Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kalendarz imprez motocyklowych


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

No i informacja tym razem (niestety) zupełnie pewna...

Zlotu w Lęborku w tym roku nie budziet :)

Brak sponsorów uniemożliwił organizatorom realizacje corocznej imprezy skuterowej w Lęborku...

No cóż... taki lajf B)

Szkoda :) coraz mnie zlotow jest ech.

Mam nadzieje ze cos sie w nastenym roku zmieni.

Najwazniejsze ze jest zlot w Ryni :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    9

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • Qw@ki

    7

  • Artix

    6

Tez dostalem maila z info, ze zlot w Leborku sie nie odbedzie :D . Szkoda, bo byl to naprawde fajny zlot z kilkuletnia tradycja.

Odnośnik do komentarza

Przykra sprawa z Lęborkiem bo planowałem się wybrać :D

Trudno może w przyszłym roku uda się dziewczynom zebraĽ odpowiednio dużo funduszy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niestety potwierdzam t? informacje... Firlej w tym roku także się nie odbędzie :( .

Jakie? czarne chmury nadci?gaj? nad Polskich skuteromaniaków :(

Dobrze, że zlot Burgmanii odbędzie się zgodnie z pierwotnym założeniem.

Odnośnik do komentarza

ale numer ... to mamy dwa spoty skuterowe w tym samym terminie ...

impreza Qwakiego i Stegna ... z tym ze u Qwaka bedzie tygodniowa biba ... :(

Odnośnik do komentarza

Ciezko bedzie, najpierw 2 tygodnie Bulgarii a zaraz pozniej tydzien wolnego na Mazury? Nie wiem czy ktos da rade... Do Stegny bede sie staral, ale na razie to jeszcze kuuuuupa czasu. A Firleja naprawde nie bedzie :( ???

Odnośnik do komentarza

Witam

A ja my?lałem , że to 2006 to pomyłka , ale jednak .

Miejmy nadzieje , że jak będzie co 2 lata , to będ? to WIELKIE IMPREZY ( co wcale nie oznacza że wczesniejsze były nieWIELKIE :( )

Pozdrawiam

ps

i jeszcze jedno Mario napisał "Mariusz Helix" - to pomyłka czy przezwisko :(:(

Odnośnik do komentarza
ps

i jeszcze jedno Mario napisał "Mariusz Helix" - to pomyłka czy przezwisko :(:(

"Mariusz Helix" mial kiedys taka ksywke :( a teraz Burgi :( . Mariusz co zmienia skuter to i ksywke :( ale z tego co pamietam mayesty nie bylo :(

A tak apropo to Mariusz wlasnie tak mam Ciebie w telefonie i na gg wpisanego :(

Odnośnik do komentarza

Kiedy? proponowałem spotaknie na "moim terenie" podczas scooter cupu a tu patrze taki zonk :(

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie, je?li qwaki potrzebujesz jakiej? pomocy wal do mnie jak w dym - mam teraz duużo wolnego :(

Co do wyboru miejscowo?ci bazy, mocno turystyczna więc max tam sie nie nawypoczywacie, ale zapraszam bardzo serdecznie, mnie nie może omin?ć.

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Kiedy? proponowałem spotaknie na "moim terenie" podczas scooter cupu a tu patrze taki zonk  :(

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie, je?li qwaki potrzebujesz jakiej? pomocy wal do mnie jak w dym - mam teraz duużo wolnego  :(

Co do wyboru miejscowo?ci bazy, mocno turystyczna więc max tam sie nie nawypoczywacie, ale zapraszam bardzo serdecznie, mnie nie może omin?ć.

Paweł

Ciszę się, że mamy swojego "agenta" na tym terenie. Najwazniejsze to opracowanie ciekawych tras na każdy dzień dla skuterów 50ccm czyli ok. 100-150km. Miejsce wybrali?my nie przypadkowo, gdyż w tamtym roku podczas PSCup mielismy przyjemno?ć spędzić tam cały tydzień i zostałem zauroczony tym miejscem. Uzgodniłem w tamtym roku z włascicielami o?rodka wstępn? zgodę na spotkanie kilkudziesięciu skuteromaniaków. Obiecali roztawić wojskowe namioty, ognisko, wyżywienie, pieczonego prosiaka atrakcje muzyczne itd.

