Skocz do zawartości
Forum Burgmania

>>BURGMANIA 2021<<>>16 Zlot Maxi Skuterów 4-6.06.2021<<


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Już w domu. Dziękuje za wspólną drogę powrotną Mariuszowi , Piotrowi , XMarcinxowi, Oakowskiemu oraz ElDiablo oraz wspaniałym współmieszkańcom Saperowi , Grzechocnikowi oraz El Diablo.

Wszystkim za wspaniałą zabawę .
Do następnego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy ELICIE wielkopolski za przygotowanie ogarnięcie na 10+ teraz po nazwe naszej burgmani było zajebiście już czekamy na następny podziękowania dla sponsora nagrody 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My również już w domku, dziękujemy wszystkim za super weekend 👍 oby takich było  więcej. 

Odnośnik do komentarza

Cali i szczęśliwi wróciliśmy do domu.
Wyjazd udany pod każdym względem.

Wszystkim bardzo dziękujemy za miło spędzony czas.

Organizatorom dziękujemy w sposób szczególny, wszystko było ogarnięte jak należy. Dało się odczuć że wszystkie osoby które brały udział w organizacji tego spotkania włożyli w to kawał serca.






Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja napiszę krótko. Warto żyć dla tych chwil i wspaniałych ludzi , których face to face poznałem.

Grzybek  /Krzysztof/

PS Byłem pierwszy raz i od razu wygrana paragonowa. BOCIAN Vodka  dla mnie😅

Odnośnik do komentarza

Czemil z Bartkiem również w domu. Dla nas to była wyprawa 1060km w dwie osoby 250tką. Dzięki wszystkim, a w szczególności Organizatorom za naszą pierwszą Burgmanię. Dziekuje również kolegom z GZ za wyrozumiałość podczas podróży. LwG

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My już też szczęśliwie dojechali do domu oraz wielkie podziękowania za trud zorganizowania   ..... dla grupy Wielkopolskiej i  wszystkim za spendzony wspaniały czas 

Odnośnik do komentarza

Bielsko-Biala w domu . 970km wpadło.

Wielkie dzięki za wspólne chwilę 

Szczególne podziękowania dla ekipy za organizację .Było super. Do zobaczenia na następnej imprezie🍻 

Odnośnik do komentarza

Szczecin Michał Kowal i romeo w domu dziekujemy za mile spędzony czas było zajebiście . Do zobaczenia za rok a może i wczesniej.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wszyscy Podkarpatczycy potwierdzili dotarcie do swoich MSD, więc przegrupowanie zakończone pełnym sukcesem.👍

Dziękuję bardzo Organizatorom za trud i wysiłek włożony w przygotowanie i przeprowadzenie tego "zupełnie przypadkowego spotkania", było extra. Fajnie było się spotkać, pogadać, pośmiać, spożyć małe co nieco. 😀

Dziękuję moim współspaczom za całokształt, a Bomberowi za przygarnięcie kropka. Trochę kilometrów wpadło znowu do kolekcji, ale było warto, a pogoda - "klekajta narody". Dzięki i do następnego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kolejarze w domu. 

Dzięki Wam wszystkim za spotkanie. 

Wielkopolanie, jesteście Wielcy. 

... ps.  I spotkałem wielkopolańskiego "krokodyla" :

No_10_KWB_Konin.thumb.jpg.1573817066772943afe6d203de799fa8.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem już w domciu, piwko zimne otwarte, emocje jeszcze są - wiadomo, więc pozwolę sobie na gorąco podsumować spotkanie z mojej perspektywy.
Uważam, że dla takich chwil warto właśnie żyć .Trzeba być absolutnym szczęściarzem ,jesli okazuję się, że grono osób które łączy wspólna pasja to dodatkowo ludzie z którymi lubisz i chcesz spędzać miło czas .Jeśli spędzanie wolnego czasu z tymi ludźmi sprawia Ci frajdę, satysfakcję i zawsze masz uśmiech na twarzy - to wiedz, że coś się dzieje ✌️ 
Osobiście bardzo się cieszę, że przez pasję do maxiskuterów poznałem naprawdę świetnych ludzi z całej Polski, i chciałbym żebyście  wiedzieli, że to dzięki Wam imprezy są udane - bo to Wy tworzycie atmosferę i otoczkę na naszych spotkaniach. Reszta tak naprawdę jest mniej istotna.......


Czy Piwo było za ciepłe, czy kiełbasa za zimna - to nie ma znaczenia.Ważne jest to, że z Wami burgmaniakami zawsze jest dobra zabawa.....zawsze !

