Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad spontanicznie zorganizowany :D


Mamuśka

Wybierzmy termin najbardziej pasuj?cy większo?ci.  

16 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponujemy mały wypad do Płocka.

Ponieważ chcieliby?my aby było nas jak najwięcej zrobili?my sondę który termin będzie dla was bardziej pasuj?cy.

Znalazłam ciekawę knajpę w której zarezerwuję dla nas stoliki i być może od razu wybierzemy co kto będzie chciał tak żeby jak zajedziemy na miejsce jedzonko już na nas czekało.

Dla chętnych celem zobaczenia co to: Oberża Pod Strzech?

Nasza propozycja to przejazd w tamt? stronę przez Zakroczym a powrót drug? stron? w/g podpowiedzi Worlana (Grzegorz bardzo prosimy o podanie tej trasy).

Chętnych na wyjazd bardzo prosimy o wzięcie udziału w sondzie i wypowiedĽ w poscie.

Pozdrawiamy

Mamu?ka i Emiksik

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Mamuśka

    17

  • Worlan

    8

  • orzech

    8

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

Gdyby była to sobota .... można by w drodze powrotnej zahaczyć o moj? działkę k/Wyszogrodu (Przęsławice na plecach Puszczy Kampinoskiej) i zrobić małe ognicho .... .

A tak PS. a co chcecie w tym Płocku robić poza biesiadowaniem ?????

ORLEN zobaczyć czy cu? ??? !scooter

Odnośnik do komentarza

Byli?my w Łodzi, byli?my w Kielcach - tak spontanicznie coby się razem gdzie? przeskuterować. Tym razem wybór padł na Płock. !scooter

A je?li chodzi o twoj? działkę to zarzuć temat i może w któr?? sobotę po Rajdzie |więtokrzyskim nawiedzi cię jaka? niezorganizowana grupa :D z paczk? kiełby...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja optuje za pi?tkiem lub ewentualnie ?rod? ponieważ w czwartek jestem uziemiony w domu do 20:30. Fajnie by było w kilka !scooter ?mign?ć :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie biorę udziału w sondzie, bo każdy dzień mi odpowiada. Jadę nie zależnie od wyniku :P

Jeżeli mogę co? zaproponować, to chyba warto na chwilę zatrzymać się w Czerwińsku nad Wisł? i zerkn?ć na Bazylikę Zwiastowania NMP XVII wiek.

Co do powrotu z Płocka proponuję :

przejechać Wisłę w Płocku i drog? nr 575 jechać wzdłuż rzeki. Patrz?c na mapę :D w Dobrzykowie warto zjechać na boczn? ( tylko nie wiem co to za droga? :P ), może Pablos wie czy tam się przejedzie :P , i dalej jechać przy lewym brzegu Wisły wyjeżdżaj?c przed Iłowem ponownie na 575 i dalej za Kamionem 576 . Przed Kazuniem skręcić na Czeczotki i drog? nr 579 przez Roztokę do Leszna i dalej do Wawki. Oczywi?cie to tylko projekt. Zreszt? to tylko ok. 200 km a tu takie przygotowania. Dobrze, że Artix i Gosia tego nie widz? :D

Ale wszysto jeszcze przed nami :)

ZAPRASZAMY na mały wypadzik !scooter :P:D

PS

Oberża pod strzech? - miodzio -

i będzie można umyć sqty ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko nie baba Orzechu ty rozłupany jeden! Na drugi raz dodam trutkę do obiadu do twojej porcji! To taki z ciebie kolega?! Niewdzięczniku! A ja się tak wstawiałam za tob?... :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A nie mówiłem, że czepliwa jest i truć orzecha chce :)

... i ci?gle co? je... ;):)

A tak na poważnie to jestem za pi?tkiem i nie wykluczam, że się podł?cze do wyprawy "za miasto". :)

Aha...jakby co to jadę ostatni ok? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ty tu Marcinklis nie komentuj, tylko zapisuj się na wycieczkę, bo mamy straszne obłożenie i jak dalej tak pójdzie to trza będzie policje załatwiać co by prowdziła ten spęd skuterowy :);):);)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A tak na poważnie to jestem za pi?tkiem i nie wykluczam, że się podł?cze do wyprawy "za miasto".

