Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim ty byś dojechał to by bylo po sliwkach zresztą Bob mnie wprowadził w błąd że już po pierogach i jak coś to ma porcje w bagażu

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Roman, niewierny przyjacielu, zaprawdę zdążyłabym
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rzelu napisał:

Ma ktoś doświadczenie w procesie rejestrowania samochodu z niemiec? (prawie napisałem "legalizacji")

Przydałaby mi się pomoc.

Ja kilka razy sprowadzałem auto w niemiec i rejestrowałem, lecz przecież to się zmienia zbyt często. Praktycznie co roku coś nowego, innego. Mniej problemów niż kiedyś. Wystarczy, że odwiedzisz wydział komunikacji w UM i przemiła Pani w informacji napisze Ci na kartce co po kolei masz zrobić. Tłumacza przysięgłego z dobrą ceną znam w Policach jak coś. Oczywiście możesz przeczytać to również na stronie urzędu, pamiętam, że zawsze było to opisane bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Nikt dzisiaj nic?

Ja 4 piwa bo jutro zabieram do wulkanizacji i mam dylemat czy tylne koło oddaje się z zebatka do wyrażania czy bez czy jest jakaś różnica w wywarzaniu koła bo zebatka schodzi lekko 56995deb0fd1d508d0d57b9c039e563c.jpgf6907a3c2c817a3bbd833565c51108cd.jpg 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Oddajesz ze wszystkim co tam masz, czyli z zębatką, tarczą itd, bo w końcu jak by nie patrzeć, to koło podczas jazdy kręci się wraz z tym wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Oddajesz ze wszystkim co tam masz, czyli z zębatką, tarczą itd, bo w końcu jak by nie patrzeć, to koło podczas jazdy kręci się wraz z tym wszystkim. 
90zl za komplet .Maciek masz rację dajemy do wywarzania komplet z zebatką. Teraz tylko znaleźć czas na montaż 05ad78b64cdb6ad2bebd84d183c880de.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...