Jeżeli moge prosić to daj do siebie namiary- tel., GG, mail itp. qwaki@sokol.lublin.pl 601247231

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Taki lajf, szkoda ze nie ma Firleja, ale jest na szczescie Burgmania i Stegna na ktorych na pewno sie pojawie. Jak tak dalej bedzie to w przyszlym roku bedzie mam nadzieje Burgmania i mozliwe ze Firlej. Bo z tego co widze co roku wypada jeden zlot z kalendarza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Taki lajf, szkoda ze nie ma Firleja, ale jest na szczescie Burgmania i Stegna na ktorych na pewno sie pojawie. Jak tak dalej bedzie to w przyszlym roku bedzie mam nadzieje Burgmania i mozliwe ze Firlej. Bo z tego co widze co roku wypada jeden zlot z kalendarza. Pozdrawiam

Art, z tego co zdolalem przeczytac na forum 3miejskim, Stegna ma byc w czasie wyjazdu letniego do Bulgarii. Juz cos tam skrobnalem odnosnie tego faktu, ale raczej trudno wymagac przesuniecia zlotu dla paru maxiskuterow :blink: ...

PS. Wyglada na to, ze pozostanie mi Burgmania i wyjazd letni do Bulgarii. W sumie wolalbym, zeby 3Miasto zostawilo taki termin jaki byl podany od poczatku...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i trochę się pomieszało :(

Z drugiej strony osobi?cie uważam, że nie da się być wszędzie i z każdym. Jedynym problemem jest fakt, że w tym roku trzy imprezy skuterowe nam odpadły (Lębork, Firlej i Chmielno) ale ?rednia jednak nie jest taka zła... Przecież doszły nam trzy inne imprezy: BURGMANIA, STEGNA i ZAKOŃCZENIE WAKACJI 2005. :P

Ja jak narazie nie wiem na "stówe" czy będę w Stegnie tym bardziej, że wypada w czasie naszego wyjazdu do BG :P

Zobaczymy jak to będzie. Zawsze wszystko może się zmienić :blink:

Narazie musimy zabierać się ostro za Burgmanie bo termin tuż, tuż ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Staram się wyja?nić nieporozumienie jakie powstało przez moj? nieuwagę ;) (przoczyłem wpis o terminie zlotu) zwi?zan? ze zlotem s3m w Stegnie k/Gdańska.

Rozmawiałem już z GAGˇ i DrBigiem i przeprosiłem za siebie.

W tym miejscu chciałbym zarekomendować zlot s3m w Stegnie jako PRIMO i polecić go wszystkim Skuteromaniakom i dużym i małym.

Natomiast dla tych, którzy z róznych powodów nie będ? mogli uczestniczyć w tym zacnym ZLOCIE proponujemy kilkudniowe spotkanie nad jeziorem Wigry o którym był skromny wpis już wyżej. :blink:

Odnośnik do komentarza

Qwaki nikogo nie przepraszaj bo nic sie nie stalo!!!!!!! Wiem ze nikt Ci tego nie powie bo jest......Ja osobiscie o zlocie w tym terminie nic nie wiedzialem!Wiec dajmy spoXXXX!!

Qrde musze wpasc do Ciebie na przeglad jak to mowia wloszczyzny :blink:

majon

Odnośnik do komentarza
Qwaki nikogo nie przepraszaj bo nic sie nie stalo!!!!!!! Wiem ze nikt Ci tego nie powie bo jest......Ja osobiscie o zlocie w tym terminie nic nie wiedzialem!Wiec dajmy spoXXXX!!

Qrde musze wpasc do Ciebie na przeglad jak to  mowia wloszczyzny :blink:

majon

Kolego Majon, czy sie stalo czy nie, nie oznacza zeby wykropkowywac pewne stwierdzenia. Jestesmy doroslymi ludzimi i jesli wyrazenie nie bylo wulgarne to dobrze by bylo dokonczyc mysl, bo po co takie niedomowienia :P .

