Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Być Klubowiczem


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.08.2020 o 13:37, arturo-bb napisał:

Samo "chcenie " to za mało .

Pojeździsz na zloty i imprezy w Polsce przez parę lat.

Dasz się poznać . I jeśli jesteś wesołym , miłym , sympatycznym , koleżeńskim  itd To wtedy jak najbardziej.

Inaczej się nie da

Podoba mi się Twoje poczucie humoru ...

Jeśli mowa że inaczej się nie da to ... da się ...

Patrząc na dzisiejsze czasy wystarczy po prostu kasa ... i jesteś tam gdzie chcesz i kim chcesz ...

... basta ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po tej wypowiedzi domyślam się że jednak chodzi o Burgmanię .

Mimo wszystko ciekawi mnie o kim piszesz że stał się klubowiczem "za kasę " .🤔

Jeśli nie chcesz pisać na ogólnym to daj cynk na PW. Chociaż jak już się powiedziało A to trzeba mieć odwagę i powiedzieć B .

Już sama myśl że możesz mieć rację mocno mnie 😡

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, arturo-bb napisał:

(...)  Mimo wszystko ciekawi mnie o kim piszesz że stał się klubowiczem "za kasę " . (...)

Artur, nie wiem czy za kasę, ale wystarczy popatrzeć, jak to niektórzy Klubowicze lansują się na klasycznych motocyklach na imprezach Burgmanii i nie widzą w tym żadnej sprzeczności.

Bo przecież ich to nie dotyczy, bo są Klubowiczami, więc wszyscy inni mogą Ich cmoknąć w ... czoło. Bo oni są ponad wszystkich, nieskazitelni itd.

Ale czy wzór do naśladowania - wątpię.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ale Elvis wyraźnie napisał

6 godzin temu, Elvis napisał:

Patrząc na dzisiejsze czasy wystarczy po prostu kasa ... i jesteś tam gdzie chcesz i kim chcesz ...

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Saper napisał:

Bo przecież ich to nie dotyczy, bo są Klubowiczami, więc wszyscy inni mogą Ich cmoknąć w ... czoło. Bo oni są ponad wszystkich, nieskazitelni itd.

Ale czy wzór do naśladowania - wątpię

Saper dobrze pisze brawo .  Powinny być twarde zasady !  tak dla przykładu    ciekawe czy w społeczności HD bez tego sprzęt można było by się  pojawić ? raczej wątpię, kulturalnie został byś wyproszony  no może po za   Burek 650 i nic więcej  a w naszej społeczności ?   to chyba czas kupić " Triumph Rocket 3" i zacząć się lansować 2,5 litrowym  motorem  .  Zaraz wyleje się na mnie szambo  bo i tu  najmądrzejszych  nie brakuje   !!!  

Brawo Saper 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
48 minut temu, Paul napisał:

Saper dobrze pisze brawo .  Powinny być twarde zasady !  tak dla przykładu    ciekawe czy w społeczności HD bez tego sprzęt można było by się  pojawić ? raczej wątpię, kulturalnie został byś wyproszony  no może po za   Burek 650 i nic więcej  a w naszej społeczności ?   to chyba czas kupić " Triumph Rocket 3" i zacząć się lansować 2,5 litrowym  motorem  .  Zaraz wyleje się na mnie szambo  bo i tu  najmądrzejszych  nie brakuje   !!!  

Brawo Saper 

Nie masz racji i nie pisz głupot bo jeszcze ktoś w to uwierzy 

Odnośnik do komentarza

Czy ja napisałem, że zapłaciłeś.

Znowu jesteś Klubowiczem, podobno masz multum skuterów, którymi nie jeździsz, bo przecież lepiej i wygodniej na super, hiper beemie. Już naprawiona?

A zapomniałem, skuterami jeździsz tylko po Warszawie.

A z ciekawości, czym to lansowałeś się podczas Godziny W w Warszawie, nie tak dawno temu?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 minuty temu, Saper napisał:

 

A zapomniałem, skuterami jeździsz tylko po Warszawie.

