Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Identyfikatory zlotowe


Gość Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • mak

    14

  • Mamuśka

    7

  • dr.big

    5

  • orzech

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Worlan - wiedziałam że tak napiszesz ;)

Jak już jeste?my przy temacie identyfikacji to mam pytanie odno?nie tablicy z nickiem po tablic? rejestracyjn?. Wiem że kilka osób takowe posiada. Wiem też że s? dwie wersje mniejsza i większa. Interesowałaby mnie ta mniejsza któr? można umie?cić bezpo?rednio pod tablic? bez kombinacji. Wiem też że 2 lata temu takie tablice załatwiał Qw@ki ale nie wiem czy to jeszcze aktualne. Sprawdzałam na alledrogo.pl ale nie znalazłam tam nic takiego (chyba że Ľle patrzyłam :D ).

Czy kto? może wie gdzie można co? takiego załatwić?

Pozdrawiam

Mamu?ka

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

odno?nie tablicy z nickiem po tablic? rejestracyjn?. ..Wiem też że s? dwie wersje mniejsza i większa. Interesowałaby mnie ta mniejsza któr? można umie?cić bezpo?rednio pod tablic? bez kombinacji. ....Czy kto? może wie gdzie można co? takiego załatwić?

Firma EM w Warszawie :

ul.Dobra 33/35

tel 0-22 826 68 75

em-sj@em-sj.pl

robi? szybko i całkiem dobrze, koszt w zeszłym roku ok.15 zł.

robi? małe i duże :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki Spinka jeszcze raz. Już do nich dzwoniłam.

Robi? takie tabliczki za 15PLN w ci?gu 2 dni.

Wybieram się do nich - pewnie w pi?tek - więc je?li jeszcze kto? jest chętny na tak? tabliczkę to dajcie znać. Proszę o podanie jaki napis ma być na tej tabliczce umieszczony.

Pozdrawiam

Mamu?ka

EMIKSIK - 1 szt. + MAMU|KA - 1 szt.

MAK - 1 szt. + BURGMAN - 1 szt.

MUMIA

PROFESOR

RAFAŁEK - 1 szt. + DRIADA - 1 szt.

ORZECH

WIĘCEK

WOJTECKI

DRAGON

MIRKA - 1 szt. + PIJAWKA - 1 szt.

MICHAŁ - 1 szt. + MICHALU - 1 szt.

OAK'Y

PILOT - 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Wybieram się do nich - pewnie w pi?tek - więc je?li jeszcze kto? jest chętny na tak? tabliczkę to dajcie znać. Proszę o podanie jaki napis ma być na tej tabliczce umieszczony.

To ja poproszę MAK :angry:

Odnośnik do komentarza

Jestem nowy i popieram pomysł identyfikatorów. Dobry pomysł ma Pleban, jak nick na kamizelce odblaskowe, czy tabliczka po rejestracja skutera, dobry pomysł ma Abach, jak naszywka haftowana, ale również zgadzam się z Dee Jey - em czy przy ognisku lub spotkaniach biesiadnych będziemy chodzić w tych strojach na których będ? nasze naszywki?

Oczywi?cie przył?czam się do zamówienia jednakowych naszywek i proszę wsi??ć Mnie pod uwagę w ilo?ci 6 szt. Więcek

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam - też się podepnę pod zamówionka - je?li można

- Mak - naszywki - Profesor - 4 sztuki

- Mamu?ka - tablica mała - Profesor - 1 szt.

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza
Pisze: Qw@ki

czytam:Kwaki

a na imię mam: Jarek

Sorry! Wiem oczywi?cie jak się ciebie pisze i również to że się nie odmienia. Ot taka mała oszybka. Za któr? serdecznie przepraszam.

Je?li chodzi o tablice to będ? DRUKOWANE DUŻE LITERY.

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się nad naszywkami ale zanim się zdeklaruję my?lę ile sztuk zamówić.

Na co chcecie naszyć sze?ć naszywek?

Np. kurtka, 3x koszulka, pidzama (prosze nie mylic z Pijam :angry: ) i stringi.

