Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kalendarz imprez motocyklowych


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dla wszystkich zainteresowanych podaje link do kalendarza imprez motocyklowych 2005 roku.

Mam nadzieje, że będzie on sukcesywanie uzupełniany ponieważ imprez stricte skuterowych jest w nim "jak na lekarstwo" :P

Poza tym ani słowa o najwiekszej liczebnie imprezie motocyklowej czyli o "Otwarciu Sezonu Motocyklowego". Czyżby koniec corocznej, rozpoczynj?cej sezon imprezy na Bemowie ??? ;)

KALENDARZ IMPREZ I ZLOTÓW MOTOCYKLOWYCH " |WIATA MOTOCYKLI"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • Qw@ki

    7

  • Artix

    6

  • Administrator

Z tego co wiem Kaczor nasz wspanialy prezydent cofnal im zezwolenie na organizacje i nie zapowiada sie zeby dostali - chodzi otwarcie sezonu na Bemowie. Zreszta sie nie dziwie po tym cyrku jaki byl w zeszlym roku z parada. Co nie znaczy ze nie mozemy sami zorganizowac malego otwarcia skuterowego w Dziku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
... Co nie znaczy ze nie mozemy sami zorganizowac malego otwarcia skuterowego w Dziku.

Popieram... pomysł przedni !

My?lę, że na pocz?tku kwietnia będzie już wystarczaj?co ciepło i otworzymy oficjalnie sezon skuterowy... :P

A co... Bemowo nam potrzebne? ;)

Odnośnik do komentarza

Mario ale to chyba nie oficjalny bajzel :P

Bo przecież Kaczyński nie dał pozwolenia na przeprwadzenie otwarcia w tym roku?

No chyba że chłopaki się postawi? takiemu konusowi ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Potwierdzam... bedzie Bemowo !!

Info od organizatora !!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Duopiotrze, nie wiem czy byles w zeszlym roku na Bemowie, ale prada byla wtedy straszna porazka. Oczywiscie jestem za jak najbardziej zebysmy sie wczesniej jakos spotkali i wieksza grupa maxi skuterow pojechali na Bemowo, ale co do samej parady, to przykro mi ale w niej udzialu jakos nie mam ochoty brac. Mysle ze lepszym pomyslem bedzie podjechanie po Bemowie do Dzika, jazda w dzikim tlumie scigajacych sie ludzi, jadacych na milimtery nie sa dla mnie zadna zacheta. Poprostu zal sprzetu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość duopiotr

Nie namawiam do niczego, a na pewno nie do wy?cigów podczas parady. Nie byłem w zeszłym roku na tej pseudo jak piszecie paradzie i na takiej nie zamierzam być. Pewnie, że po oficjalnym otwarciu lepiej spotkać się w rodzinnym gronie skuterów, niż patrzeć, a niedaj Boziu uczestniczyć w durnych wybrykach i zwi?zanych z nimi kraksach debili na motocyklach. Może ktro? rzuci hasło gdzie się spotykamy, grupujemy i gdzie udajemy się po otwarciu. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Spotkajmy się na Bemowie w jednej, zwartej podgrupie skuterowej...

Może nie podgrupie ale raczej silnej grupie maxi- skuterowej. Wiem jak licznie stawili?my się w zeszłym roku więc teraz może być tylko lepiej.

Niestety muszę poprzeć tutaj Artixa choć zawsze parada była duż? atrakcj? rozpoczynaj?cego się sezonu jednak ostatnie dwa lata pokazały, że jest to jeden wielki hardcore i niezorganizowana plejada typu... "Przeżyje czy nie???" ;) . Jedni jechali na skrzyżowaniach na czerowonym inni hamowali, jedni pod pr?d inni enduro po pasach zieleni... :P .

Będę za parad? tylko pod jednym warunkiem... je?li organizator zapewni ochrone pilotażow? policji na motocyklach a cało?ć będzie pilnowana na każdym przejeżdżanym skrzyżowaniu przez kieruj?cego ruchem policjanta.