W porównaniu z wypraw? Artix-ów to będzie spacer do ogrodu ;)

Aha...jakby co to jadę ostatni ok? 

Jak pojedziesz pierwszy to to już będzie Le Mans :) a nie "wyprawa"

P.S. I proszę się z Orzecha nie naigrywać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Aha...jakby co to jadę ostatni ok?

no to zaimponiwałe? mi teraz :)

A nie mówiłem, że czepliwa jest i truć orzecha chce

;) Ale za to jaka kochana i troskliwa!!!!

Odnośnik do komentarza

I tak was wszystkich razem i każdego z osobna nienawidzę! :)

Ale zapraszam jako ta wyj?tkowo czepliwo - obżeralska na wypadzik.

Niestety taka już jestem - musicie mnie tak? zaakceptować ;)

A ty kochany mężu nie b?dĽ taki miły bo i tak wiem czego chcesz - a jak będziesz niegrzeczny to spotka cię kara :)

Burgi ty nie pojedziesz ostatni - chyba że będziemy liczyć od końca.

Orzeszty tzn. Orzeszku i tak ci co? dosypie :) z wdzięczno?ci...

Kielich a ty nie pyskuj! Z daleka to wszyscy m?drale!

A u Mamu?ki to krótko - kto nie grzeczny to przez kolano i lanie! :)

Proszę mi tu nie pitu pitu tylko zgłaszać się bo wykre?lę z listy.... albo strzele focha, nigdzie więcej nie pojadę albo przejdę na dietę! ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A nie mówiłem, że czepliwa jest i truć orzecha chce ;)

Truć to truć ale czemu od razu łupać :)

Biedny orzech rozłupany ;)

Odnośnik do komentarza

Noooo Worlanie :):) widzę że też chcesz zasłużyć na kolanko u Mamu?ki?! ;);)

A ja my?lałam że chociaż ty mi darujesz...

Panowie zejdĽcie ze mnie. Ja wiem że solidarno?ć plemników i takie tam różne ale jak tak będziecie mnie tutaj atakować to się w końcu w sobie zamknę....

I b?dĽ tu kobieto miła, chciej co? zorganizować to zaraz znajdzie się banda buntowników co to sprowadz? do parteru :)

Halloooo! Czy na forum s? jakie? kobiety? Jaka? jedna? chociaż? POMOCY!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja my?lałam że chociaż ty mi darujesz...

I tak wła?nie jest :) , mało tego to jestem gotów stan?ć w Twojej obronie :)

tylko tak jako? szkoda mi się zrobiło orzecha :)

jeszcze wyschnie i co będzie ;)

My tu pitu, pitu a wycieczka coraz bliżej. Trzeba jaki? przegl?dzik zrobić , na rolki zerkn?ć, ?rubki podokręcać, bo z tego co widzę to znowu będziemy ?migać spacerowo , tfu,tfu zero jedynkowo ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Trzeba jaki? przegl?dzik zrobić , na rolki zerkn?ć, ?rubki podokręcać, bo z tego co widzę to znowu będziemy ?migać spacerowo , tfu,tfu zero jedynkowo

nie nie tato dyrektoro obiecali że ne ne ,hi jedzie ostatni ;)

Jestem z siebie dumny,ale ostatnio sie rozpisałem na forum ze ho ho!! :);)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Żadne zero> jedynkowo!

Robimy wy?cig o kropelce :) Full ekonomic ride! :)

Kto wygra konkurencje dostanie trutkę w żarełku od inicjatorki spontana ;)

Tak, tak... chcę zasłużyć na kolanko u Mamu?ki... ;)

Odnośnik do komentarza
MariuszBurgi napisano 17-07-2007, 8:46 

  Żadne zero> jedynkowo!

