Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad spontanicznie zorganizowany :D


Mamuśka

Wybierzmy termin najbardziej pasuj?cy większo?ci.  

16 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
No cóż, jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził.

Eee tam... napewno s? takie kobiety :)

Co do godziny wyjazdu to taka została ustalona i już. Zapomniałam tylko dopisać że dla Burgiego godzina wyjazdu to 19ta. Chociaż nie wiem czy to też nie za wcze?nie  Bo jak strzeli z bata  i rozchula swoje 2oo  to i tak ma szansę być przed nami

Powtarzać się nie będę... Je?li pojadę to robię rajd o kropelce :);)

Tak na poważnie godzina 18 to trochę póĽno. Brać L4 jak mówi Ojciec Dyrektor i wyjazd o 16,30  najpóĽniej 17 

Jestem jak najbardziej ZA!

Ps. Doszły mnie słuchy, że najprawodpodobniej ekipa się powiększy... możliwe, że nawet o kogo? z Uckiego ;):)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Mamuśka

    17

  • Worlan

    8

  • orzech

    8

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

No nie przesadzajcie z tym póĽno! Do Kielc było o wiele dalej i wyjechali?my o 17:45. Do Płocka jest 109km! Ile wy tam chcecie jechać?

Dla nas nie jest realna godzina wyjazdu 16ta czy nawet 17ta.

Stoliki w Oberży mamy już zarezerwowane. Co będziemy chcieli z karty to nam zrobi? bez problemu i pani obiecała że nie będziemy długo czekać.

Chodzi o to żeby zrobić mały wypad za miasto po pracy a nie wycieczkę na któr? z niej się trzeba zwalniać. Wycieczka to będzie za tydzień na Rajd. Wyluzujcie trochę!

No chyba że chcecie to jedĽcie sobie sami o swojej upragnionej 16 czy nawet 15tej... My dojedziemy póĽniej...

Tak. Strzelam focha! Bo już się sami nie wiecie czego czepiać...

Odnośnik do komentarza

Jak mi się uda załatwić L4 na robotę to poci?gnę ze sob? na wypadzik dwie niewiasty ..... jedna z Nich to ta niespodzianka co to Mariusz wspomniał..... wszystko się okaże na czwrtowym spocie.

PS. a zaproszenie na działkę oczywi?cie aktualne ... jedynynie uprzedzam jestem ?wieżo upieczonym posiadaczem ziemskim .... i na razie tylko wychodek tam stoi + jaka? ruderowata budka na grila i stoliczki, ale ognicho jest gdzie rozpalić a i nad jeziorko do Koszelówki niedaleko więc dupska można pomoczyć :).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mamu?ka :) spokojnie, bez nerwacji :)

Wiem, że upał, łyk zimnej wody z cytryn? i będzie wszystko dobrze,

u?miechnij się ;)

Wycieczka będzie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chwilkę mnie nie było a tu taka afera, wszyscy się kłóc? i krzycz?.

Pi?tek, 18:00 Orzech melduje się w Młynie, kanapki na drogę pakujemy i wio.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

;) ja z t? solidarnosci? jajników się odzywam :)

Mamu?ka sama się ostała na polu walki, więc pomagam :)

Niniejszym proszę o spokój gor?co jest a nerwy nie lubi? gor?ca, a służba zdrowia też kuleje :)

....więc proszę zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne żeby wypad był udany

To tyle co chciałam....... ;)

a, może jeszcze............ nie już się powstrzymam

:):):)

Odnośnik do komentarza

Mam w domu klime więc upał mi nie groĽny :P:lol:

A z zimnych napoi to większo?ć wie co wolę... :D

Spineczko dzienki wielgie za hendĽ pomocy! :D

Fistaszkowi takiemu jednemu chciałam przypomnieć że ta cała "awantura" to przez niego! :D a potem to już poleciało lawinowo bo każdy chciał co? dodać. Czyli standardzik :lol:

Spotykamy się w pi?tek ok. 18. Je?li uda nam sie wcze?niej to wcze?niej wyjedziemy...

Mam nadzieje Pablosku że uda ci się załatwić L4 na ten dzień i bardzo się cieszę już na t? spodziewan? niespodziankę ;):lol::D:( Zabieraj niewiasty i jedziemy!

Rozmawiałam niedawno jeszcze z wła?cicielem Oberży. |redni czas oczekiwania na drugie danie to ok. 20-30min. Ponieważ im nas będzie więcej tym ten czas może ulec wydłużeniu ustaliłam z panem że je?li liczba uczestników wypadu przekroczy 8 osób to wybierzemy co? z menu przed wyjazdem. Tak żeby?my jak przyjedziemy to micha na nas czekała a nie my na ni?. Dlatego też potrzebuję do jutra wieczora wiedzieć praktycznie na 100% ile osób jedzie. Je?li kto? ma inne propozycje to słucham....

Na t? chwilę lista potencjalnych chętnych to:

Mamu?ka + Emiksik

Worlan

Orzech

Szuwarek

Daro

RobB

Marek Gru.

Fanka + Drogowiec

Odnośnik do komentarza

Heh - pisze wiec raz jeszcze to co napisałam w Łódzkim.

Życze wszystkim wspaniałego wyjazdu - ja niestety ( mimo chęci) w ten pi?tek nie dam rady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hello, Mamu?ka mam pytanko jak jest planowany powrót do Warszawy ponieważ z wielk? chęci? bym z wami się wybrał na tę wycieczkę co prawda w Pi?tek pracuję ale do 17:00 więc do młyna się wyrobię ale w Sobotę muszę być o 9:00 w pracy więc czekam na info i pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Marek Gru.

