Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zamówienia na kamizelki odblaskowe Grupy Śląskiej


Nazir

Rekomendowane odpowiedzi

 "Zaokrąglone" ceny  kamizelek odblaskowych i dodatków Grupy Śląsk.

Opcja:

1.Kamizelka (72,57) 73,0 zł brutto/szt.

2.dodatki  (31,98) 32,0 zł brutto/szt.

3.kamizelka FULL - jak kiedyś pisał Maroch75  ( kamizelka + dodatki) (104,55) 105,0 zł brutto/szt.

Chętnych proszę o zgłaszanie zamówień zgodnie z poniższą listą do 10 maja 2019r.

Jak pisałem za GÓRĘ groszy, które "skroję"? ( zaokrąglenia cen) pokryję dostawę do miejsca czwartkowego spotkania.

 

Lista zamawiających kamizelki odblaskowe Grupa Śląsk z logotypem: szyb kopalniany:

Damianci             - Opcja 3 ( grupa krwi: ORh+, nick: Damianci )  Ilość 1szt , Rozmiar M           105zł  ODEBRANE      ZAPŁACONE ???

toxix76                - Opcja 3 ( grupa krwi: ORh+, nick: toxix76 )  , Ilość 1szt , Rozmiar L

   - Opcja 3 ( grupa krwi: ORh+  i  grupa krwi:  BRh+ )  , Ilość 1szt , Rozmiar M 210zł        ZAPŁACONE ???ODEBRANE

tommac               - Opcja 3 ( grupa krwi: BRh+, nick: tommac )  , Ilość 1szt , Rozmiar L        105zł       ZAPŁACONE ???ODEBRANE

oloburg1              - Opcja 3 ( grupa krwi: ORh+, nick: oloburg1 )  , Ilość 1szt , Rozmiar L         105zł      ZAPŁACONE ???ODEBRANE

Nazir                     - Opcja 3 ( grupa krwi: AB RhD+, nick: Nazir )  , Ilość 1szt , Rozmiar L

   - Opcja 3 ( grupa krwi: ARh+  ,nick Kacha )  , Ilość 1szt , Rozmiar S

   - dodatki ( grupa krwi: AB RhD+ ,nick Arek ,nick Ala ,nick Łukasz)                 274zł        ZAPŁACONE ???ODEBRANE

Yarorot            - Opcja 3 ( grupa krwi: ARh+, nick: Yarorot )  , Ilość 1szt , Rozmiar XXL 105zł      ZAPŁACONE ???ODEBRANE

Colonel            - Opcja 3 (Jaworzno, nick: Colonel )  , Ilość 1szt , Rozmiar XL 105zł         ZAPŁACONE ???ODEBRANE

       

Poniżej pierwszy wpis ( nie kasuję! )

Prośba do klubowiczów:

Jeśli dysponuje ktoś zdjęciami kamizelek odblaskowych z Logo Grupy Śląskiej lub jakimiś danymi odnośnie sklepu to proszę o wstawienie w ten wątek ( podobno stary wątek wcięło - lub go nie znalazłem?).  Z rozmów z niewielką grupą wynika, że jest nas co najmniej  trzy osoby zainteresowane zakupem takowej. Jak Marcin mówił - do realizacji potrzeba min 10 osób.

Zachowując kolejność: chciałem zrobić rozeznanie w temacie ceny aby wystąpić z propozycją zakupu.

Oczywiście chętni mogą się już UJAWNIAĆ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Nazir

    39

  • oloburg1

    8

  • subaru gtb320

    7

  • Colonel

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Nazir napisał:

Prośba do klubowiczów:

Jeśli dysponuje ktoś zdjęciami kamizelek odblaskowych 

Na ognisku będziesz miał okazję zobaczyć na żywo.

