Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W najbliższy weekend pod Eberswalde (na dawnym lotnisku Finowfurt) odbędzie się impreza wyścig na 1/8 milę muscle car (hotłilsy)

http://www.racesixtyone.com/eng_program.htm

Wstep w sobotę od 12.00 dla widzów kosztuje 20 euro (dostęp do strefy wyścigowej i gastronomicznej). 

Bedzie tam mój kolega z Bieszczad, swoim „bolidem”.

Kto ma ochotę na wspólny wyjazd i oglądanie?

Dla fejsbukowców: https://www.facebook.com/RACE61/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SlawoyAMD napisał:

A mnie jeszcze Rzelu odwiedził... Dzień pełen wrażeń, mimo "uziemienia"... 

 

IMG_20190623_211637.jpg

Ooo,  jak słodko. Dwa gołąbki.

Sławek, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
13 minut temu, Bobas napisał:

Widzę, że Wasza grupa cały czas działa.

Pozdrawiam Was Panowie po długim czasie ?

Krzyś miło znów ciebie czytać. Pozdrowienia ze Szczecina.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Bobas napisał:

Widzę, że Wasza grupa cały czas działa.

Pozdrawiam Was Panowie po długim czasie ?

Każdy orze czym może ?

Też Cię Krzysiek pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie pewna era, pewien etap w życiu się właśnie zakończył. Niestety od wczoraj jestem nieszczęśliwym nieposiadaczem 2oo ? Ale z Wami będę, bo jesteście zajebiści (jesteśmy) i tego nic nie zmieni. Może czasem gdzieś wpadnę puszką ? Może coś gdzieś... Nie planuję już niczego kupować, przynajmniej teraz tak myślę. Może kiedyś, nie wiem, nie zarzekam się. Mój skuter pojechał w zasadzie można powiedzieć tam skąd przybył - za Warszawę. Nowy właściciel wyjechał ode mnie ok godz. 17 i na miejsce dotarł o 2,30. Ogólnie 700 km. Po drodze miał przygodę; pod Bydgoszczą wjechał w stado saren, jakimś cudem dokładnie pomiędzy dwie, jak napisał - fart niesamowity. Także uważajcie na siebie zawsze, nigdy nie wiadomo co może wyskoczyć. Czy jest czasem sens w sezonie wpaść na spota puszką? W zasadzie prawie za każdym razem kończy się to obżarstwem, więc czemu nie... ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj przecinał mi drogę na Głębokiem - nie pasowała mi sylwetka do Twojej, a reszta - jako żywo Burgifan. 

Szkoda...

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

O tak... W zeszłym roku było naprawdę fajnie. W tym, ja uziemiony ? 

 

 

No fajny wypad. Mile wspominam ten wyjazd. Sławek nie martw się wydobrzejesz i będziemy znowu pomykać na jednośladach. ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W tym wypadku stwierdzenie "kanapa porządnie wypierdziana" nabiera poważnego wydźwięku...

Najważniejsze, że w ka ka kasku ☝️

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maciek smutna informacja ale życie toczy się dalej, ktoś jutro wpadnie na spota? może skoczymy nad Miedwie?

Odnośnik do komentarza

28 czerwca 2019 roku (piątek), 
odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Artura (Ciecha) . Koncert odbędzie się na prywatnej działce w miejscowości Lisie Pole, będzie fajna muza, ognisko, kiełbaski, a co najważniejsze, to atmosfera i zebrane fundusze na leczenie Artura, tak więc już dziś Was wszystkich serdecznie zapraszam!
Pozdrawiam Lisek

Zapraszamy Panie ! Specjalnie dla was Zrobimy Stand
- Babski Kącik!
Przymieżanie Szminek i, Porady Makijażowe i pielęgnacyjne pod kątem motocyklistek oraz Całusologia ?
Dochód ze sprzedaży szminek i bonów zostanie przeznaczony na leczenie Ciecha!

Zapraszam wszystkie "Moto" ale i te które tylko trochę "moto" albo nic "Moto" na festyn, będzie wyjątkowo, obiecuję ! @karolina.okonska.beautyexpert 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ktoś dzisiaj będzie bo nie wiem jak mam zaplanować dzień

Wysłane z mojej BMW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...