Niestety narazie organizator w rozmowie telefonicznej nie był mi w stanie tego zagwarantować.

Je?li jednak tak nie będzie proponuje taki plan gry>>>

Spotkać się przed imprez? pod Route 66 (miejsca oddalonego tak naprawde kawałek od Bemowa) o godzinie 10- ej (poĽniej nie bardzo, ponieważ wiemy jak wygl?dał wjazd w zeszłym roku i ile trzeba było czekać) i w zwartym szyku ok. 10.30 ruszyć by zaraz wjechać na plac główny na Bemowie. Parada ma startować ok. 14 stej. Nasza ekipa może wyjechać z placu razem ze wszystkimi ale na wysoko?ci obwodnicy (Trasy Toruńskiej) odbić na widadukcie w lewo i skierować się do "Dzika"... Miejsca znanego chyba wszystkim warszawskim skuteromaniakom. Co dalej pomy?limy po strawieniu jaki? tamtejszych specjałów. Może wrócimy na Bemowo a może wpadniemy na lepszy pomysł...

Mam nadzieje, że akceptujecie mój plan.

Odno?nie Bemowa założony zostanie oddzielony w?tek.

Reasumuj?c... Fakt, że jednak Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2005 odbędzie się jak co roku uważam za plus... ale teraz trochę o minusach imprezowych tego roku bo w końcu po to ten w?tek został założony...

Z moich do?ć pewnych info wynika, że w tym roku nie będzie ogólnego zlotu skuterowego w Lęborku :P . S? co prawda nadzieje ale 90% że zlotu Lębork 2005 nie będzie. Nię będę w tym miejscu opisywał dlaczego tak się stanie ale powiem tylko, że chodzi o odwieczny problem ludzko?ci czyli o... kase :) .

No cóż... my musimy się skupić na zlocie Maxi- skuterowym Burgmanii i doprowadzić go skutku. Mam nadzieje, że nic nie stanie nam na drodze a już wkrótce podam dokładne i ostateczne dane. Aktualnie ustalamy różne szczegóły z grup? Wawa zone.

Odnośnik do komentarza
Gość duopiotr

Popieram plan rozpoczęcia imprezy na Bemowie i umiejętne odł?czenie się po wyjeĽdzie na paradę. Nie znam miejsca, gdzie mieliby?my się spotkać, ale to nie problem, kto? na forum napewno poda ulicę i numer.

Odnośnik do komentarza

Niezbyt mila wiadomosc z tym Leborkiem ;) ... Na poczatku czerwca pozostaje jedynie Burgmania :P , pod koniec sierpnia Stegna(w zastepstwie Chmielna) no i we wrzesniu Firlej. Lipa totalna, a ja myslalem ze dojdzie jeszcze jeden zlot do kalendarza.

Czyli mamy praktycznie bezzlotowe 2,5 miesiaca... Niezle, jak na srodek sezonu :P ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

jak widać bigu dobrze zauważył... Je?li rzeczywi?cie Lębork odpadnie, to będzie to KATASTROFA, bo cały czwerwiec bez zlotu(w końcu Burgmania jest na pocz?tku), cały lipiec BEZ ZLOTU no i pół sierpnia BEZ ZLOTU...

Jakby na to nie patrzeć, to czę?ć grupy wyjeżdż? jeszcze do Bułgarii, co jednak Wam troszkę my?lę wystarczy na sporo czasu, bo ilo?ć zroionych kilometrów będzie budziła respekt... Więc jak pojedziecie w lipcu, spragnieni wyjazdu, to wrócicie w Sierpniu, jednak mimo wszystko wykończeni choćby sam? tras?... Więc do Stegny akurat "odpoczniecie" i wpadniecie na zlot spokojnie, jednak czę?ć grupy burgmania, która nie jedzie, będzie siedziała w Polsce i dla Nas teoretycznie może to być beznadziejne, że tak długoi zcas nie będzie zlotu, ale my?lę, iż każdy sobie mimo wszystko poradzi, bo ja np. nie wyobrażam sobie Lata bez jazdy burgiem, a jestem pewny, że je?li tylko bed? pieni?żki, to parę razy na 2-3 dni pojedziemy gdzie? skuterami w okolice zakopca, czy ogólnie gór, zeby się przewieĽć i odjechać od codzienno?ci...