Odnośnik do komentarza

No mi jeszcze też brakuje kamizelki więc chyba uda się zebrać 10-ciu chętnych by wysłać zamówienie do Jagatexu! Pozdrawiam! Olo

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, dr.big napisał:

Tutaj coś masz -> 

 

Dzięki? dr.big teraz na pewno będzie łatwiej ?. Jeszcze subaru gtb 320 strzelę focie ? i działam!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Nazir napisał:

. Jeszcze subaru gtb 320 strzelę focie ? i działam!

Jak będziesz na ognisku to pogadamy.Bo chyba będę miał na zbyciu.Muszę poszukać ile mam ale chyba o jedna lub dwie więcej.

IMAG2215.jpg

IMAG2216.jpg

IMAG2217.jpg

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie o mnie, też jestem chętny. Na ognisku mnie nie będzie, ale w czwartek w szałasie jak nic mi nie wyskoczy, to powinienem być .

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Nazir napisał:

Prośba do klubowiczów:

Jeśli dysponuje ktoś zdjęciami kamizelek odblaskowych z Logo Grupy Śląskiej lub jakimiś danymi odnośnie sklepu to proszę o wstawienie w ten wątek ( podobno stary wątek wcięło - lub go nie znalazłem?).  Z rozmów z niewielką grupą wynika, że jest nas co najmniej  trzy osoby zainteresowane zakupem takowej. Jak Marcin mówił - do realizacji potrzeba min 10 osób.

Zachowując kolejność: chciałem zrobić rozeznanie w temacie ceny aby wystąpić z propozycją zakupu.

Oczywiście chętni mogą się już UJAWNIAĆ?

Biore 2 szt. L dla mnie (chba bedzie ok.) i M dla ktoregos z plecakow ?

Odnośnik do komentarza

Cieszy zainteresowanie - dziś sprzedałem temat Piotrowi z Motomody24 Bytom. Ma koń-takt z producentem - obaczymy so zaproponi.?. Ważne jest, by Klubowicze byli zadowoleni ?

Działamy i byle d" pszodu?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szukałem zdjęć kamizelek, które zostały wtedy zrobione z logo grupy śląskie które mam w stopce, ale na forum po awarii już ich nie ma a ja również tych zdjęć już nie posiadam. Zrobię jutro zdjecia przód i tył i wrzucę. Jagatex posiada wszystkie nasze logotypy więc nie powinno być problemu. Dopytajcie tylko konkretne ceny kamizelek, ceny naszywek z logo GŚ oraz rzepów żeby nie było niespodzianki.

Na teraz mam tylko takie selfie pogladowe ?

IMG_20180428_194003.jpg

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, maroch75 napisał:

Szukałem zdjęć kamizelek, które zostały wtedy zrobione z logo grupy śląskie które mam w stopce, ale na forum po awarii już ich nie ma a ja również tych zdjęć już nie posiadam. Zrobię jutro zdjecia przód i tył i wrzucę. Jagatex posiada wszystkie nasze logotypy więc nie powinno być problemu. Dopytajcie tylko konkretne ceny kamizelek, ceny naszywek z logo GŚ oraz rzepów żeby nie było niespodzianki.

Na teraz mam tylko takie selfie pogladowe ?

IMG_20180428_194003.jpg

Marcin kilka postów wyżej dałem foto jak wyglądają .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, subaru gtb320 napisał:

Marcin kilka postów wyżej dałem foto jak wyglądają .

Widziałem. Ja miałem na myśli to jak wyszedł na kamizelce logotyp grupy śląskiej, który zrobilem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, robert1973 napisał:

Pewnie w Jagatexie mają te grafiki

Oczywiście że tak...Sam im podsyłałem grafikę wektorową logotypu. Tylko kwestia wyboru - przednia naszywka z samym tekstem "Grupa Śląsk" albo z logotypem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"starego typu" są takie:

IMAG0152.thumb.jpg.ebbaea8bdfb7cf387a02c302579d7da1.jpg

zapytałem

556363496_AEC283A8-A34C-4029-8971-9CA91220EEC3.png.thumb.jpg.a2528d00163ac7ec40f644868afec3fb.jpg

Twierdzą że te grafiki mają pewnie Marcinie Twoje również więc nic tylko robić "listę"?

