dać jak się troszkę ogarniemy z tym wszystkim co się dzieje.

Ale jak mnie już wpisałeś to Ok,zmień tylko zamiast mojej kochanej córki to moja mniej kochana żona Wiola i do tego jak co rok Edzia i Adaś (mały)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Marzena napisał:

Kowal z tego co widziałam tam jest domek 8 osobowy wiec ja go poproszę.

A może 12osobowy Bo widzę że wam  już z Tomiem 2nie starcza😜🙁

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeśli można to proszę o dopisanie do listy.

Odnośnik do komentarza
Proszę o dopisanie od Nas ( Karcia i Darek) dwie osoby
Iza i Przemek .
Bardzo dziękuję.
Jeszcze raz proszę o dopisanie

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Razem z Subaru mamy zarezerwowane trzy domki 6 osobowe

(dwie sypialnie góra i wersalka w salonie, łazienka) zaliczka 160zł za każdy domek czyli 480zł wpłacona.

1. Aneta_80

2.Paweł JW

3.Subaru gtb coś tam coś tam

4.Wioletta od Subaru gtb coś tam coś tam

5.Edzia

6.Adaś

7. Ania77

8.Kris

9.Karton

10.Sabinka

11.ArturoBB

12.Ziga

13.Mordek

14. Ewa

15. Monika82

16. Robert1973

17. Migu

18. ?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też już zarezerwowałem domek 6-cio osobowy dla swojej brygady.

Odnośnik do komentarza

2 domki 6 osobowe zarezerwowane łódzkie :

Marzenka
Volvo
Krzyś
Mała Mi
Pawkor
Ela
Karcia
Darek
Iza
Przemek

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jestem w trakcie czekam na info domek 6-cio osobowy.
Magda
Marcyś
Maniek
Andrzej.S
Żelazni + 1-na osoba.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Zadzwoniłem i ja do Pana w rajskie.pl , bo towarzystwo się rzuciło i wystraszyłem się , że zostanie mi nocleg na makatce przed ośrodkiem. Mam miejsce w domku pozostałe pięć jest wolne, jeśli komuś nie wadzę to zapraszam.🙄planuję być od 02.09 do 10.09 ( dzień wyjazdu )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
46 minut temu, kowal napisał:

Zadzwoniłem i ja do Pana w rajskie.pl , bo towarzystwo się rzuciło i wystraszyłem się , że zostanie mi nocleg na makatce przed ośrodkiem. Mam miejsce w domku pozostałe pięć jest wolne, jeśli komuś nie wadzę to zapraszam.🙄

 

Kowal szczerze mówiąc myślałem, że to Ty ogarniasz temat JSB, a tu  wolna amerykanka i każdy sobie od momentu jak wygrało Rajskie 🤨

Marcin (mkapilkr)  zaproponował miejscówkę bo znalazł ją z Jackiem13 i przekazał Ci do prowadzenia tematu..a tu każdy sobie..szkoda

Dobrze by było poukładać rezerwacje w jedną całość..Marcin Jacek może pociągnijcie temat, bo to w sumie Wasza propozycja..

 

Odnośnik do komentarza

Witam
Zarezerwowałem domek numer 3
Jest tam 4 miejsca na górze i wersalka podwójna na dole.
Ja będę od 28 sierpnia czyli od poprzedniej soboty może ktoś też będzie wcześniej to proszę o info i mój stały druh Putek od czwartku 2go września
Rzutem na taśmę dołączyła do nas od 2go września Karolina i Szymon oni biorą wersalkę na dole.

Czyli w domku nr 3 jest:
czadzo
Putek
Karolina
Szymon
?
?
Te znaki zapytania to dwie osoby chętne do naszego domku, najchętniej jakieś gorące laski dobrze żeby chrapały mniej od nas



Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, czadzo napisał:


 

Nie zapomnij nas poinformować ze w okolicy czegos nie ma, jest nieczynne albo remont.😂


 

 

Odnośnik do komentarza

Chatka 6-cio osobowa i Norka 4-ro osobowa domki zaklepane zapodaje co bym nie zapomniał .
A gdzie kto to się obaczy.
Zaraza niech idzie w p...u.
Wszystkim zdrowia i do zobaczyska na JSB.
Pozdrawiam.


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Pięknie Screenshot_20210303-204853_Maps.jpg

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zadzwoniłem i ja do Pana w rajskie.pl , bo towarzystwo się rzuciło i wystraszyłem się , że zostanie mi nocleg na makatce przed ośrodkiem. Mam miejsce w domku pozostałe pięć jest wolne, jeśli komuś nie wadzę to zapraszam.planuję być od 02.09 do 10.09 ( dzień wyjazdu )
[mention=7074]kowal[/mention] to poproszę o rezerwacje dwoóch wyr w twoim domku dla Piootr i xmarcinx. Dzięki wielkie
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...