Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OZS 2020


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.10.2020 o 23:36, arturo-bb napisał:

Decyzję zasugerowałem ja. Chwilowo zastępuję Marcina w obowiązkach opiekuna regionu. 

👍Uważam to za dobrą decyzję , choć na pewno trudną, wiadomo że parę osób liczyło na to spotkanie,a część będzie niezadowolona że się nie odbędzie. Trzeba podejść do tej sytuacji odpowiedzialnie i nie niepotrzebnie narażać siebie i pozostałych na nieprzyjemności 

W dniu 18.10.2020 o 23:36, arturo-bb napisał:

Sytuacja jest poj...na i tyle. Musimy jakoś z tym żyć. 

Delikatnie mówiąc😆, ale to fakt, dostać się do zwykłego lekarza można przez telefon jedynie na poradę, a prywatnie do specjalisty bez problemu, gdzie siedzisz z nim w jednym pokoju przez 30min

 

23 godziny temu, arturo-bb napisał:

Zobaczymy też jak będzie z Czwartkowymi bo w knajpach też  co drugi stolik i ograniczenia co do ilości osób. I czynne do 21.

Nie nastawiał bym się na liczne spotkania, choć szałas teraz chętnie by nas widział, bo wczoraj gdy przejeżdżałem to lokal świecił pustką 😉

Po wczorajszej wizycie u specjalisty już wiem że mnie nie będzie na spotkaniach do połowy grudnia i jakiekolwiek spotkania w większej grupie  niestety nie wchodzą w grę 😞

Odnośnik do komentarza

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda!!! Wszystkim życzę szybkiego powrotu do normalności! Przyznaję iż w obec ej sytuacji decyzja jedynie słuszna! Pozdrawiam! I do szybkiego! 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...