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Damianci napisał:
5 godzin temu, robert1973 napisał:

"starego typu" są takie:

zapytałem

556363496_AEC283A8-A34C-4029-8971-9CA91220EEC3.png.thumb.jpg.a2528d00163ac7ec40f644868afec3fb.jpg

Twierdzą że te grafiki mają pewnie Marcinie Twoje również więc nic tylko robić "listę"?

Robert! - tyś jest szybki jak burza?. Miałem sklecić zapytanie - ale widzę, że już za późno. Pytałeś może o cenę? Bo, to wtedy ewentualni nabywcy będą mieli jasność sprawy.

Jak widzę dochodzi jeszcze kwestia logotypu. I co teraz? Robimy zapytanie ( przed zapytaniem do producenta) zainteresowanych zakupem o model. Osobiście jestem za kamizelką którą ma na sobie Maroch75 - z szybem górniczym. Teraz to się dopiero robi: ja dałem do wyceny w Motomodzie24, dziś miałem wysłać pytanie bezpośrednio do producenta - ale Ty już pytałeś! Mam prośbę: zapytaj o cenę ( bo jak jeszcze teraz ja się zwrócę - to namieszamy).

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki Robert!!!

Czyli wprowadzamy "zaokrągloną" cenowo opcję dla chętnych na koszulki:

1.Kamizelki (72,57) 73,0 zł brutto/szt.

2.dodatki  (31,98) 32,0 zł brutto/szt.

3.kamizelka FULL - jak kiedyś pisał Maroch75  ( kamizelka + dodatki) (104,55) 105,0 zł brutto/szt.

Chętnych proszę o zgłaszanie:

NICK, Opcja, Ilość sztuk

Z grosze, które "skroję"? pokryję dostawę tj. do miejsca czwartkowego spotkania.

A! Jeszcze sprawa logotypu - pozwolę sobie zaproponować ten co ma Maroch75 z szybem kopalnianym.

Dajmy sobie czas na zbieranie "chętnych" do 10 maja 2019r. ( myślę, że miesiąc na zapoznanie z tematem jest ok.)?

Tylko w przypadku lepszej czyt.: tańszej opcji w Motomodzie24 ( bo czasem tak może być ze stałymi klientami ) zamówię u nich.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem chętny ?

Damianci, Kamizelka FULL , 1 sztuka, jeśli jest rozmiarówka to proszę L, logotyp, który ma Maroch75 podoba mi się, ale jak większość zdecyduje inaczej i będą zamawiane inne logotypy to się dostosuję.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Damianci napisał:

Jestem chętny ?

Damianci, Kamizelka FULL , 1 sztuka, jeśli jest rozmiarówka to proszę L, logotyp, który ma Maroch75 podoba mi się, ale jak większość zdecyduje inaczej i będą zamawiane inne logotypy to się dostosuję.

Damianci - dzięki za wpis. Oczywiście zabrakło numeracji! Więc proszę podawać:

NICK, Opcja, Ilość sztuk, Rozmiar

 

Odnośnik do komentarza

No i Super!

Zaczynamy:

Damianci - Opcja 3, Ilość 1szt ,Rozmiar L

Może nie nadwyrężę uprzejmości wytrawnych BurgManiaków – jak w imieniu forumowiczów i swoim zwrócę się z prośbą  o możliwość „przymiarki”  kamizelek odblaskowych. Jeśli jest taka szansa to b.proszę o umożliwienie doboru rozmiaru np. podczas czwartkowego spotu.

Można zrobić tak: chętny do przymiarki stawia πwo :cheers: użyczającemu na BURGMANI 2019. Taka Zabawa!?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...