Robimy wy?cig o kropelce  Full ekonomic ride! 

Kto wygra konkurencje dostanie trutkę w żarełku od inicjatorki spontana

Tak, tak... chcę zasłużyć na kolanko u Mamu?ki... 

No to może być ciekawie. Kochanie musimy zabrać kamerę coby uwiecznić jak Burgi dostaje lanie na kolanie od Mamu?ki! :) Chyba że się w ostatniej chwili z tego wycofa... :);) bo tak na forum to wszyscy odważni ;)

Dziękuję Worlanie że tak usilnie próbujesz przywołać trupę tzn. "grupę" do porz?dku coby się okre?lili w sprawie wyjazdu.

Panowie i panie! Ponieważ do wypadu zostało bardzo niewiele czasu uznaję że większo?ć wybrała pi?tek. Zatem wyruszamy w pi?tek ok. godz. 18tej. Zbiórka pod Młynem.

Na t? chwilę jedzie ekipa w składzie:

Mamu?ka i Emiksik

Worlan

Orzech

Burgi

Pablos

Szuwarek (nie wiem tylko czy z Ol? czy sam)

Odnośnik do komentarza

Nie no nie róbcie mi tego .... tylko nie pi?tek :) , bo ja na 20.30 znowu do roboty .... czy wszystkie imprezki musz? się odbywać w pi?tki ???? choć sobota rankiem albo ten czwartek .... plis

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Zatem wyruszamy w pi?tek ok. godz. 18tej. Zbiórka pod Młynem.

Trochę póĽno...

A nie lepiej załatwić L4 i wyjechać wcze?niej? ;)

Patrz?c na plany worlana50, co do trasy, to większo?ć przejedziemy po zmroku... więc z ładnych widoczków nici. :)

Edit

Uuu... to widzę, że Pablos ma większy problem... Tak jak mówiłem- L4! ;)

Odnośnik do komentarza

No cóż, jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził.

Tym razem większo?ci pasuje wypad w pi?tek. Pablos - nic straconego. Po Rajdzie |więtokrzyskim zorganizujemy niezorganizowany ale zapowiedziany wypadzik do ciebie na działkę w dogodnym sobotnim terminie. A co potem to się jeszcze zobaczy... może kto? jeszcze ma gdzie? działkę i nas zaprosi? :)

Co do godziny wyjazdu to taka została ustalona i już. Zapomniałam tylko dopisać że dla Burgiego godzina wyjazdu to 19ta. Chociaż nie wiem czy to też nie za wcze?nie :) Bo jak strzeli z bata ;) i rozchula swoje 2oo ;) to i tak ma szansę być przed nami :)

Pazdrawlaju

Mamu?ka

p/s

Trasa zapewne zostanie ustalona na czwartkowym spocie. Chyba że nie dojdziemy do wspólnego mianownika wtedy przyjmiemy wariant organizatorski (czyli jeszcze nie sprecyzowany) :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Zatem wyruszamy w pi?tek ok. godz. 18tej. Zbiórka pod Młynem.

Trochę póĽno...

A nie lepiej załatwić L4 i wyjechać wcze?niej? ;)

Patrz?c na plany worlana50, co do trasy, to większo?ć przejedziemy po zmroku... więc z ładnych widoczków nici. :)

Edit

Uuu... to widzę, że Pablos ma większy problem... Tak jak mówiłem- L4! :(

Jeżeli wyjedziemy o 18 i będzie to naprawdę wy?cig o kropelce, to s? wielkie szanse na podziwianie widoczków za dnia :) czyli o ?wicie w sobotę :):)

Tak na poważnie godzina 18 to trochę póĽno. Brać L4 jak mówi Ojciec Dyrektor i wyjazd o 16,30 :) najpóĽniej 17 :)

Pablos,

dasz radę, co? wymy?lisz ..... ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...