Witajcie. Melduję, że pewnie w towarzystwie RobBa pojawię się w knajpie w Płocku. Wyjedziemy z Łodzi pewnie ok 17-18. Martwi mnie trochę prognoza pogody któr? wła?nie widziałem na TVN meteo (burze i deszcze). Może się nie sprawdzi. Pozdrawiam i do zobaczenia. ;)

Odnośnik do komentarza

No to super że się nam ekipa powiększy o Uć! Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w pi?tek. Co do pogody to mam nadzieję że prognozy się tradycyjnie nie sprawdz? i w pi?teczek na drogę będziemy mieli ?liczniutk? pogodę! Życzę tego nam wszystkim!

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
No to super że się nam ekipa powiększy o Uć! Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w pi?tek. Co do pogody to mam nadzieję że prognozy się tradycyjnie nie sprawdz? i w pi?teczek na drogę będziemy mieli ?liczniutk? pogodę! Życzę tego nam wszystkim!

Pozdrawiam

Ania

No i oby się nie sprawdziła, może jeszcze doł?cz? do nas Fanka i Drogowiec - negocjacje trwaj? whist

Do zobaczyska i bezpiecznej drogi

RobB. whist

Odnośnik do komentarza

Ja niestety nie dam rady ... praca praca ... nie dam rady się zamienić na sobotę ehhh , nie wiem natomiast czy niewiasty nie zrobi? sobie wycieczki.

Lajf ..... whist

Odnośnik do komentarza
RobB. napisano 19-07-2007, 12:58 

No i oby się nie sprawdziła, może jeszcze doł?cz? do nas Fanka i Drogowiec - negocjacje trwaj? 

Do zobaczyska i bezpiecznej drogi

RobB. 

Super! Udanych negocjacji. Oby się nie kazali długo przekonywać! :) To by był dopiero zjazd! :ph34r:

pablos napisano 19-07-2007, 13:07 

  Ja niestety nie dam rady ... praca praca ... nie dam rady się zamienić na sobotę ehhh , nie wiem natomiast czy niewiasty nie zrobi? sobie wycieczki.

Lajf ..... 

UUUU, szkoda... Mam nadzieję że chociaż dziewczyny się wybior?! :angry:

Również bezpiecznej drogi i słoneczka nam wszystkim

Do zobaczenia

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

No i nam się po dzisiejszym spotkaniu Młynowym liczba chętnych na wyjazd drastycznie zmniejszyła :ph34r: Nawet kolega Burgi w ostatniej chwili stwierdził że chyba z nami nie pojedzie... a ja już prawie na poważnie wzięłam jego zapewnienia że zrobi t? trasę o kropelce...

Teletubi? i niespodzianka w postaci Zołzy s? usprawiedliwione chociaż po cichu mam jeszcze nadzieję że Ania mooooże da się przekonać do zmiany planów!

W każdym razie pozostałe osoby proszone s? o stawienie się pod Młynem nie póĽniej niż do godz. 18tej ponieważ dobrze by było o tej godzinie już wyruszyć.

Do zobaczenia wszystkim jutro!

Mamu?ka

p/s

Czy kto? może zamówił dla nas na jutro ładn? pogodę? Mam nadzieję!

Odnośnik do komentarza
Co do pogody to mam nadzieję że prognozy się tradycyjnie nie sprawdz? i w pi?teczek na drogę będziemy mieli ?liczniutk? pogodę!

temperaturke będziecie mieli między 26'C około 14.00 do 17'C około 02.00

w Płocku będzie padać deszcz - około 19.00

zachmurzy sie mocniej około 17.00.

wiaterek N i NE od 15 do 25km/h.

wilgotno?ć 14.00 będzie rosła od 50% do 90% około 22.30

weĽcie deszczaki.

Odnośnik do komentarza

!sciana :D:D:D:D:D:D

Dzięki Raq! Ty nasza Burgmaniowa pogodynko! :D

Mam nadzieję że deszczaki nie będ? nam potrzebne...

Nie jedziesz z nami?

Odnośnik do komentarza

dzięki Aniu, ale nie pyknie.

obłożenie prac? ostatnio nie pozwalało nawet na aktywno?ć na forum !sciana

no i GSXR'em :D bym do Was nie pasował :D

PS.

przy wyjeĽdzie z Wawy około 19 też może trochę kropić :D ale będzie cieplutko 28'C)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja będę w ilo?ci 2 sztuki. Kuzyn z gór przyjechał to go wezmę co by ?wiata troszkę zobaczył !sciana

Do zobaczenia już niedługo.

Odnośnik do komentarza

No i super Orzeszku! Im nas więcej tym przyjemniej! No i nie będę jedynym plecakiem! :angry:

A i pogodę mamy przepiękn?. Mam nadzieję że taka się utrzyma!

Do zobaczenia wszystkim za już niecał? godzinkę!

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzech melduje się w domku, siedzimy sobie teraz popijaj?c piwerko.

Było bardzo fajnie, dzięki i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Mamu?ka z Emiksikiem też się melduj? w domku przy piwku :lol:

Bardzo wszystkim dziękujemy za pyszn? wyprawę. Podczas gdy reszta siedziała w domu z powodu deszczu my pyknęli?my sobie parę kilosków w pięknej pogodzie omijaj?c dokładnie wszelkie opady. Pojedli?my, pogadali?my, po?miali?my się, pstryknęli?my parę fotek i szczę?liwie spokojniutko i RAZEM dotarli?my do domku.

Fotki z mojego super aparatu umieszczę jutro bo dzisiaj jestem już bardzo zajęta :ph34r::rolleyes::lol:

Dobrej nocy wszystkim!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...