Tak więc co by się nie stało, to mamy Nasze kochane ?rodki lokomocji, które zawioza Nas gdzie chcemy, więc jako? PRZETRWAMY te 2,5 miecha ;) .

Dobra trochę się rozpisałem, więc kończę, bo zaraz znów jak?? Wenę złapię :P .

Pozdrowionko, Kuba :P

Odnośnik do komentarza

haha .. wlasnie sie dowiedzialem ze jednak zlot prawdopodobnie bedzie zorganizowany ...

organizatorka tak mi powiedziala ... B)

3mac kciuki za powodzenie trzeba ... B):)

Odnośnik do komentarza
Je?li rzeczywi?cie Lębork odpadnie, to będzie to KATASTROFA, bo cały czwerwiec bez zlotu(w końcu Burgmania jest na pocz?tku), cały lipiec BEZ ZLOTU no i pół sierpnia BEZ ZLOTU...

Burgmania jest na poczatku ... a Lębork tydzien poĽniej ... takze nie wiem czy to taka róznice robi ...

nawet gdy Lębork sie odbedzie .. to:

-poł czerwca cisza

-lipiec cisza

- 90% sierpnia cisza bo Stegna jest w ostatni weekend ...

bedzie dobrze ... cos sie wymysli ..

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jesli Lebork sie odbedzie to bedzie milo, choc ja powaznie sie zastanawiam czy tydzien po tygodniu robienie zlotu ma sens. Jesli bede musial wybrac jeden z nich to wiadomo na ktorym bede, a ktory sobie odpuszcze. Raczej wtedy nie wybiore sie Leborka, a szkoda. Nie wiem na jakim etapie zaawansowania jest przygotowywanie zlotu w Leborku ale wydaje mi sie ze mozna by go bylo zorganizowac choc 3 tyg pozniej po Burgmanii. Wtedy na pewno sie pojawie. No coz nie da sie byc wszedzie rownoczesnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tez zwrociłem uwage na to dziewczynom ...

ale niestety, o?rodek w póĽniejszych terminach jest zarezerwowany na kolonie i obozy ... a z tego co pamietam (o ile nie myle faktów) z przed dwoch lat i z przed roku .. nie łatwo tam znaleĽć o?rodek który chetnie przyj?lby "bande" skuterzystów, która zaora o?rodek w szerz i w zdłuż ... B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

no to nie zbyt QL, bo jak zauważył Art, też nie wiem, czy pojadę po zlocie Burgmanii na zlot do Lęborka, je?li różnica między nimi to tydzien czasu...

Jednak jakby na to nie patrzeć, wyjazd na zlot kosztuje pieni?dze i czas... Ja czasu będę miał, ale s? ludzie którzy pracuj?(chyba jednak większosc forum..) i Oni już chyba napewno nie dostan? z marszu 2 weekendy wolne od pracy...

Ja nie mówię ani NIE ani TAK, bo zobaczę jak będzie... Będzie kasa i chęci, to wpadnę, bo zawsze będzie z kim pogadać, a nad morze też chętnie bym się przewiózł... Nie będzie kasy, to nie amm o czym gadać...

Pozdrowionka, Kuba... B)

Odnośnik do komentarza

Cze?ć

Ja przyjade tylko na burgmanię.

Może kto? zrobi sondę na temat "kto chce na burgmani 50 ccm"

Bo pewien kolega ma w?tpliwo?ci co do tego, czy na zlocie MAXI będzie mile widziany...

Je?li lębork nie wypali, to na burgmanię przybędzie full wiary - musicie się na to przygotować :ph34r:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i informacja tym razem (niestety) zupełnie pewna...

Zlotu w Lęborku w tym roku nie budziet :D

Brak sponsorów uniemożliwił organizatorom realizacje corocznej imprezy skuterowej w Lęborku...

No cóż... taki lajf B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...