Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Identyfikatory zlotowe


Gość Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł wy?mienity. Identyfikatory były by bardzo przydatne, ale według mnie byłoby lepiej gdyby przed zlotem każdy z chętnych potwierdził przyjazd i organizatorzy wykonaliby koszulki z nickami (na plecach i gdzie? z przodu aby i od tyłu i od produ widzieć kto jest kto). Zlotowicze braliby je zaraz po przyjeĽdzie i ubierali podczas różnych okoliczno?ci na zlocie takich jak np. ognisko.

Podczas jazdy każdy i tak będzie ubrany w kurtkę i tu najlepszym pomysłem będ? naszywki.

Ja poproszę 3 naszywki z moim nickiem [KAULI] bez rzepa.

Co do wymiarów będ? idealne bo widoczne z większej odległo?ci niż metr nawet bym się skusił na jedn? większ? na plecy no ale nie będę tu zamieszania wprowadzał.

Może jeszcze jaki? rabacik dostaniem za grupowe zamówienie !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mak

    14

  • Mamuśka

    7

  • dr.big

    5

  • -=Dee Jay=-

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko ladnie i pieknie, ale jesli jest za zimno na koszulki i nie wszyscy maja ochote paradowac w kurtkach moto :D ?

Dodatkowo trzeba naszyc na kurtke cos do czego rzep sie przyczepia, po odczepieniu rzepa zostaje to cos :D ...

Napisy przypominaja mi "troche" rzepy wojskowe z nazwiskiem, dobre to w czasie aktywnej sluzby, ale dobrowolnie :P ?

Wydaje mi sie, ze najlepszym sposobem jest po prostu zapytanie danej osoby o nicka, bez potrzeby "metkowania" wszystkich uczestnikow zlotow !scooter .

A jesli ktos chce "metke" dobrowolnie, prosze bardzo, ale nie zmuszajmy innych do takiego posuniecia :P .

Odnośnik do komentarza
A jesli ktos chce "metke" dobrowolnie, prosze bardzo, ale nie zmuszajmy innych do takiego posuniecia smile.gif .

Wiesz je?li kto? przyjeżdża na zlot to chyba nie chce się jako? ukrywać kim jest !scooter (no chyba, że nabroił sobie na forum b?dĽ w inny sposób ;)) a takie rzeczy pozwalaj? szybciej się zapoznać. I my?lę, że jest to dobra inicjatywa. Jak kto? nie chce to nikt nikogo nie namawia. Przecież z identyfikatorami było by tak samo jak z koszulkami. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pomysl OK, tylko ja nie lubie dziurawic kurtki poprzez przyszywanie do niej czegokolwiek. Wychodze z zalozenia ze tabliczka pod rejestracja starczy, kiedys ja mialem ale po sprzedazy Burgera ja odkrecilem i gdzies mi ja wcielo. Musze zrobic 2 nowe tabliczki.

Jak kogos nie znam to nie wstydze sie zapytac kto zacz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Widzę, że temat się trochę rozwin?ł...

Zacz?łem od zwykłych identyfikatorów, takich "bezinwazyjnych" dla odzieży a tu proszę... Sprawy poszły nieco dalej...

Identyfikatory zlotowe powinny być łatwe do przepięcia z koszulki na np. kurtkę bez żadnych sladów na ubraniu... a można to uzyskać dzięki zwykłym plakietkom z "żabk?"...

DR.BIG napisano 20-09-2007, 16:44 

Wydaje mi sie, ze najlepszym sposobem jest po prostu zapytanie danej osoby o nicka, bez potrzeby "metkowania" wszystkich uczestnikow zlotow  .

Tak przecież było do tej pory... i fajnie było gdy "ekipa" nie przyrastała w takim tempie i można było zapamiętać twarze i nicki... Pytanie się "kto Ty jeste?" jest chyba bardziej kłopotliwe niż przypięcie kawałka plastiku...?

O zmuszaniu i sugestii nie będę się rozpisywał... S?dzę, że gdyby ten temat został założony przez kogo? innego nie było by żadnego problemu... Cieszę się jednak, że się nie rozczarowałem...

Bywałem na wielu różnych zlotach, na wszystkich były identyfikatory... Nikt nie czuł się zmuszany wręcz przeciwnie... one pomagały... st?d wła?nie ten temat...

Mamu?ka - ja poproszę tabliczkę pod rejestrację - oczywi?cie z napisem >DRAGON< Pieni?dze przy okazji... Dzięki.

Za naszywki dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Komunikat odno?nie tablic.

Dzisiaj w okolicach godz. 15 wybieram się zamówić imienniki. Ponieważ dostęp do kompa i netu będę miała dzisiaj jeszcze przez jak?? godzinę czyli do ok. 9tej - potem jestem w rozjazdach - wszystkich chętnych których nie umie?ciłam na li?cie pod postem na drugiej stronie tego w?tku proszę o sms'a lub telefon 501 059 152. Zamówienia przyjmuję tylko do godz. 14:30.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Hm, powiedzialbym ze nie ma znaczenia (bo nawet nie zwrocilem na to uwagi) kto zakladal temat, wypowiedzialem sie jedynie w punkcie drukowania koszulek zlotowych z nickami (pomijam juz roznorodnosc nickow, problematycznosc wydrukowania wszystkich oraz dodatkowe koszty takiej "orginalnosci" :P - bo kazda koszulka jest w produkcji unikatem).

