Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Bo jutro jest Wielkanoc, a Święta wielkanocne, to szczególny okres, który raczej powinno spędzać w rodzinnym gronie, wśród najbliższych, w ciepłej i przyjaznej atmosferze i tego Wam wszystkim życzę a przede wszystkim Wesołego Alleluja, dużo zdrowia
i pogody ducha.
Niech radość Wielkanocy
napełni nasze serca
nadzieją i obfitością łask
od Chrystusa Zmartwychwstałego.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Urbi napisał:

A co Wy jesteście innego wyznania...?

Może to być zaskakujące, ale w tym kraju wbrew temu co się wmawia żyją ludzie odmiennego postrzegania rzeczywistości i im to iż jutro część społeczeństwa świętuje nie przeszkadza - w ogólnie przyjętych normach nazywa się to tolerancją (której świętującym najczęściej brakuje).

 

Przepraszam urażonych ale musiałem.

Życzę miłego weekendu 

Odnośnik do komentarza
A co Wy jesteście innego wyznania...?
Tak ja jestem Ateistą i nie przeszkadza mi polatać z kumplami w Święta

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Będąc ateistą czy innego wyznania, można spędzić całkiem przyjemnie święta z rodziną czy przyjaciółmi będącymi wiary chrześcijańskiej...
Ale nie o to do końca mi chodziło z pytaniem "jutro"... bardziej zastanawiam się nad ewentualną frekwencją w tym terminie, właśnie ze względu na tradycję wielkanocną w naszym kraju

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, kowal napisał:

Jak ktoś jutro ma ochotę na jazdę to może połączymy plany? 

 

5 godzin temu, Elvis napisał:

Wielkanoc emoji780.png To już jutro emoji780.png Karwasz kawka niesamowte ... idę jajca gotować ...

 

3 godziny temu, hrabia napisał:

Może to być zaskakujące, ale w tym kraju wbrew temu co się wmawia żyją ludzie odmiennego postrzegania rzeczywistości i im to iż jutro część społeczeństwa świętuje nie przeszkadza - w ogólnie przyjętych normach nazywa się to tolerancją (której świętującym najczęściej brakuje).

 

2 godziny temu, burgifan napisał:

Ja bym chętnie pojechał jutro gdziekolwiek, lecz zdaje się, że nie będę w stanie ?

Są Święta, więc świętuję ?

 

2 godziny temu, romeo1971 napisał:

Tak ja jestem Ateistą i nie przeszkadza mi polatać z kumplami w Święta emoji4.png
 

 

Każdy świętuje jak lubi! ? 

W sumie to święto zostało ustanowione, żeby Katolicy mogli świętować Wielkanoc. Bo prawosławni na ten przykład, a mam takowych w rodzinie, będą jutro obchodzić Niedzielę Palmową.

 

Tak więc: wesołych Świąt! ? 

Odnośnik do komentarza

Wojtek daj spokój, nie warto. Tolerancja ateistów i innowierców kończy się w momencie kiedy przypomni się Im z jakiej okazji mają wolne. Wszystko traktują jak atak i wmawiają, że sami są atakowani.

To jest NAJWAŻNIEJSZE święto Chrześcijańskie i zostało ustanowione na pamiątkę arcyważnego wydarzenia, a nie ot tak żeby Katolicy mogli świętować. 

Odnośnik do komentarza

Zadaję sobie pytanie dlaczego wciąż spotykam na swojej drodze ludzi, którzy mówią mi jak mam żyć i w co wierzyć , pytanie było proste, kto ma ochotę, a stało się przyczynkiem do dysputy światopoglądowej. Kto dał prawo moralizowania i dzielenia ludzi na lepszych i gorszych. Na koniec zanim użyjemy określonych słów,  proponuję się zapoznać z ich synonimami w leksykonie. Wszystkim życzę spokoju i zadowolenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mi święta nie przeszkadzają żeby spotkać się w miłej i koleżeńskiej atmosferze na małą przejażdżkę, może ktoś mi pożyczy skuter to chętnie się kulne z wami.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mam propozycję po obiadku 14:30 pod pleciugą pojedziemy do okoła zalewu szczecińskiego tym razem dojazd do swinoujscia od naszej strony a powrót przez DDR.kto chętny ręka do góry 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
39 minut temu, bilety napisał:

(...), może ktoś mi pożyczy skuter to chętnie się kulne z wami.
 

O! A co się stało z Twoim?

Odnośnik do komentarza

Roboczo jestem umówiony z Kowalem, ale planowaliśmy coś krótszego; N Warpno, Trzebież.

Wyprawa do naszych niewątpliwie sympatycznych kolegów w Świnoujściu owszem, ale może braknąć czasu - prom itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
O! A co się stało z Twoim?
Nic takiego, podczas powrotu z Poznania koło Pniew skończyło się łożysko w tylnym kole. Nie mam czasu teraz tym zająć, robię remont w domu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
56 minut temu, bilety napisał:

Nic takiego, podczas powrotu z Poznania koło Pniew skończyło się łożysko w tylnym kole. Nie mam czasu teraz tym zająć, robię remont w domu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Ooo, to przykro mi... Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...