Skocz do zawartości
Forum Burgmania

>>BURGMANIA 2021<<>>16 Zlot Maxi Skuterów 4-6.06.2021<<


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

Już w domu Maniuś, Gienka,Orzeł dziękuję za drogę powrotną Wszystkim dzięki że byliście że Wam się chciało i do następnego.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gasimy światło - do zobaczenia -dziękujemy za dobre słowa i Wasze uśmiechy!  Cieszymy się wspólnie.

5C64A28D-EFA3-4B8A-BF2D-94ECFA0A0E39.jpeg

Odnośnik do komentarza

My też już w domku. Wielkie dzięki wszystkim którym się chciało przyłożyć choćby palec do organizacji. Mam nadzieję że do niedługiego zobaczenia 😘

Odnośnik do komentarza
Gasimy światło - do zobaczenia -dziękujemy za dobre słowa i Wasze uśmiechy!  Cieszymy się wspólnie.
5C64A28D-EFA3-4B8A-BF2D-94ECFA0A0E39.thumb.jpeg.80839dc4f21f3c2c630d4825cca0fdb5.jpeg
To my dziękujemy. Do zobaczenia

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A my jeszcze nie w domu. Wciąż w trasie. Zupełnie bez ciśnienia

83905076abeb20c9d79cca2e002c9f93.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzięki Wielkopolsko było jak zwykle świetnie. Miło było się zobaczyć i pogadać ze wszystkimi. I do zobaczenia mam nadzieję niedługo.
Pozdrowienia z wioski.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Od 13 w domciu. Dzięki wszystkim za super spędzony czas, extra rozmowy i polatanki. Organizatorom za wspaniałą lokalizację, wysiłek 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My też w domku od 14.00, jak coś to sory za piesa. Mamy nadzieję że za bardzo nie przeszkadzał. Wielkie podziękowania dla organizatorów, to było potrzebne, ukłony i dzięki wszystkim
A na koniec
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka



IMG_20210606_110119.jpgIMG_20210606_110108.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My od 13.00 w domu. Cało i bezpiecznie. Dziękujemy wszystkim za super spotkanie, zabawę i wspólne zwiedzanie. Organizatorom wielkie dzięki za wkład i zaangażowanie. I do kolejnego spotkania.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Od 15 w domku. Dziękujemy za drogę powrotną Eli ,Pawkorowi, Marzenie, Volvo, Wioli,Krzysiowi. Za kawkę nad Jeziorskiem u Pawkorków. Szczęśliwie dotarliśmy.

ORGANIZATOROM za cudowny weekend. Czy oficjalna czy nie to i tak dla Nas PIERWSZA BURGMANIA i mam nadzieję , że nie ostatnia.

Wszystkim za spotkanie.

Wysłane z mojego motorola one zoom przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...