Z całym szacunkiem dla twojej osoby, skuterami wszelakiej maści przejechałem całą Europę,łącznie jakieś 150 tys.kilometrów i na razie mi wystarczy tylko jazda po Warszawie i okolicach, a jak masz z tym problem to tylko twoja sprawa

Odnośnik do komentarza

He he  ciekawe ilu klubowiczów  na skuterach  przyjedzie na Czechy  ! a tak na marginesie  nasz prezes  Maki  zapomniał nawet  o swoim regionie i nie raczył nawet zapytać czy ktoś kula na Czechy ,  ale spoko  niech kula szczęśliwie  (  Klubowicz !!! Prezes grupy Warmińsko Mazurskiej !!!! a nawet nie wie co się w regionie dzieje  pytam   gdzie wypełniane statusy regulamin i postanowienia   )

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 minuty temu, Paul napisał:

He he  ciekawe ilu klubowiczów  na skuterach  przyjedzie na Czechy  ! a tak na marginesie  nasz prezes  Maki  zapomniał nawet  o swoim regionie i nie raczył nawet zapytać czy ktoś kula na Czechy ,  ale spoko  niech kula szczęśliwie  (  Klubowicz Prezes grupy Warmińsko Mazurskiej a nawet nie wie co się w regionie dzieje  pytam   gdzie wypełniane statusy regulamin i postanowienia  )

 

 

Widzę że Kolega to lubi tak zamieszać w naszych szeregach .Ale tu nie ma polityki , tu wszyscy są dla frajdy.To takie hobby jest

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzytro napisał:

Z całym szacunkiem dla twojej osoby, skuterami wszelakiej maści przejechałem całą Europę,łącznie jakieś 150 tys.kilometrów i na razie mi wystarczy tylko jazda po Warszawie i okolicach, a jak masz z tym problem to tylko twoja sprawa

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie - czym byłeś na godzinie W w Warszawie? Bynajmniej nie był to żaden skuter.

Mam szacunek dla ludzi, którzy przesiedli się na moto i przeszli uczciwie do grupy Sympatyków (mają jaja, jak PawełJW) , nie zasłaniają się tym, że przejechali 150 tyś kilometrów i im to wystarczy. Jeżeli Ci to wystarczy, to po co wróciłeś do Klubowiczów? Trzeba było być dalej Sympatykiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, Saper napisał:

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie - czym byłeś na godzinie W w Warszawie? Bynajmniej nie był to żaden skuter.

Mam szacunek dla ludzi, którzy przesiedli się na moto i przeszli uczciwie do grupy Sympatyków (mają jaja, jak PawełJW) , nie zasłaniają się tym, że przejechali 150 tyś kilometrów i im to wystarczy. Jeżeli Ci to wystarczy, to po co wróciłeś do Klubowiczów? Trzeba było być dalej Sympatykiem.

Po pierwsze, czytaj ze zrozumieniem .Napisałem po Europie. Po drugie , rocznica Powstania Warszawskiego to nie impreza Klubowa tylko ważne święto i moja sprawa czym pojechałem. Miałem w planach jechać autobusem. A skuter mam i nim jeżdżę. Koniec przekazu.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za przypomnienie   też mam takie małe hobby  13500 km od kwietnia  2020 r do dziś i  tylko weekendy  tak dla frajdy  bo na codzień śmigam Puszką siedzę przy biurku i zarządzam swoim  biznesem  dla odskoczni  zakładam kask wsiadam na sprzęt i śmigam   a przez 25 lat   trochę by się  nazbierało kilometrów  .

Dołączyłem  do grupy 1 maja tego roku  i mam świrze i obiektywne spojrzenie  na całokształt  a to nie są tylko moje odczucia  

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzytro napisał:

(...) rocznica Powstania Warszawskiego to nie impreza Klubowa (...)

To trzeba sobie było stanąć gdzieś z boku, a nie w centrum ugrupowania skuterów. Gdybyś przyjechał autobusem, tramwajem, pociągiem albo skuterem byłoby super.

3 minuty temu, krzytro napisał:

(...) A skuter mam i nim jeżdżę.

Bardzo chciałbym to widzieć, ale od razu Ci napiszę, że nie wybieram się do Warszawy. Może dożyję jakiejś imprezy, gdzie Cię zobaczę dosiadającego dumnie skutera.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Saper napisał:

A skuter mam i nim jeżdżę.

Mam i ja  i też śmigam  przesiadłem się z motoru na skuta bo życie zmusiło  He he ( Saper wiesz o co chodzi wspominałem o tym  na Leniwcu )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, Paul napisał:

Mam i ja  i też śmigam  przesiadłem się z motoru na skuta bo życie zmusiło  He he ( Saper wiesz o co chodzi wspominałem o tym  na Leniwcu )

Szanowny kolego bardzo proszę o pisanie w innym wątku.

 

Do administracji bardzo proszę o wykasowanie tych śmieci.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 minuty temu, bilety napisał:

Szanowny kolego bardzo proszę o pisanie w innym wątku.

 

Do administracji bardzo proszę o wykasowanie tych śmieci.

 

Słuszna uwaga 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...