Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zamówienia na kamizelki odblaskowe Grupy Śląskiej


Nazir

Rekomendowane odpowiedzi

Hello! Ułatwiając życie Nazirowi ... oraz integrując się z tak zacną grupą (na razie przez forum a wkrótce "na lajwie") zapodaję link do tabeli, którą na bieżąco będę uzupełniał:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EvWo7vi8VwSa8_NUhp5D9O8ylBCZyk4E5ZvWlbPG3JQ/edit?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Nazir

    39

  • oloburg1

    8

  • subaru gtb320

    7

  • Colonel

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, toxix76 napisał:

Hello! Ułatwiając życie Nazirowi ...

Gościu☝️! Myślisz, że jak se walniesz toxycznego nicka to Ci wszystko wolno? Hym?? Opanowałeś w końcu funkcje exela i teraz taki chojrak?!

A tak poważnie: fakt – brakuje funkcji admina u założyciela nowego tematu ( Chłopaki z BGŚ mi już wytłumaczyli  dlaczego – przyjąłem!) ale mam wrażenie, że tabelka ułatwi życie tylko mi! Jak masz czas i chęci to uzupełniaj – ja dla czystości obrazu będę wznawiał listę zamawiających:

Damianci- Opcja 3, Ilość 1szt ,Rozmiar L   105

Toxix76             - Opcja 3, Ilość 1szt ,Rozmiar L

- Opcja 3, Ilość 1szt ,Rozmiar M 210

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nazir napisał:

Gościu☝️! Myślisz, że jak se walniesz toxycznego nicka to Ci wszystko wolno? Hym?? Opanowałeś w końcu funkcje exela i teraz taki chojrak?!

 

A tak poważnie: fakt – brakuje funkcji admina u założyciela nowego tematu ( Chłopaki z BGŚ mi już wytłumaczyli  dlaczego – przyjąłem!) ale mam wrażenie, że tabelka ułatwi życie tylko mi! Jak masz czas i chęci to uzupełniaj – ja dla czystości obrazu będę wznawiał listę zamawiających:

 

Damianci- Opcja 3, Ilość 1szt ,Rozmiar L   105

 

Toxix76             - Opcja 3, Ilość 1szt ,Rozmiar L

 

- Opcja 3, Ilość 1szt ,Rozmiar M 210

 

Toksyczny do potegi 76! ... a excel po 21 latach pracy w korpo ... to chleb powszedni. A twoje zamowienie to gdzie ??????

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, toxix76 napisał:

A twoje zamowienie to gdzie ??????

AAA.. i tu Cię boli?! Nie bój Żaby, Żaba? w wodzie nie utonie!

Jadę na czwartkowe spotkanie - biere lusterko? i bede przymierzał ??! Już mam info od kolegi z BGŚ:scooter:, że przywiezie kamizelkę?. No, ale nic za darmo:cheers:  ?.

W piątek i ja się wpiszę   -  ale jak i Wam się zmieni rozmiar to spoko - poprawię wpis?

Odnośnik do komentarza

Jak widzę kamizelki FULL opcja są na topie.

6 godzin temu, toxix76 napisał:

a excel po 21 latach pracy w korpo ... to chleb powszedni.

Ty, Tyy, Tyy.. KorpoTomku jeden - wstaw jeszcze w tabule kolumny : "grupa krwi" i "nick na kamizelce"

Odnośnik do komentarza

Uwaga dla chętnych na kamizelki odblaskowe!

Dostałem możliwość edytowania pierwszego wpisu ( dzięki - wiadomo KTO!), tak więc proszę o zamówienia i sprawdzanie poprawności pierwszego wpisu ( dla niektórych to będzie szok ale: nie jestem nieomylny ???)

PS.

Damianci - proszę podaj mi grupę krwi i upewnij mnie?, że nie zmieniasz nick-u na inny.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Nazir napisał:

Damianci - proszę podaj mi grupę krwi i upewnij mnie?, że nie zmieniasz nick-u na inny.