Jak wracałem do domu dzisiaj, oczywiście zmulony jak pszczoła po zimie 🥴 - wzięło mi się lekko na przemyślenia i pomyślałem sobie, że jeżeli jest mi przykro, że tak szybko się to skończyło - to znaczy, że było dobrze (nie będę fałszywie skromny 😉)


Mimo tego, iż impreza nie wyglądała tak jak sobie to wymarzyliśmy rok temu, bo niestety nie było ku temu możliwości, to bardzo się cieszę, że nie mieliście nam za złe, że na miejscu nie zastaliście tego czego być może oczekiwaliście po poprzednich edycjach Burgmanii (jazdy testowe, konkursy, gadżety zlotowe itd)


Z tego miejsca na gorąco podziękuję paru osobom i nie miejcie proszę za złe jeśli kogoś pominę


-Bardzo ale to bardzo dziękuję w imieniu całej naszej Ekipy za prezencik dla naszego wielkopolskiego teamu od Burgmanii. Łezka mi się w oku zakręciła, naprawdę .
-Szefostwu Burgmanii, w szczególności @MariuszBurgi - za zaufanie 
 @PawełJW i  @_ANETA_ 80  za ogarnięcie zajebistej nagrody i wsparcie - podziwiam Was za to, że zawsze Wam się chce

-Błażejowi @baziek za kontakty i pomoc 
Muszę wspomnieć o teamie Globtroter Wielkopolska, czyli Grupy Wielkopolskiej BURGMANII, a w szczególności tym, którzy zawsze są na posterunku, więc ogromne dzięki:
@ZYBEX, @JER2Y i Basia, @przemas1965, @Szuszfol i @Drek

Pozdro i do zobaczenia, mam nadzieję - wkrótce....

globtroterburgmnaia.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo dziękujemy za gościnę, i oczywiście za pamięć o prezencie od św.Mikołaja. 

Panowie, włożyliście w tą imprezę kawał serca i świetnej roboty, pozazdrościć tak zgranej ekipy.

D Z I Ę K U J E M Y

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My również w domu Inicjatorom ( czytaj Organizatorom) spotkania modlitewnego ( czytaj Burgmanii 2021) serdeczne dzięki za doskonałe ogarnięcie imprezy, współuczestnikom za wspólne pogaduchy i śmiechy Pozdrawiamy Moni i Robert

PS1 Dzięki Jaki40 + Iza za drogę powrotną przez wiochy mniejsze i szutry większe 😀

PS2 Kilka fotek

IMG_20210604_114156.jpg

 

IMG_20210604_112817.jpg

IMG_20210604_170259.jpg

IMG_20210604_113232.jpg

IMG_20210604_113655.jpg

 

IMG_20210604_114010.jpg

IMG_20210604_114012.jpg

IMG_20210604_114159.jpg

 

IMG_20210605_115040.jpg

IMG_20210605_115050.jpg

IMG_20210605_115101.jpg

IMG_20210605_115110.jpg

IMG_20210605_115347.jpg

IMG_20210605_115352.jpg

IMG_20210605_115411.jpg

IMG_20210604_112815.jpg

IMG_20210604_113756.jpg

IMG_20210604_170253.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My w domu. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i spontaniczne spotkanie..... Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Diabełek w domu cały szczęśliwy 😉 Wielkie dzięki organizatorom za wspaniałą imprezę. Wszystkim uczestnikom za klimacik i pogaduchy, oraz (współspaczom) z domku nr 28. Oby częściej w takim gronie !!!    :gathering:  🛵 🛵 🚗

Odnośnik do komentarza

My dotarliśmy do domu, zapomniałem zjechać z S8 i wylądowaliśmy w Złotym Stoku na obiedzie i w Parku linowym. Wielkie dzięki organizatorom z Wielkopolski za przyjęcie nas i organizację wspaniałej imprezy i wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę. Pozdrawiamy Beata&Darek. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam 

Dziękujemy za świetną imprezę Organizatorom 👏👏

Miło było Was zobaczyć  

pozdrawiamy Ania i Krzysiu 🙂 

do zobaczenia   

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też w domku od jakiegoś czasu. Musieliśmy jeszcze zahaczyć uroczystość rodzinną.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich a szczególnie dla chłopaków z grupy wielkopolskiej za organizację.

Fajnie się było spotkać z Wami wszystkimi po tak długiej przerwie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16 minut temu, karton napisał:

Nagroda o 21 dojechała na łóżko 

Sabinę w pościeli dawaj fotkę, a nie kojota wrzuciłeś 😀

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...