Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przykro z powodu Sławka, trzymamy kciuki i jesteśmy dobrej myśli, że wszystko będzie OK. Noga się prawidłowo zrośnie, a kufer polakieruje.

Drodzy, a my 15 czerwca czyli w sobotę, wyruszamy ze Świnoujścia na podbój NordKapp. Może byśmy się spotkali na kawkę i wspólną burgmanijną fotkę gdzieś w Świoujściu ? Szczegóły w temacie:

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Przykro z powodu Sławka, trzymamy kciuki i jesteśmy dobrej myśli, że wszystko będzie OK. Noga się prawidłowo zrośnie, a kufer polakieruje.
Drodzy, a my 15 czerwca czyli w sobotę, wyruszamy ze Świnoujścia na podbój NordKapp. Może byśmy się spotkali na kawkę i wspólną burgmanijną fotkę gdzieś w Świoujściu ? Szczegóły w temacie:
 


Wszyscy jesteśmy razem ze Sławkiem, życzymy szybkiego powrotu do domu i zdrowia.

Piootr, od której (mniej więcej) i do której planujecie pobyt w Świnoujściu?
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtku, okrętujemy się na prom TTLine około 20:00. Myśle, że będziemy w Świnoujściu od 18:00.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ta druga kość też napoczęta...

Faktycznie obie kości ucierpiały, ale to nic dziwnego, skoro tak złamała się kość piszczelowa, to i strzałkowa musiała ucierpieć. Trzymaj się Sławku.
Chyba powoli trzeba zastanowić się, w jaki sposób trzeba będzie przetransportować Cię i Twój motocykl do Polski, kiedy wypuszczą Cię ze szpitala.
Jakie masz ubezpieczenie i co zapewnia assistance?
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedziemy do Uckermunde start 10-ta od Piotra minimi. powrót do 15-tej, zabrać parę euro ?️

Nie mam przyczepy ani auta ale deklaruję chęć pomocy Sławkowi mogę pojechać jak ktoś zadeklaruje transport po niego. Zawsze co dwie osoby to nie jedyna.

Wysłane z mojej BMW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 12.06.2019 o 08:50, hrabia napisał:

No to spot u Ciebie w pracy, szykuj grilla...

Czy mam szykować grilla?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Roman, myślałem że przyjechałeś powitać Podróżników na NordKapp a Ty tylko plaża ?

A tak przy okazji gdyby Ktoś nie czytał powyższych postów to Koledzy z Grupy Mazowieckiej szczęśliwie dotarli do terminala promowego w Świnoujściu MIJAJĄC SZCZECIN.

Razem z romano77 mieliśmy zaszczyt powitać ich na naszej ziemi i dać przysłowiowego kopa na drogę. 

No i mozemy się pochwalić, że braliśmy udział w wyprawie na NordKapp (12km) ??

 

IMG_20190615_183800_3.jpg

IMG_20190615_192826_2.jpg

IMG_20190615_193400_1.jpg

IMG_20190615_193418_1.jpg

IMG_20190615_193420_4.jpg

IMG_20190615_193408.jpg

Odnośnik do komentarza



Roman, myślałem że przyjechałeś powitać Podróżników na NordKapp a Ty tylko plaża
Wpadłem na odwiedziny do Kobitki tylko na 2 godzinki i spadałem bo na nockę do pracy i nie doczytałem ze będą podróżnicy i o której godzinie ja byłem miedzy 14 a 17-stą

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 9.06.2019 o 08:34, bilety napisał:

Jedziemy do Uckermunde start 10-ta od Piotra minimi. powrót do 15-tej, zabrać parę euro ?️

Nie mam przyczepy ani auta ale deklaruję chęć pomocy Sławkowi mogę pojechać jak ktoś zadeklaruje transport po niego. Zawsze co dwie osoby to nie jedyna.

Wysłane z mojej BMW przy użyciu Tapatalka
 

U mnie niestety chroniczny brak czasu ale deklaruję 200 zł zrzutki na paliwo do auta które ewentualnie jechało by po Sławka i jego moto.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Odnośnik do komentarza
U mnie niestety chroniczny brak czasu ale deklaruję 200 zł zrzutki na paliwo do auta które ewentualnie jechało by po Sławka i jego moto.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Kantos, ten brak czasu cię zabije. Sławek już od wczoraj w domu. Wszystko opisane w jego wątku. LwG

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, czemil napisał:

Kantos, ten brak czasu cię zabije. Sławek już od wczoraj w domu. Wszystko opisane w jego wątku. LwG

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej
 

Masz rację. ?

Jestem mocno nie w czas ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 godzin temu, wd40 napisał:

Może jakaś wspólna kąpiel w morzu koło gazoportu. Jutro lub w niedzielę a później rybka w wapnicy?

Rozważamy w niedzielę, jutro praca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...