Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OZS 2020


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Nazir napisał:

.... to termin 25ty ale m-c 10 (Marcinku już październik😉 - tak wiem: Czeski błąd 🤭) jest ok! 

Widzisz Arku jak mi ten czas leci, że ja dalej we wrześniu jestem 😂😆🤣 poprawione dzięki 😊 

Odnośnik do komentarza

Pogoda bez zmian,czyli zimno i ponuro 😔 chętnym pasuje kolejny termin  , więc OZS zostaje przeniesiony na 25.10. Miejmy nadzieję że pogoda będzie bardziej łaskawa i zafunduje nam piękne słoneczko 

Pozdrawiam i do zobaczenia 😊

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Całe popołudnie do teraz pucowałem skuter, spakowałem, a Wy mi mówicie że d........

do 25 mam czekać?

Więc będę oby nie trzeba było przyjechać na nartach 🙂

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GadekW napisał:

Masz więcej czasu, żeby dopracować niedociagnięcia przy dzisiejszym pucowaniu... 😀 

Mało tego☝️ może jeszcze dorobić dodatkowe światełka (choć będzie trudno🤭) i jakieś miotacze ognia przy lagach😁

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
25 minut temu, Nazir napisał:

Mało tego☝️ może jeszcze dorobić dodatkowe światełka (choć będzie trudno🤭) i jakieś miotacze ognia przy lagach😁

Na tą okoliczność właśnie zamawiam 

cz.JPG.459e3ec458e9f723e116086af7a18b52.JPG    i  la.JPG.f3a73ddd03e932292d1465f88e47d945.JPG

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Patryk napisał:

Na tą okoliczność właśnie zamawiam 

cz.JPG.459e3ec458e9f723e116086af7a18b52.JPG    i  la.JPG.f3a73ddd03e932292d1465f88e47d945.JPG

Patryku☝️ Oj Patryku - teraz to termometr zdalny i bezdotykowy przy kierownicy jest na czasie😁 Jedziesz na spotkanie i wiesz kto na nim powinien być a kto nie🤪. Do tego taki gadget: podręczny dodatkowy schowek na maseczki🤭 Po co komu wiedzieć ile luftu w kole jak nie powinien z domu wychodzić😁🤣🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)"Jeszcze będzie przepięknie 
Jeszcze będzie normalnie 
Jeszcze będzie przepięknie aaa...

Jeszcze będzie przepięknie 
Jeszcze będzie normalnie 
Jeszcze będzie przepięknie aaa.........."

                           "Jeszcze będzie przepięknie"  Tilt

Odnośnik do komentarza

Przez tego "śvirusa" kompletnie zawaliłem cały sezon! Dziś wchodzę na forum, a tu już OZS prawie już był! Jak to dobrze, że pogoda przesunęła go na 25-go! Bo bym się obudził z ręką w nocniku! Chyba dobiła mnie wiadomość o braku Burgmanii 2020 i dopiero dziś mnie puściło! Do zobaczenia! Olo

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W związku z wprowadzanymi nowymi zasadami, zaleceniami i ograniczeniami w życiu publicznym w celu zatrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa, zasadnym jest nie organizowanie naszego spotkania "Ogniskowe Zakończenie Sezonu". Wszyscy codziennie słyszymy o wzroście zachorowań i nie tylko rozporządzenia ale i zdrowy rozsądek podpowiada nie spotykać się w tak licznym gronie. 

Sądzę, że w tym roku już nie będziemy organizować OZS aby wszyscy pełni sił, w zdrowiu mogli radośnie rozpocząć nowy sezon Ogniskowym Rozpoczęciem Sezonu 2021.

Odnośnik do komentarza

A ja nie bardzo rozumiem całej tej dezycycji

Podjętej w okrojonym gronie A gdzie reszta która myśli inaczej .Znowu decyzja zapadła i koniec .

Może tak miło było by poinformować wcześniej o takim rozwiązaniu 

A spotkanie miał być robione pod młodego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, subaru gtb320 napisał:

A ja nie bardzo rozumiem całej tej dezycycji

Podjętej w okrojonym gronie A gdzie reszta która myśli

Decyzję zasugerowałem ja. Chwilowo zastępuję Marcina w obowiązkach opiekuna regionu. 

Nikomu nie zabraniamy się spotkać ale "oficjalnie " można do 20 osób. Jak mamy nie mieć problemów z policją to tylko taka grupa mogłaby być. I teraz powiedz kto ma zadecydować kto jedzie a kto z MC Donalda ma się zabrać z powrotem do domu? Albo kogo pogonić z biwaku bo nas jest już komplet. Będziesz takim selekcjonerem? Bo ja nie. Sytuacja jest poj...na i tyle. Musimy jakoś z tym żyć. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj było wczoraj. Obostrzenia weszły od dzisiaj. I dokładnie to 25 osób w zgromadzeniu. A jak rozszerzą do strefy czerwonej to zakaz całkowitay . Poza tym jak ktoś ma parcie i ochotę to przecież może jechać. Nikt mu nie broni. Niech napisze nowy temat że jedzie i zaprasza. 

Zobaczymy też jak będzie z Czwartkowymi bo w knajpach też  co drugi stolik i ograniczenia co do ilości osób. I czynne do 21.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Choć raz mi termin spasował, bo niedziela teraz wolna i rodzinkę bym zabrał....no i du...a.

Trudno, pochylam się przed decyzją "zarzą(du)dzenia".   Czasy naprawdę dup....ate nastały.... 

Pozdrowionka. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...