Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OZS 2020


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Tegoroczny sezon motocyklowy był dla nas inny niż poprzednie. Dla wielu krótki, z ograniczoną ilościom wyjazdów i spotkań, dla innych na wyjazdach w nielicznych (dla bezpieczeństwa) grupach. Nie odbyła się też tegoroczna nasza sztandarowa impreza Burgmania 2020.

Choć późno, bo w czerwcu rozpoczęliśmy oficjalnie Ogniskowym Rozpoczęciem Sezonu 2020 sezon motocyklowy, a co się rozpoczyna to też trzeba zamknąć aby kolejny sezon mógł się po zimowej przerwie zacząć.

20191006_142258a2.jpg.7e04579ce9c8ca9a44ced6087c595473.jpg

W uzgodnieniu z Marcinem 78 pozwalam sobie zaprosić na Ogniskowe Zakończenie Sezonu 2020, które już tradycyjnie wspólnie organizujemy na Biwaku leśnym im. sierż. G. Załogi w Hutkach Kankach. https://maps.app.goo.gl/FxcLoknRSw9SpF3A9

Mając na uwadze zaplanowane już imprezy i spotkania ogólnopolskie Burgmanii (Mierzeja, Łagów), w których wiele osób z regionu śląskiego i sąsiednich regionów uczestniczy, rozsądnym terminem OZS 2020 będzie 11 października 2020r

Jak zawsze na ORS i OZS spotykamy się na McDonalds przy ul. Roździeńskiego 210 w Katowicach https://maps.app.goo.gl/tHFeQfYevMomJjs57

Spotykamy się o 10:30 aby po serdecznych powitaniach ruszyć o godz. 11:00 w kierunku Hutek-Kanek.

Każdy zabiera ulubione mięsne lub wegetariańskie przysmaki na ognisko (kiełbasę, marchewka, pieczywo ……). Mile widziane są też samodzielnie przygotowane wypieki do ogólnej degustacji.

Zapraszamy.jpg.67919a7043bdadd96149fbf2f40b817d.jpg

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Patryk napisał:

W uzgodnieniu z Marcinem 78 pozwalam sobie zaprosić na Ogniskowe Zakończenie Sezonu 2020... 

Dziękuję za ogarnięcie tematu  OZS-u, w miarę możliwości postaram się przyjechać 😊 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedną niedzielę w miesiącu mam wolną. Zobaczymy na grafiku służb którą.... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Termin naszego Ogniskowego Zakończenia Sezonu zbliża się wielkimi krokami. Otrzymuję wiele sygnałów o chęci uczestnictwa wielu osób z naszego regionu, a co sprawia nam duży zaszczyt to również z regionów sąsiednich, a także z tych oddalonych 200-300km. Zapraszamy!

Będzie nam bardzo miło gościć wszystkich na naszym wspólnym OZS. Miejsca wystarczy dla wszystkich i ciepło wszystkich powitamy nie tylko ciepłem ogniska. 

Moi drodzy, dzięki dużemu zaangażowaniu i operatywności Moni (Moni82) i Roberta (robert1978) będzie można w czasie OZS włączyć się do naszej wspólnej akcji "Pomoc dla Dawida". 

Między innymi dostępne będą pakiety rejestracyjne DKMS - formularze i zestawy do pobrania próbek, które na miejscu będzie można wypełnić i pobrać sobie wymaz z wewnętrznej strony policzka. Wypełnione formularze i przygotowane zestawy odeślemy razem do DKMS.

Będzie również można pobrać do dystrybucji ulotki przygotowane przez Anetę (_ANETA_80) i Pawła (PawełJW) aby akcja miała jeszcze większy zasięg.

Zaprosimy także do wspólnego zdjęcia z Pozdrowieniami dla Dawida. 

Zapraszamy.jpg.67919a7043bdadd96149fbf2f40b817d.jpg

IMG_2275a.jpg.47814c1263b9a83578f521431114af30.jpg

 

      

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2020 o 22:56, Patryk napisał:

 

Zapraszamy.jpg.67919a7043bdadd96149fbf2f40b817d.jpg

IMG_2275a.jpg.47814c1263b9a83578f521431114af30.jpg

 

      

Na tym zdjęciu nie widzę kiełbas od Miga i ArturoBB🤔

Patryk czy Oni byli wtedy? 🤭

Jeszcze tylko cztery dni😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moja jest zawsze najbardziej spalona. Więc jeszcze jej nie widać 😉 A Miga jest ostatnia więc też na tym zdjęciu niewidoczna 😜

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, arturo-bb napisał:

Moja jest zawsze najbardziej spalona. Więc jeszcze jej nie widać 😉 A Miga jest ostatnia więc też na tym zdjęciu niewidoczna 😜

🤔Aaa czyli wersja 2: to był dopiero początek ogniska😁 Rozumiem👌

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bier go Adam, bo mnie już Marek pytał czy jadę. Pewnie boi się sam jechać. Ale na Burgmanię 2021 już go namówiłem. Trza chłopaka wkręcić w Nasze grono. Lubi jeździć na 3oo.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kenobi napisał:

oj będzie dym....

Nie ma dymu bez ognia☝️🤪 i nie ma zjaranego wusztu jak nie ma Artura i Miga😁 Chłopaki myślą, że zwęglony jest zdrowszy bo ma mniej tustego🤭

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też się zastanawiam czy nie lepiej pomyśleć o innym terminie. Następny wolny to 25 Października i na razie prognozy pogody lepsze. Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Pogoda jak zawsze lubi płatać figle, pokrzyżować plany, a w naszym przypadku spotkanie przy ognisku 😔. Poczekajmy do wieczora, niech inni się wypowiedzą, może późniejsza prognoza pogody na niedzielę rozwiąże problem. 

3 godziny temu, arturo-bb napisał:

Też się zastanawiam czy nie lepiej pomyśleć o innym terminie. Następny wolny to 25 Października i na razie prognozy pogody lepsze. Co myślicie ?

W razie braku poprawy pogody lub braku chętnych (proszę wszystkich o wypowiedzenie się w temacie) OZS zostanie przeniesiony na 25.10

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Marcin 78 napisał:

... proszę wszystkich o wypowiedzenie się w temacie.. 

Jako zainteresowany i chętny na OZS myślę - ☝️po spojrzeniu w szklaną kulę ( gdzie pomiędzy 11 a 19tą ma nie padać, ale ma za to być 8stC🥴) - że przełożenie terminu to słuszna opcja. Niech sezon na moto trwa dalej😁

Jeśli nam pogoda i c19 nie zmieni planów to termin 25ty ale m-c 10 (Marcinku już październik😉 - tak wiem: Czeski błąd 🤭) jest ok! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...