Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kalendarz imprez motocyklowych


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Art, z tego co zdolalem przeczytac na forum 3miejskim, Stegna ma byc w czasie wyjazdu letniego do Bulgarii. Juz cos tam skrobnalem odnosnie tego faktu, ale raczej trudno wymagac przesuniecia zlotu dla paru maxiskuterow :blink: ...

PS. Wyglada na to, ze pozostanie mi Burgmania i wyjazd letni do Bulgarii. W sumie wolalbym, zeby 3Miasto zostawilo taki termin jaki byl podany od poczatku...

wymagac moze i trudno ale po co od razu wymagac skoro wystarczy jedno slowo i zgodnie z zasada "mowisz i masz" :P - termin Stegny pozostaje nie zmieniony - 26 - 28 sierpnia..

a mowiac powaznie mysle ze sierpien od dawien dawna byl zarezerwowany na zloty trojmiejskie wiec nawet jesli potencjalni uczestnicy nie wiedzieli o Stegnie (pozdro majon :P ) (a mieli prawo poniewaz informowac, moze niekoniecznie agresywnie, ale jednak :( wszystkich i wszedzie o zlocie dopiero mialam zamiar po ustaleniu wszystkich szczegolow i szczegolikow organizacyjnych) osoba chcaca cokolwiek zorganizowac w tym terminie mysle ze powinna wlasnie trojmiasta w pierwszej kolejnosci zapytac czy zamierzaja cos robic.. (my chcac pierwotnie zrobic rozpoczynajacy sezon zlot pytalismy leborka czy w tym roku cos organizuja - wtedy jeszcze mieli zamiar wiec sie wycofalismy z czerwca).. lub choiciaz zajrzec na nasza strone.. zreszta nie tylko na naszej stronie bylo wyraznie powiedziane ze zlot w Stegnie bedzie.. niewazne.. o tym na s3m jest dyskusja i tam jej miejsce..

tu chcialam powiedziec i poinformowac ze zlot w Stegnie odbedzie sie 26 - 28 sierpnia.. na forum s3m wiecej informacji..

ps. Bigu dzieki bardzo za wsparcie.. raczkujemy w organizacji zlotow.. ja dodatkowo towarzysko w swiatku skuterowym.. dlatego tez pierwotnie chcialam przelozyc Stegne (co by prawdopodobnie oznaczalo jej brak ze wzgledu na brak innych wolnych terminow:( ) grzecznosciowo ustepujac "bardziej doswiadczonemu" zreszta wydawalo mi sie ze przy zlocie organizowanym przez Qwakiego a one slyna z idealnej organizacji i przedniej biby nasz bedzie jak nedzny debiut amatorski.. no ale Twoje poparcie uswiadomilo mi ze choc moze faktycznie debiutujemy az tak na samym koncu szeregu ustawiac sie nie musimy i do swoich pieciu groszy w kalendarzu mamy :( czyli jednym slowem mowiac.. Bigu? ta stegna w 2005 to dzieki Tobie sie odbyla.. ;)))))

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • Qw@ki

    7

  • Artix

    6

  • Administrator

Jestem naprawde szczesliwy ze bede mogl byc na zlocie w Stegnie. Bardzo sie ciesze ze wyszlo jak wyszlo i na pewno stawie sie w Stegnie wraz ze swoim plecaczkiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeszcze sie nie odbyla, ale trzymam kciuki, a zabawa na pewno bedzie przednia :blink: . Zreszta pierwszy zlot tak blisko morza i plazy, wiec ma pewno bedzie ciekawie. Sam od siebie dodam, ze dawno juz myslalem zeby przejechac sie Mierzeja Wislana i w tym roku to sie uda ;) .

PS. Czy takie klimaty nie sa odpowiednie na zlot?

Plaza i skutery

Widok z nad kokpitu

Nie ma to jak rybka przy plazy

Wiecej ciekawych zdjec z 3miasta znajdziecie na Burgmanii :P ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a to bardzo ciekawe :blink: ..chyba o czyms nie wiem ;)

Tak apropos Rybki to znalazłem co? takiego w swoich tajemnych archiwach :P

Fotka ze zlotu Garbatka 2003

Wracaj?c do tematu:

Wła?nie walcze ze zlotem Burgmanii i jestem na bież?co ze wszystkimi kłopotami. Rozumiem gagę i wiem, że zmiana terminu na pewnym etapie zaangażowania w organizację zlotu jest nie możliwe.

Dobrze, że tak to zostawiacie.

Ps. Bigu... no ładnie. Zlot że? uratował :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Najbliższy zlot w jakim mam zamiar uczestniczyć to:

“Pierwszy Lubelski Rajd Weteranów szos 2005" w dniach 20-22 maja 2005

i oczywi?cie wy?cigi SuperMoto w Radomiu w dniu 22 maja 2005

logo1.gif

Jest oczywi?cie również impreza dla jednosladowców w Twierdzy Modlin

Odnośnik do komentarza

Zapomnieliscie o jeszcze jednym zlocie :

ZLOT MOTOCYKLI I SKUTEROW W BOSZKOWIE 25-26 CZERWCA

wiecej info bedzie gdy termin zacznie sie zblizac ,a moze juz cos blizszego powie nam na Burgmanii nasza kolezanka Marysia :lol:

P.S.

W zeszłym roku było fajnie -fotki znajdizecie na naszej stronce ;);)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...