Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Sławek, będą oczywiście dwa logo na białe i czarne tło...

Od przyszłego tygodnia, zaczynam orientować się w cenach produkcji naklejek, naszywek, koszulek, czapeczek, bluz i innych z logo Grupy Zachodniopomorskiej...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

przydałoby się wrzucić logo w postaci pliku gdzieś na forum może, mam ploter w arbajcie to powycinałbym sobie jakieś cudeńka na maszynę

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, nic mi nie podkradłeś, to jest nasze wspólne logo i każdy członek naszej Grupy Zachodniopomorskiej ma do niego prawo.

Chętnie wrzuciłbym je tu na Forum w rozszerzeniu .cdr, ale nie wiem jak to zrobić...?!

Tak czy inaczej mam je w takim pliku i mogę zainteresowanym przesłać np. mail'em.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, w takim razie poproszę. A wektorówkę można pobrać ? Dwa lata temu za wydruk na foli przylepnej o pow. 0,5 m kw płaciłem 50 pln, myślę że cena nie poszła jakoś drastycznie do góry. Wielkość elementów dowolna, liczy się ogólna powierzchnia.

Burgifan temat hydrografiki nad wyraz mnie interesuje, folia na przekrok też mogłaby być tylko kto to robi, bo ja wiem, że aż takich pokładów cierpliwości to nie mam.

Odnośnik do komentarza

hej

nie mam jeszcze pomyslu, ale napewno znajde jakies zastosowanie dla logo - pokaze jak wpadne na urlop w sierpniu w swoje rodzinne strony, mam nadzieje ze zalapie sie na jakies spotkanie;)

ps kolego Urbi na pw masz mojego maila

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, w takim razie poproszę. A wektorówkę można pobrać ? Dwa lata temu za wydruk na foli przylepnej o pow. 0,5 m kw płaciłem 50 pln, myślę że cena nie poszła jakoś drastycznie do góry. Wielkość elementów dowolna, liczy się ogólna powierzchnia.

Burgifan temat hydrografiki nad wyraz mnie interesuje, folia na przekrok też mogłaby być tylko kto to robi, bo ja wiem, że aż takich pokładów cierpliwości to nie mam.

Jeśli chodzi o hudrografikę, to nie mam pojęcia, natomiast folię, to trzeba samemu robić, nie widzę innej opcji ! Radość z efektu - bezcenna !

Również wziąłem sygnaturkę jak widać z resztą, skoro koledzy już tak walczyli o to logo ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o hudrografikę, to nie mam pojęcia, natomiast folię, to trzeba samemu robić, nie widzę innej opcji ! Radość z efektu - bezcenna !

Również wziąłem sygnaturkę jak widać z resztą, skoro koledzy już tak walczyli o to logo ;)

od 1-go kwietnia dysponował będę garażem, jakbyś zaryzykował trochę czasu to możemy spróbować na apce, potem na Twoim Burgmanie... :artist: :artist:

Odnośnik do komentarza

Tutaj są namiary na gościa w Gorzowie od hydrografiki - robił dla mnie osłonę tłumika - cena do przyjęcia a jakość i trwałość super

Hydrografika Gorzów, Gorzów Wlkp. ul. Walczaka 109 Lubuskie Tel.888 210 400

Odnośnik do komentarza

Tutaj są namiary na gościa w Gorzowie od hydrografiki - robił dla mnie osłonę tłumika - cena do przyjęcia a jakość i trwałość super

Hydrografika Gorzów, Gorzów Wlkp. ul. Walczaka 109 Lubuskie Tel.888 210 400

Niestety , jestem po telefonie do pana. Już się tym nie zajmuje, a sprzęt sprzedał.Znalazłem w Szczecinie tel.519-863-386. Człowiek się tym zajmuje dodatkowo, należy albo zrobić zdjęcia i mu wysłać, albo zapakować elementy do 4oo i podjechać celem dokonania wizji lokalnej, wtedy też mamy możliwość zapoznania się z wzornikiem.

Odnośnik do komentarza

od 1-go kwietnia dysponował będę garażem, jakbyś zaryzykował trochę czasu to możemy spróbować na apce, potem na Twoim Burgmanie... :artist: :artist:

Kowal, ja na razie sobie odpuszczam, bo wystawiłem swojego na sprzedaż ;)

Co nie znaczy, że nie myślałem o tym, bo mi się to podoba. Mógłbym Ci może pomóc, jedynie musiałbym znależć czas, ale to chyba da się zrobić ;) Jak coś, to masz do mnie nr, to podjadę do Ciebie po tym 1 kwietnia !

Odnośnik do komentarza

Widzę że kolegów roznosi inwencja. Jeśli chodzi o oklejanie to: a) potrzebne są więcej niż 2 ręce B) oklejanie skomplikowanych obłych kształtów jest trudne c) na Kolumba jest duża hurtownia folii - pytać o panią Jadwigę najlepiej doradzi, mnie znalazła srebrną folię dokładnie w kolorze Burgmana d ) folia nie maskuje rys i uszkodzeń.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za ofertę pomocy burgifan, zdecydowałem się na hydrografię. Na początku kwietnia odkręcam kilka elementów i zobaczymy jak to wyjdzie... :msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przepraszam wszystkich że nie uzupełniam, proszę o info zawsze na PM-a

Czy jest ktoś w Koszalinie?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marku, chyba nie ma nikogo w Koszalinie z osób jeżdżących na maxi skuterach i odwiedzających nasze Forum...

Widzę, że mój apel w temacie Grupa Zachodniopomorska, odpowiedział kolega gim-kg z Kołobrzegu - należałoby również dopisać do listy...,

Ponadto jest jeszcze kolega Leonidas ze Szczecina, który jeździ na Burgmanie 400 z roku 2011.

Ale nigdzie nie widzę w temacie Grupa Zachodniopomorska osób z Koszalina... :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...