Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zamówienia na kamizelki odblaskowe Grupy Śląskiej


Nazir

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, oloburg1 napisał:

Szkoda, że na czwartkowy spot 23-go nie będą! Jeśli mi dasz swoje namiary to przylecę po nią w piątek 24-tego,byś balastu zbędnego nie woził! ? Olo

Jestem po rozmowie ( i naleganiach? ) z Jagatexem i jak się nic specjalnego nie wydarzy to kamizelle będą na 23-go na spot?. Podobno już się robią, więc szansa jest?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Nazir

    39

  • oloburg1

    8

  • subaru gtb320

    7

  • Colonel

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 godziny temu, oloburg1 napisał:

Cześć! Daj znać czy kamizelki dzisiaj dojdą! Olo p.s. Może uda mi się wyrobić dziś na spota! 

Mam pisać, że tak czy zdjęcie wystarczy??

20190523_150143.jpg

Odnośnik do komentarza

Choćbym miał przemoknąć do ostatniej nitki to będę dziś na spocie! Proszę przywieź mi kamizelkę do Country Baru! ? Olo 

Będę między 18-tą,a 19-tą!Myślę że jeszcze Was zastanę?! 

Odnośnik do komentarza

Choćbym miał przemoknąć do ostatniej nitki to będę dziś na spocie! Proszę przywieź mi kamizelkę do Country Baru!

Zabiorę wszystkie - jakby co?

Odnośnik do komentarza

Kamizelki jak już pisałem są w moim posiadaniu i nie zawaham się ich użyć ( jak długo będą zalegać - ale bez obaw pół roku wytrzymam ?).

Jeśli ktoś ( z zamawiających) ma życzenie dostać kamizelkę na Burgmanii to jest taka opcja ?pod warunkiem: muszę mieć taką informację najpóźniej do 29.05.2019r. bo w czwartek już jestem na ognisku ( i nie ryzykujcie wtedy nie dojechać bo przepiję??)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, Colonel napisał:

Hej

 

W czwartek leje...:(

 

 

...dopiero wtorek...gdzie do czwartku...i już leje? ...trochę optymizmu...

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Colonel napisał:

Hej

 

W czwartek leje...:(

Jest szansa gdzies podjechać i odebrać ?

 

łoj trochu już późno!

Ale jakby ktoś bardzo chciał przed Burgmanią odebrać kamizelle to można dziś podjechać ( tylko proszę o info ) ale będę dopiero po 18tej lub jutro z tym że najprawdopodobniej dopiero po 20tej ( od rana ?) Cisnę z tematami by dołączyć w czwartek do ekipy Marcina. Okolice - lotniska Pyrzowice: taka Nowa Wieś??‍??.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Colonel napisał:

Hej

 

W czwartek leje...:(

 

Jak polewasz to emotka taka??!

I poważnie toxix76 właśnie odjechał z kamizellą ( i tylko deszczu brak? - nie wiem czy sobie na sucho poradzi ?)

Odnośnik do komentarza

Ostatnia kamizella wydana. Czas zakończyć wątek. Dziękuję za współpracę i zaufanie ( w końcu dostałem kasiorrę a-konto ??). Cieszę się, że wszystkim pasowały i się podobały. Tym co pomogli w odnalezieniu starego wątku i tym co przywieźli swoje kamizelki do przymiarki również dziękuję ( szczególnie za bezinteresowność - Marcin78 i Maroch mieli obiecane ? na 15tym zlocie a chyba trzeba by je w nich wlać na siłę? - Marcina zawzięcie poznałem już na licytacji?)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nazir napisał:

-Marcina zawzięcie poznałem już na licytacji?)

Oj tam, to był tylko początek, całe szczęście że nie licytowałeś dalej, bo nie wiadomo na jakiej kwocie by się skończyło ?. Kamizelkę chciałem, by była w grupie Śląskiej, byśmy mieli pamiątkę po tej sztafecie ☺️

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Marcin 78 napisał:

Oj tam, to był tylko początek, całe szczęście że nie licytowałeś dalej, bo nie wiadomo na jakiej kwocie by się skończyło ?. Kamizelkę chciałem, by była w grupie Śląskiej, byśmy mieli pamiątkę po tej sztafecie ☺️

A u mnie by nie była w Grupie Śląskiej??? Jak się najeździsz w tej kamizelce to przekaż dalej. Jak dotrze do mnie i też sobie w niej pojeżdżę to obiecuję ją uprać przed oddaniem?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nazir napisał:

A u mnie by nie była w Grupie Śląskiej??? Jak się najeździsz w tej kamizelce to przekaż dalej. Jak dotrze do mnie i też sobie w niej pojeżdżę to obiecuję ją uprać przed oddaniem?

Widzę że masz straszne parcie na tą kamizelkę, Arku nie ma problemu daj znać kiedy i dostaniesz ją.........?

1 godzinę temu, Yarorot napisał:

Arek ona będzie u Marcina w szklanej gablotce emoji6.pngemoji2.png

Właśnie taki jest (był)  plan ☺️?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Marcin 78 napisał:

Widzę że masz straszne parcie na tą kamizelkę, Arku nie ma problemu daj znać kiedy i dostaniesz ją.........?

? Ja zawsze wierzyłem, że pod tą grubą moto/kurtką jest miły, sympatyczny gość???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...