Odnośnik do komentarza

No i jak sie pojeĽdzi troszkę skuterem po Warszawie to od razu pomysły wpadaj? do głowy :P:angry:

Wracam do naszywek, a może zrobić co? takiego:

1. opracować jedn? wielko?ć naszywek

2. jedn? lub dwie zamówione zaopatrzyć w co? co się nazywa rzep

3. na każdym zlocie s? koszulki i organizator zamawiaj?c koszulki doszyje w ustalone miejsce drug? czę?ć rzepa

4. Każdy kto przybędzie na zlot otrzyma koszulkę, założy j? i przyczepi sobie naszywkę jak Wojsko Polskie Flagi do munduru.

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
ale z naszywk? nie chodzimy non stop ... bo jak ?? w kurtce cały zlot ?, albo jednym t-shirt'cie ??

Zgadzam się !

Co prawda posiadam na kilku koszulkach na ramieniu ksywkę wykonan? metod? wprasowania, również bardzo prosty sposób do wykonania.

...Naszywka, czy też taka wprasowanka, jest O.K. ale nie można jej mieć na każdej koszulce, kurtce itp...

Popieram identifikator "zlotowy".

Każdy może go sobie przygotować, a ułatwi to nam życie na zlocie.

Popieram i na pewno przygotuję jaki? identifikator na następny zlot, taki aby zawierał ksywkę, ...klub skuterowy i miasto.

Można sobie tak? karteczkę do identifikatora, przypinanego np. "krokodylkiem", samemu zaprojektować i wydrukować po prostu na drukarce, ...żaden problem.

Dobry pomysł padł w jednym z postów aby taki identifikator można było wydrukować sobie z jakiej? "matrycy" dostępnej na stronie, wystarczyłoby wpisać swoj? ksywkę. Plus jest taki, że identifikatory byłyby, oprócz ksywek, identyczne.

Odnośnik do komentarza

OK, mam ofertę od go?cia z Alledrogo. Naszywki wygl?daj? tak.

5,5 zł za naszywkę bez rzepów

6,0 zł za naszywkę z rzepami (czę?ć twarda z haczykami na naszywce, czę?ć miękka do naszycia na ubranie - ma to chyba sens, jakby kto? zamawiał różne wzory naszywek i chciał je łatwo zmieniać na tym samym wdzianku)

Cena nie powala. Wymiary 98x22 mm. Proponuję zamówić najprostsze, kolor czarny, obramówka czarna, napis biały. Litery białe, wielkie, drukowane.

Aktualna lista jest w tym po?cie i będę j? tam na bież?co uaktualniał. My?lę, że czekam do końca tygodnia na kolejnych chętnych, potem zamawiam. Termin wykonania ok. 1 tygodnia. Proszę, sprawdĽcie dokładnie, czy wszystko się zgadza, czy nie ma jakiej? literówki.

Cało?ć zamówię, wyłożę kaskę i kurierem przyjedzie to do nas (Makówka ma umowę z UPSem). Do odbioru będzie w czwartek w Młynie, w tygodniu w okolicach Galerii Mokotów lub wysyłka uzgodnionym sposobem (wtedy dochodz? koszty przesyłki).

W zwi?zku z now? możliwo?ci? (rzepy), Mamu?ka już zmodyfikowała swoje zamówienie, bior? po 2 zwykłe i 4 z rzepami - je?li jeszcze kto? chce zmiany, to proszę PW.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli można to proszę o zmianę zamówienia

Naszywki szt. 6 w tym 4 zwykłe i 2 z rzepami

Mamu?ka- poproszę o tabliczkę z napisem WIĘCEK

P.S. Jak przesłać kasę z tabliczkę, ponieważ dopiero 27.09.2007 r. będę w Młynie.

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza

Mak ja poprosze;

2xPIDŻAM

2xMIRKA

2xPIJAWKA

wszystkie z rzepami.

Mam jeszcze pytanie,czy 10cm to troche nie za duze?mi osobiscie wystarczylyby nie wieksze niz 8cm.

Aha,jeszcze pytanie do Mamuski.

Czy sa to cale tablice czy tylko waski napis pod tablice?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...