Jesli nic o zlocie w Stegnie nie wiedziales i smiem twierdzic, dodatkowo nie przeczytales wymiany pogladow na forum 3miejskim, to po cholere sie wypowiadasz ;) ?

A ze stwierdzeniami w stylu: "Wiem ze nikt Ci tego nie powie bo jest......" hm... to do piaskownicy :( ?

PS. Wystarczy uwazniej czytac forum jesli juz chce sie zabierac glos :P : Temat zlotu Stegna 2005

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

?ledze sobie spokojnie ten temat i wypowiedzi na forum 3miejskim...

I powiem Wam tak... Z jednej strony szkoda, ze Zloty Nam odpadaj?... Ja naprawdę się zmartwiłem, bo ten rok miał być pierwszy, keidy skuterem będę wszędzie dojeżdżał, a tu taka KLAPA...

Co do nałożenia się wyjazdu tygodniowego, który organizuje Qwaki i zlotu w Stegnie.... Uważam, że nie ma jakiej? wielkiej sprawy, bo jednak jakby sobie przypomnieć Rajd Bieszczadzki, to widać było, że wcale nie było tam WIELGA|NEJ frekwencji... jest to zupełnie inna propozycja spędzenia czasu niż zlot... także sadzę, że na wyjazd jarka pojechałaby jaka? tam GRUPKA, której pasuj? tego typu wyjazdy.... nie mniej jednak taki wyjazd trwa TYDZIEŃ, więc i same koszty s? spore...

Dlatego też uważam, iż kto miałby pojechac do Stegny, to pojechałby bez problemów... A Ci którzy mieliby po?więcić tydzień na wyjazd z Qwakim, pojechaliby z Nim bez żalu, iż omin? stegnę...

Tak samo my?lę, iż Jarek nie musiał znowu tak przepraszać, bo jakby na to nie patrzeć większosc z Nas( :blink: ) jest już dorosła i s?dzę, że nikogo to nie zabolało aż do tego stopnia, że trzeba było przepraszać... W koncu to sa zloty... dobrowolne...

Wiadomo, że fajniej by było, jakby terminy były różne, bo może i więcej osób by oba odwiedziło... Ale STAŁO się i nie ma co aż tak wydziwiać... W końcu sami możemy sobie organizować czas... odwiedzać jedni drugich, je?li czas pozwoli i będziemy się nudzić....

Dooobra, bo zaczynam walić powoli smuty, więc kończę...

Dodam tylko, że Ja sam nie wiem która formę spędzenia czasu wybiorę(Stegna vs Rajd), ale napewno jak które? wybiore, to jako? to przeżyję, ze na drugie nie pojadę... :P

Pozdrowionka, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza
(...)nie wiem która formę spędzenia czasu wybiorę(Stegna vs Rajd), ale napewno jak które? wybiore, to jako? to przeżyję, ze na drugie nie pojadę... :P

Chodzi o to ze mozna wybrac czesc rajdu i Stegne, a nie wypychac z terminu mniej doswiadczonego organizatora. I o to mniej wiecej w tym calym zamieszaniu chodzilo :P ... O to i o forme w jakiej zostal ten zamiar "zaprezentowany" :blink: ... I glownie dlatego zabralem glos w tej dyskusji :( . A teraz juz jest peace i pelne zrozumienie ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W takim razie na pewno bede na Burgmanii, a na reszcie zobaczymy, ale jesli Stegna wypada podczas wypadu wakacyjnego to przykro mi ale wybieram wypad gdzies dalej :blink: Tak czytam i czytam i nie rozumien o "so chodzi" ale widze ze jakies male nieporozumienia ktore na pewno mozna rozwiazac przy pifku w Ryni ;) tak czy inaczej zlotow jest coraz mniej i to mnie najbardziej martwi. No ale mowi sie trudno. Dobrze wiem ze kasa jest kasa i nie jest latwo co roku wywalic kupe szmalu ku uciesze innych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Je?li jest tu mozliwo?ć przyznawania ostrzezen czy tez zółtych kartek to dla Majona jak najbardziej by się przydała taka kartka. No chyba ze pis?ł to po 10 pifkach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...