Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Identyfikatory zlotowe


Gość Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecałem sobie po Bieszczadach, że założę taki temat.

Od dłuższego czasu mam nieodparte wrażenie, że "widuję" coraz więcej nowych osób. Nic w tym złego nie ma lecz będ?c na zlocie, kłopotliwe jest zadawanie pytania swojemu rozmówcy: "kto ty jeste?"?

Ja osobi?cie nie mam pamięci do twarzy i wielu z Was miało okazję tego do?wiadczyć.

Propozycja:

Identyfikatory - takie najzwyklejsze, drukowane na zwykłej drukarce, włożone w najzwyklejsz? plakietkę/identyfikator...

Tre?ć takiego identyfikatora (np.): Mariusz Burgi, Pilot, Qwaki itd...

Wydaje mi się, że jeszcze bardziej ułatwi to komunikację...

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mak

    14

  • Mamuśka

    7

  • dr.big

    5

  • orzech

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Ja osobi?cie nie mam pamięci do twarzy i wielu z Was miało okazję tego do?wiadczyć.

Na kilu zlotach

:lol::Pwhist;) identyfikatory były i naprawdę były przydatne.

Sam kiedy? chodziłem od jednego do drugiego z pytaniem kto ty jeste? i z sk?d.

Odnośnik do komentarza

pomysła jak najbardziej dobry.

ale to jednak nie powinno byc w kwestii organizatorów, bo my uczestnicy skonczymy z mas? takich samych identyfikatorów w domu ...

kazdy powinien sam o to zadbać, coby ułatwić życie zlotowiczom :lol:

Odnośnik do komentarza

Jestem za :lol: Z reszt?, na niektórych imprezach takie były.

Na zlotach nie zawsze jest okazja poznać wszystkich uczestników. Dla przykładu: znam wiele osób tylko z widzenia na zlotach ale nie wiem jakie maj? nicki na forum. A taki identyfikator pozwoliłby przyporz?dkować człowieka do forumowej ksywki :D Przypuszczam, że nie raz osoby znaj?ce się z forum przeszły obok siebie na zlocie nie wiedz?c, że własnie min?ł wirtualnego znajomego :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zgadzam się, że pomysł jest dobry, jako jeden z pocz?tkuj?cych jeżeli chodzi o imprezy o zasięgu większym niż Warszawa sam niałem problem z identyfikacj? niektórych uczestników zlotu w Bieszczadach, nie chodzi oczywi?cie o tych, których wszyscy znaj?.

S?dzę, że identyfikatory obojętnie jak? formę przyjm? nie musz? byc robione pod k?tem konkretnej imprezy, można wymy?lic ogólny wzór, który każdy miałby dostępny przy swoim profilu i mógłby sam go sobie wydrukowac. Może tak.

Odnośnik do komentarza

Identyfikatory to dobry pomysł ale dobrze napisał -=Dee Jay=- i potwierdzam, wielu użytkowników forum rozpoznałem na zlotach wła?nie dzięki ich avatarom, jest to ułatwienia dla nas bo nie każdemu się chcę szukać w galerii kto jest kto a na avatarze, choć nie tak wyraĽnie jak w galerii ale można skojarzyć o kogo chodzi !piwko

P.s. Dobrym pomysłem jest też jak wspomniano zrobienie sobie swojego nika na kurtce czy też kamizelce odblaskowej, dzięki temu zawsze będziemy rozpoznawalni dla innych.

Odnośnik do komentarza
Paweł 883 zaposiaduje naszywkę na swojej kurtałce motocyklowej. Znaczy wyskoczył przed kapelę????

To też jest pomysł. Sam korzystam z takiej naszywki przytwierdzonej do kurtki z wyhaftowanym loginem. Nie jest to jaki? strasznie drogi identyfikator. Za 3 sztuki zapłaciłem na Alledrogo chyba 20 zł. z wysyłk?.

naszywka.jpg

Odnośnik do komentarza

sYs...

ale z naszywk? nie chodzimy non stop ... bo jak ?? w kurtce cały zlot ?, albo jednym t-shirt'cie ??

lepiej ID, a naszywki to jako dodatek ...

Odnośnik do komentarza

Mnie również podoba się pomysł z identyfikatorami. My?lę jednak że zdrowiej będzie je?li będzie je zapewniał organizator zlotu. Z jednego prostego powodu - założę się że je?li będziemy je mieli sami sobie zapewnić to przynajmniej połowa zapomni je ze sob? zabrać. A tak można przygotować wersję tzw. tani? = jednorazow? i potem albo wyrzucić albo kolekcjonować.

Co do naszywek to my?lę tak jak Dee Jay. Powinno być jedno i drugie :D Naszywki oczywi?cie we własnym zakresie. Je?li powstanie inicjatywa zamówienia większej ilo?ci to my chętnie z Esemesikiem ;) do niej doł?czymy.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witojcie.

Indentyfikatory na imprezach masowych s? niezbędne i takowe były podczas zlotów w Firleju, jak również na kilku innych zlotach. Koszt plastiku i wydruku jest tak znikomy, że przygotowanie możne być po stronie organizatora pod warunkiem, że zna nicki wszystkich, którzy imprezę odwiedz?. W ostateczno?ci może być też marker i dorobienie plakietki nie zajmie więcej jak 20 sekund.

Przypięty w widocznym miejscu identyfikator poprawi kontakty międzyludzkie i będziemy mogli mówić, że udaje nam się to czemu ostatnie rz?dy nie mog? podołać ;) .

Naszywki na kurtki, kamizelki, czy wyprasowanki na koszulki to sprawa indywidualna i każdy we własnym zakresie może, a nawet powinien się o taki gadget postarać. Można też wytatułować sobie w widocznym miejscu swój nick i wtedy odzież jest zbędna :D

Odnośnik do komentarza

Aktualne lista na naszywki chętnych znajduje się TUTAJ, w formacie XLS i PDF. Zainteresowanych bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z list?. Ewentualne zmiany na PW.

Naszywki czarne, z czarnym obramowaniem. Litery białe, wielkie, drukowane.

Odnośnik do komentarza

My z Emiksikiem też poprosimy po 6 sztuk.

Je?li chodzi o napis to proszę bez "2005" :D

Pozdrawiamy

Ponieważ powstała możliwo?ć zrobienia naszywek na rzepy to my?lę że jest to dobre rozwi?zanie dla tych co dużo jeżdż? i na co dzień nie szczególnie maj? ochotę się obwieszać naszywkami. W zwi?zku z tym bardzo proszę po 2 naszywki zwykłe i po 4 z rzepami.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...