Skocz do zawartości
Forum Burgmania

>>BURGMANIA 2021<<>>16 Zlot Maxi Skuterów 4-6.06.2021<<


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SzymonSeptic napisał:

Sabinę w pościeli dawaj fotkę (...)

Głos rozsądku 🤣.

Tym bardziej, że to jest Jej wygrana. 👍

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zdjęcia zamieszczane w czasie rzeczywistym pokazują jak było. Słowa to za mało. W dobrym towarzystwie czas płynie tak szybko... Super, że byliście 😎

Tu zasługa ekipy nadzorującej turnus - pierwszy sort 👍 Pomimo "wiatru w oczy" stanęliście na wysokości zadania. Nie wymiękacie na robocie, szacunek🥇 Dziękuję ✌️

Do zobaczenia :scooter:

Odnośnik do komentarza

jeszcze kilka zaległych fot

 

 

5140570aac69e241f3abe9949de56033.jpg65ff3ffd20d603598da1092237e43508.jpg1a21f7f8b62c2474f358fe90f6327eb7.jpgde2c2ce756f466449199f7f8eca14c33.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

aed0281453a0733365a361f526b18d71.jpgfcf060ca809581a02c6a03dcb6f0c3d3.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

20210604_104743~2.jpg

Odnośnik do komentarza

To jeszcze i my dołączamy się do podziękowań dla organizatorów z Grupy Wielkopolskiej za ogarnięcie fajnej imprezy 😀 

Widać sporo pracy włożonej w przygotowanie imprezy po mimo wielu przeciwności losu. Panowie - wielki dzięki, a co złego to nie my 😀

W dniu 31.05.2021 o 12:12, ZYBEX napisał:

Mam prywatną prośbę do osób z okolic Mazur,Suwałk, Elbląga, Białystok, Hajnówka,Biała Podlaska,Lublin,Zamość,Rzeszów,Solina ...

No to kiedy kolega rusza w te nasze rejony z przyczepą i cała familią ?  Kilka informacji przekazane.🙂 To będzie jak najbardziej zasłużony odpoczynek  👍   

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za super (nie)ZLOT. 🛵😎🛵 

Miałem pewne obawy czy się to uda...

Chociaż po przepisie genialni ludzie, ciekawa miejscówka i świetna pogoda nie mogło być inaczej.

Dziękuje za wszystkie uśmiechy😉, dobre słowa 😇 które od Was usłyszeliśmy są one chyba najlepsza podzięka za włożony trud i czas w tą imprezę. No i oczywiście za buteleczkę.🤗

Niestety nie mogłem zostać do końca z Ekipą z powodów rodzinnych. 😉

Do szybkiego zobaczenia LwG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szuszfol- fajne chłopaki z tej Wielkopolski👍. No dobra, z pozostałych rejonów też🤣

Fajne chłopaki te Wielkopolaki - mówią Kujawiaki😇

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, grzybek napisał:

Szuszfol- fajne chłopaki z tej Wielkopolski👍. No dobra, z pozostałych rejonów też🤣

😞  a dziewczyny to niby co ?   masz szczęście że moja żona tego nie czyta (a ja jej nie powtórzę) bo już miał byś "pozamiatane"  🤣 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Troszkę to trwało, ale miałem do "przemielenia" 47 Gigabajtów materiału wideo, więc wrzucam teraz... BURGMANIA Ślesin 2021 - Czyli zlot, którego nie było... A jednak Częściowo i nieformalnie się odbył, Więc dla tych, którzy byli, dla miłych wspomnień, a dla Tych, którzy nie byli, by żałowali...

PS - na razie wersja FHD, bo YT musi "przetrawić" sporo danych... Za kilka godzin będzie dostępna rozdzielczość 2 i 4K...

 

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, SlawoyAMD napisał:

(...)a dla Tych, którzy nie byli, by żałowali...(...)

Bardzo fajny filmik, ja już wtedy żałowałem, kiedy dowiedziałem się, że nie mogę pojechać 😞 . Wiele się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No super. A właśnie dziś rano pomyślałem ,że brak większego materiału filmowego. Świetnie👏

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oglądałem jakąś wersję beta ale później YT skasował (ze względu na niedopuszczalne treści xxx) 🤣 Ten już pewnie po cenzurze 😇 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 minut temu, MariuszBurgi napisał:

Oglądałem jakąś wersję beta ale później YT skasował (ze względu na niedopuszczalne treści xxx) 🤣 Ten już pewnie po cenzurze 😇 

Nie... Zrobiłem błąd w ustawieniach programu DaVinci i film z oryginalnych 60 klatek zmienił mi na 24 FPS... Przy ruchach kamery były denerwujące rwania, więc zmontowałem jeszcze raz całość...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Propozycja "okładki" do filmu podesłana przez YouTube... Chyba zostanę przy grillu...

 

mq3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Było nie Było ale Tobie Sławuś się udało.
Filmik czadowy.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SlawoyAMD napisał:

Propozycja "okładki" do filmu podesłana przez YouTube... Chyba zostanę przy grillu...

 

mq3.jpg

Shrek 4🤣3k

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...