Dodalem jeszcze cos o rzepach i ich wygladzie, ale to na zasadzie luznej konwersacji. Kto bedzie chcial, ten sobie cos takiego przyszyje. I bardzo dobrze :P .

Sam mialem przejscia z przyszyciem naszywki klubowej, bo kilku krawcow jakich odwiedzilem mialo problemy z zostawieniem membrany w calosci :D , jedynie na kurtke letnia przyszyli mi naszywke jadac przez wszystkie warstwy materialu.

Kurtke skorzana proponowali zostawic u kaletnika i tez byly problemy z podszewkami, tak wiec naszycie czegokolwiek na kurtke inna od letniej moze byc problematyczne, a przynajmniej tak mi sie wydaje :D .

PS. Jak to bylo? Uderz w stol, a nozyce sie odezwa. Mimo tego, ze nawet nie leza na tym stole :D .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poprosze 2 szt. z rzepami i 2 szt. zwykle z napisem: OAK'Y

wszystkich chętnych których nie umie?ciłam na li?cie pod postem na drugiej stronie tego w?tku proszę o sms'a lub telefon 501 059 152. Zamówienia przyjmuję tylko do godz. 14:30.

Mamuska: Wyslalem SMS-a do Ciebie. Poprosze o zamowienie tablicy z napisem: OAK'Y

Z gory dziekuje.

proszę używać funkcji "edytuj" zamisst dopisywać kolejny post, kolejne takie posty będ? kasowane bez ł?czenia postów.

Artix

Odnośnik do komentarza
PS. Jak to bylo? Uderz w stol, a nozyce sie odezwa. Mimo tego, ze nawet nie leza na tym stole :D .

Hm... :D odpuszczę sobie odpisywanie... :D

Mamu?ka.

Jeżeli to nie problem to ja poproszę podkładkę kurierem... pieni?dze Tobie przeleję na konto... OK?

Odnośnik do komentarza
kilku krawcow jakich odwiedzilem mialo problemy z zostawieniem membrany w calosci

No cóż.... Widocznie krawcy w Twoich okolicach już dawno zapomnieli, jak wygl?da igła do ręcznego szycia.

Pozdrówka

Jak będzie z wysyłk? i kas? za naszywki? Na li?cie jeste?my prawidłowo, więc zero zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
kilku krawcow jakich odwiedzilem mialo problemy z zostawieniem membrany w calosci

No cóż.... Widocznie krawcy w Twoich okolicach już dawno zapomnieli, jak wygl?da igła do ręcznego szycia.(...)

Dokladnie tak to wyglada, nikomu z nich nie chcialo sie nad tym siedziec. No a maszyna do szycia nie zawsze najlepsza :ph34r: ...

Odnośnik do komentarza
Jak będzie z wysyłk? i kas? za naszywki? Na li?cie jeste?my prawidłowo, więc zero zastrzeżeń.

Zamówię i poproszę, żeby cało?ć przysłali do nas kurierem UPS. Do odbioru osobistego będ? w Młynie, lub w tygodniu okolicach Galerii Mokotów. Przed ew. wysyłk? będę się kontaktował na PM i podam całkowit? kwotę do przelania (cena naszywek, plus proporcjonalna czę?ć ceny wysyłki hurtowej od producenta, plus koszty wysyłki wg. cennika Poczty Polskiej lub kuriera UPS, do wyboru). Gosia ma umowę z UPSem, więc ceny na wysyłkę kuriersk? będ? więcej niż dobre...

Aha - przed chwilkeczk? wrzuciłem najnowsz? listę. Tradycyjnie prosze o sprawdzenie, czy wszystko OK.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że dopiero teraz, ale zarobiony jestem :)

Jak pisałem, naszywki s? do odbioru co czwartek w Młynie. Mogę je także zabrać do pracy (ale dajcie znać wcze?niej, które mam wzi??ć) - pracuję koło Galerii Mokotów.

Dla osób spoza Warszawy oczywi?cie wysyłka:

- list priorytetowy +2.30 zł

- list priorytetowy polecony +4.50 zł

Przypominam, że podstawowe kwoty s? tutaj http://mak.linux-solutions.pl/burgmania/

Pamiętajcie, że poczta czasem gubi paczki, szczególnie te w których "co? jest" (innego niż papier) i szczególonie w Warszawie. Makówka prowadzi sklep internetowy, więc co? o tym wie :). Polecam polecony :P.

Je?li chodzi o płatno?ć, to najchętniej poprosimy o wpłatę na konto. Nr kont (do wyboru) na firmowej stronie Makówki: http://sklep-zoo.com/sklep/about.php - w tytule przelewu podajcie tekst "NASZYWKI" i nick zamawiaj?cego.

Po wpłacie poprosimy o PM z informacj? o wpłacie, wyborem sposobu dostarczenia i ew. adresem do wysyłki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...