0Rh+, oczywiście nick Damianci

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Nazir napisał:

Jak widzę kamizelki FULL opcja są na topie.

Ty, Tyy, Tyy.. KorpoTomku jeden - wstaw jeszcze w tabule kolumny : "grupa krwi" i "nick na kamizelce"

Hello. Poprosze o zmiane nicka na mala litere ... tak jak mam na forum :)⚀⚁⚂

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, toxix76 napisał:

Hello. Poprosze o zmiane nicka na mala litere ... tak jak mam na forum :)⚀⚁⚂

no przecież jest z małej! ?

Odnośnik do komentarza

Cześć! Ja poproszę 1 szt. kamizelki w opcji 3 (full)( nick) oloburg 1, (grupa) 0 rh+, rozmiar M                                       p.s.W Jagatexie jest rozmiarówka, wchodzisz na Jagatex, kamizelki motocyklowe! Ważne! Rozmiary są podane przy całkowitym zapięciu rzepów!

Sorry! I już się huknąłem!                      Miał być rozmiar "S"                                     Pozdrawiam! Olo

Cześć! Ja poproszę 1 szt. kamizelki w opcji 3 (full)( nick) oloburg 1, (grupa) 0 rh+, rozmiar M                                       p.s.W Jagatexie jest rozmiarówka, wchodzisz na Jagatex, kamizelki motocyklowe! Ważne! Rozmiary są podane przy całkowitym zapięciu rzepów! Jeszcze raz podaję; oloburg 1 ,0Rh+, rozmiar S

Cześć! Ja poproszę 1 szt. kamizelki w opcji 3 (full)( nick) oloburg 1, (grupa) 0 rh+, rozmiar S                                p.s.W Jagatexie jest rozmiarówka, wchodzisz na Jagatex, kamizelki motocyklowe! Ważne! Rozmiary są podane przy całkowitym zapięciu rzepów!

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, oloburg1 napisał:

Cześć! Ja poproszę 1 szt. kamizelki w opcji 3 (full)( nick) oloburg 1, (grupa) 0 rh+, rozmiar M                                       p.s.W Jagatexie jest rozmiarówka, wchodzisz na Jagatex, kamizelki motocyklowe! Ważne! Rozmiary są podane przy całkowitym zapięciu rzepów!

Sorry! I już się huknąłem!                      Miał być rozmiar "S"                                     Pozdrawiam! Olo

Sorry ale ''S'' to moja córa nosi (kamizelka z Jagatexiu) choć nie chcę się wcinać .

Odnośnik do komentarza

Cześć! Ja poproszę 1 szt. kamizelki w opcji 3 (full)( nick) oloburg 1, (grupa) 0 rh+, rozmiar M                                       p.s.W Jagatexie jest rozmiarówka, wchodzisz na Jagatex, kamizelki motocyklowe! Ważne! Rozmiary są podane przy całkowitym zapięciu rzepów!

Wiesz co! Zgłupiałem!w pasie na kurtce mam 115cm!Jagatex podaję że S=117,5cm!przy zapięciu rzepów! Jaką Ty masz jeśli nie tajemnica!.?pozdrawiam Olo

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, oloburg1 napisał:

 

Wiesz co! Zgłupiałem!w pasie na kurtce mam 115cm!Jagatex podaję że S=117,5cm!przy zapięciu rzepów! Jaką Ty masz jeśli nie tajemnica!.?pozdrawiam Olo

Kamizelke mam L

170wzrostu na gazecie

ale sprawdzone na 180 bez gazety też pasuje.

Na tą chwile ok 4kg nadwagi ale jak waga była w normie a nawet poniżej to też było ok.

Normalna L jest uniwersalna chyba że ktoś ma 100+ 

To jest moja opinia

Ps kamizelkę  ubiera się dla bezpieczeństwa a nie dla mody żeby leżała jak spodnie na modelce.

