Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad spontanicznie zorganizowany :D


Mamuśka

Wybierzmy termin najbardziej pasuj?cy większo?ci.  

16 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Daro melduje się w domku :rolleyes: powrót z Szuwarkiem był bezproblemowy, i choć po drodze wyprzedzili?my dwa radiowozy :lol: to na szczę?cie żaden nas nie zatrzymał do rutynowej kontroli :lol: , pozdrawiam.

A i pogodę mamy przepiękn?. Mam nadzieję że taka się utrzyma!

Do zobaczenia wszystkim za już niecał? godzinkę!

Mamu?ka

P.s. Wielkie podziękowania dla Mamu?ki że wierzyła w bezdeszczow? i ładn? pogodę i taka była !tut :ph34r: !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Mamuśka

    17

  • Worlan

    8

  • orzech

    8

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

Było naprawdę Super,

w knajpie luzowana goloneczka z duż? ilo?ci? bezalkocholowego Żywca całkiem smaczna i łyżka pysznego gęstego żurka od Mamu?ki z chlebowego naczynka niebo w gębie.

Tak trzymać. Do następnego spontanicznego wypadu za miato. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Było fajowo !tut , nawet kropla deszczu nie zakłóciła wycieczki. Goloneczka tak jak już Szuwarek wspomniał była super. Dzięki Wszystkim uczestnikom za miłe skuterowanie. Ja jeszcze odwoziłem syna na dworzec, oczywi?cie autobus przyjechał z opóĽnieniem i w dodatku z brakiem wolnych miejsc. !OKK

A tu foty :rolleyes:

g.jpg

f.jpg

e.jpg

d.jpg

c.jpg

b.jpg

a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiek na ostatnim zdjęciu super niebo Ci wyszło. Bardzo mi się podoba.

Kuzyn po wycieczce tak się zajarał skuterami, że już kombinuje kase na Maxi. W górach jeĽdzi na jakim? crosie ale skuterki bardzo mu się spodobały a ponieważ na stałe osiedla się w wawie postaram się przekabacić go na :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

no i musieli?cie te fotki zamieszczać :rolleyes: jeszcze bardziej mi żal, że nie byłem z Wami :ph34r:

Ale jakby?cie widzieli tę burzę, która była u nas, to też pewnie by?cie nie pojechali.

Ciekawskich odsyłam o TV pokazuj? Skotniki, które s? obok trasy od nas na Płock.

Gratuluję wypadu, jak by nie patrzeć jeste?cie FARCIARZE !tut

Poproszę o następn? możliwo?ć tylko najchętniej o wcze?niejszej porze !OKK

Pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...