Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Być Klubowiczem


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
7 godzin temu, ArtCho napisał:

Do zobaczenia pod Pleciugą (niestety nie jutro, bo idę do dentysty 🥶).

My też dzisiaj po pracy wyjeżdżamy,  więc Pleciuga w naszym przypadku za tydzień.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nigdy nie miałem problemu na 125cc jadąc w grupie na wycieczkę, ostatnia ze Ślązakami na Słowację.  Musieli na mnie czekać, proste🤣🤣🤣, z górki mało kto miał szansę 🤣🤣🤣

Tak dla rozluźnienia😁

Co do całego wątku, jeśli są jakieś zasady trzeba je przestrzegać, takie moje zdanie, ktoś je ustalił  to z samego szacunku dla tych ludzi którzy tworzyli owe zasady, regulaminy itd.

P.s fajnie że jesteście 😘

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hmmm...to sama prawda co zostało napisane...dodam tylko, że moim zdaniem liczy się człowiek jaki jest, a nie skąd jest..co daje a nie czego oczekuje..a dopiero czym jeździ...jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził...kilka razy próbowałem coś dać od siebie tu na forum, a nie tylko brać, wiem jak to jest jak jesteś nowy i nie masz poparcia w inicjatywach, niektórzy wiedzą o czym piszę. Jednak nie ma co robić na forum gorzkich żali, tylko szanować innych i czasem odpuścić sobie głupich komentarzy. Ja też jestem jeszcze nowy, mimo że byłem nie na jednej imprezie. I jedna rada czy moje stwierdzenie - nie ma co pisać złości na forum do kogoś kogo się nie zna jakim naprawdę jest..

Zdrowia dla wszystkich bo ono najważniejsze😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 1.09.2020 o 21:34, Paul napisał:

He he  ciekawe ilu klubowiczów  na skuterach  przyjedzie na Czechy  ! a tak na marginesie  nasz prezes  Maki  zapomniał nawet  o swoim regionie i nie raczył nawet zapytać czy ktoś kula na Czechy ,  ale spoko  niech kula szczęśliwie  (  Klubowicz !!! Prezes grupy Warmińsko Mazurskiej !!!! a nawet nie wie co się w regionie dzieje  pytam   gdzie wypełniane statusy regulamin i postanowienia   )

 

 

Ja za Prezesa się nie uważam . Nie rozumiem o jakie statusy i postanowienia chodzi

 

Jeśli chcesz i masz parcie na szkło, to proszę bardzo mogę  zaproponować  twoją osobę do bycia jak to określiłeś Prezesem W-M i GP. 

Mnie zrobiono opiekunem grup W-M i GP.

Odnośnik do komentarza

Maki nie napina się  nie mam żadnego parcia ,  starczy mi zarządzanie u siebie  . Na Czechach  mówiłem ci ze  mogłeś na regionie żuci posta kto jedzie i gdzie się łapiemy  . Było minęło nie ma co się drapać .

Odnośnik do komentarza

Do ADRYMISTRACJI. Dlaczego ten temat nie jest w wątku ogólnopolskim tylko w regionalnym? Bo przecież dotyczy wszystkich z naszej społeczności ,nie którzy niewiedza ze taka dyskusja sie toczy , a chcieli by się wypowiedzieć, nie każdy będzie czytał Zachodniopomorske A unas się zasmieca.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Być Klubowiczem, hmmm, temat rzeka, który od zawsze wzbudzał emocje i gorące dyskusje.

Uwierzcie mi,  że to nie jest łatwa i przyjemna sprawa.

Nie łatwo jest zostać Klubowiczem i jeszcze trudniej być nim, a już najtrudniej być dobrym i wzorowym Klubowiczem. To chyba, prawie jest niemożliwe 😉

Odnośnik do komentarza
Być Klubowiczem, hmmm, temat rzeka, który od zawsze wzbudzał emocje i gorące dyskusje.
Uwierzcie mi,  że to nie jest łatwa i przyjemna sprawa.
Nie łatwo jest zostać Klubowiczem i jeszcze trudniej być nim, a już najtrudniej być dobrym i wzorowym Klubowiczem. To chyba, prawie jest niemożliwe
Wojtek nie ciagnij dalej tu tematu niech temat zostanie. Ale na ogólnopolskim

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dyskusję rozpoczął członek naszej lokalnej społeczności, to niech sobie tu będzie. Z tego co się orientuje i dobrze pamiętam, GZ jest lubiana w całej Polsce i nasz lokalny dział cieszy się zainteresowaniem i jest regularnie odwiedzany i czytany, więc dyskusja może być toczona w tej części Forum. 

Odnośnik do komentarza
Dyskusję rozpoczął członek naszej lokalnej społeczności, to niech sobie tu będzie. Z tego co się orientuje i dobrze pamiętam, GZ jest lubiana w całej Polsce i nasz lokalny dział cieszy się zainteresowaniem i jest regularnie odwiedzany i czytany, więc dyskusja może być toczona w tej części Forum. 
Niech o tym zadecyduje administracja a nie Ty. Gdzie na zachodniopomorskim piszesz 5 może 10 postów rocznie. A na spocie jesteś może raz w roku.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Niech o tym zadecyduje administracja a nie Ty. Gdzie na zachodniopomorskim piszesz 5 może 10 postów rocznie. A na spocie jesteś może raz w roku.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka


Ależ Romku, oczywiście, ja nie śmiałbym decydować. Jestem tylko duchem i cieniem GZ. Wyraziłem tylko swoje zdanie.
Pozdrawiam Cię serdecznie i tylko nie przesadź z tym zielonym, bieszczadzkim śniadaniem.
Odnośnik do komentarza

Na tym forum jestem od 2007 i nigdy nie miałem statusu klubowicza
I żyję z tym
;)
W tym czasie miałem 5 skuterów różnych marek i pojemności
Od prawie 10 lat jestem fanem Vespy
A na Burgmani jestem i będę chociaż osobiście nie nadaję się na klubowicza
;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zastanawiałem się czy wziąć udział w tej dyskusji i tak dla przypomnienia...

"2. Klubowiczem może zostać każda pełnoletnia osoba, która aktywnie uczestniczy w życiu Klubu przez okres min. 1 roku i pragnie wnieść swój wkład pracy społecznej w realizację celów Klubu..."

Te słowa według mnie są kluczowe jeśli chodzi o weryfikację przyszłych jak i obecnych klubowiczów oraz powinny zamknąć podobne dyskusje. "Nie pytaj co klub może zrobić dla Ciebie lecz co Ty możesz zrobić dla Klubu". Należy sobie ten zapis w regulaminie wziąć do serca zamiast rozważać czy staż oraz to czym się jeździ jest "ważniejsze". Według mnie (niczego nikomu nie sugerując) w kwestii zaangażowania nie wypada klubowiczom "osiadać na laurach" a wręcz przeciwnie należy dawać przykład innym. To tyle ode mnie. LwG 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...