IMAG2217.jpg

Na ognisku było wiele osób w kamizelkach .Temat był dany wcześniej ale jakoś nikt  z zainteresowanych którzy chcą zamawiać nawet nie podszedł. Oprócz jednej osoby którą chciała i za połówkę dostała.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, subaru gtb320 napisał:

Ps kamizelkę  ubiera się dla bezpieczeństwa a nie dla mody żeby leżała jak spodnie na modelce.

Na ognisku było wiele osób w kamizelkach .Temat był dany wcześniej ale jakoś nikt  z zainteresowanych którzy chcą zamawiać nawet nie podszedł. Oprócz jednej osoby którą chciała i za połówkę dostała.

Subaru gtb320 - nie krzycz po nas?. To była imprezka z ? w tle. Może inni tak jak ja nie chcieli zawracać Ci gitary w takim dniu? - poza tym jakoś szybko zleciał ten czas?

Jak słyszę są też osoby, które myślą nad wymianą lekko dotkniętych przez czas kamizelek - oczywiście ten post jest i dla nich!

Odnośnik do komentarza
Dnia 7.04.2019 o 19:56, Colonel napisał:

czy można sie też dopisać ?

A szymu nie??. Podaj dane ?

Dnia 10.04.2019 o 21:36, tommac napisał:

Nick: tommac, BRh+. Rozmiar XXL

Zmieniam na XL - tak jak mówiłeś?

23 godziny temu, Yarorot napisał:

Te kamizelki mają jakąś regulacje?

 

Tak! mają w zakresie ok 10 cm w obwodzie. Jak chłopaki przywieźli na spotkanie uważnie im się przypatrzyłem i tak: mają po obu stronach/bokach regulację na rzepach 4-5 cm, nick i grupa krwi są na rzepach ( jakby się komu zmieniła nachle np. grupa krwi?)

18 godzin temu, oloburg1 napisał:

Cześć! Ja poproszę 1 szt. kamizelki w opcji 3 (full)( nick) oloburg 1, (grupa) 0 rh+, rozmiar M                                       p.s.W Jagatexie jest rozmiarówka, wchodzisz na Jagatex, kamizelki motocyklowe! Ważne! Rozmiary są podane przy całkowitym zapięciu rzepów!

Wiesz co! Zgłupiałem!w pasie na kurtce mam 115cm!Jagatex podaję że S=117,5cm!przy zapięciu rzepów! Jaką Ty masz jeśli nie tajemnica!.?pozdrawiam Olo

Wpisuję! Ale sprawdź sobie / przy jakiejś okazji / sam (przymierzając): rozmiar bo ja mam normalnie rozmiary XL a tu nagle takie miłe zaskoczenie: L?? Lusterko kłamie?

13 godzin temu, Darkhem napisał:

Cześć. Przepraszam ale muszę zrezygnować z zakupu kamizelki, proszę mnie skreślić z listy. 

Niema spr.

Odnośnik do komentarza

Po przymierzeniu kamizelki i posłuchaniu rady Marocha75, zmieniam rozmiar kamizelki na M.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Damianci napisał:

Po przymierzeniu kamizelki i posłuchaniu rady Marocha75, zmieniam rozmiar kamizelki na M. emoji1631.pngemoji4.png

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Ok. zmieniłem

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Damianci napisał:

Po przymierzeniu kamizelki i posłuchaniu rady Marocha75, zmieniam rozmiar kamizelki na M. emoji1631.pngemoji4.png

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

 

Godzinę temu, tommac napisał:

Sorki,  wiem, że mieszam, ale maroch75 mnie przekonał żeby wziąć rozmiar L.

No ... ekstra!!! Mnie też Maroch75 przekonał do rozmiaru L?!   Ma Marcin posłuch jakby w radiu robił!!?. Oby się nie ciu..nął bo słabo to widzę???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...