Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale w końcu utopiliście tą marzannę, czy nie, bo nikt nie napisał, a na zdjęciach też tego nie widać. Tak podpytuję, bo jakoś wiosny nie ma po tym Waszym wyjeździe ? 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    22

  • burgifan

    16

  • romeo1971

    15

  • ArtCho

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No dobra, ale w końcu utopiliście tą marzannę, czy nie, bo nikt nie napisał, a na zdjęciach też tego nie widać. Tak podpytuję, bo jakoś wiosny nie ma po tym Waszym wyjeździe  
Maciek masz rację nie utopilismy Marzanny. trochę postalismy na placu i pojechaliśmy na żarcie go Babigoszczy. I teraz mamy za swoje

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, burgifan napisał:

No dokładnie tak sobie pomyślałem, że Wam tylko te żeberka w głowie ?

Faktycznie stojąc w Gryficach na placu już myślałem o żeberkach w Babigoszczy. I naprawdę warto było na nie pojechać. Jak zwykle przepyszne.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czwartek tuż, tuż, ja jak nie będzie mocno lało to jestem na skuterze. Ktoś planuje przyjazd / przyjście?

Odnośnik do komentarza

Jak co roku o tej porze, już w najbliższy weekend odbędą się w Poznaniu największe targi motoryzacyjne w europie środkowej

Motor Show

Szczegóły tutaj: https://www.motorshow.pl/pl/

Jadę w sobotę, oczywiście pociągiem o 6.30, powrót do stolicy wieczorem. W moim przypadku absolutnie nie ma mowy o żadnych 2oo, 4oo itp. To ma być całodniowa przyjemność, a nie jakiś obowiązek. Po powrocie nie wykluczam kontynuacji wesołego dnia, a wiadomo, że w naszej stolicy czeka wiele pokus ? Bilet na pociąg w jedną stronę kosztuje 40 zł, wejście na targi do dzisiaj jeszcze 30 zł, od jutra 35 zł. Na razie jedzie również Bartek (był na ostatniej majówce) i może jeszcze jedna osoba. Jak ktoś chciałby się dołączyć to dajcie odpowiednio wcześniej znać, bo bilety na pociąg mamy zamiar kupić w piątek,  pamiętam z ostatnich lat te mega kolejki do kas z rana.

Odnośnik do komentarza
Czwartek tuż, tuż, ja jak nie będzie mocno lało to jestem na skuterze. Ktoś planuje przyjazd / przyjście?
Ja w pracy po obiedzie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja byłem pewien na 95%, że polecisz sam ?

Gdyby nie te 100km dodatkowe w 1 stronę to sam chętnie poleciałbym Cię odwiedzić w Poznaniu. (na 2oo oczywiście) 

Ale jeżeli pogoda dopisze to mam zamiar w sobotę wyruszyć na RFN, jak ustalę kierunek to dam znać. Może frekwencja będzie większa niż u Ciebie Maćku ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Czwartek tuż, tuż, ja jak nie będzie mocno lało to jestem na skuterze. Ktoś planuje przyjazd / przyjście?

Ja odpadam. Brak czasu.
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Kamil an400 napisał:

Będę 

Trochę nie na temat, ale mnie ciekawość zżera.   Kamil - co to masz w garażu z rocznika 1945 ?

Odnośnik do komentarza
Ja byłem pewien na 95%, że polecisz sam
Gdyby nie te 100km dodatkowe w 1 stronę to sam chętnie poleciałbym Cię odwiedzić w Poznaniu. (na 2oo oczywiście) 
Ale jeżeli pogoda dopisze to mam zamiar w sobotę wyruszyć na RFN, jak ustalę kierunek to dam znać. Może frekwencja będzie większa niż u Ciebie Maćku
Jutro z Robssonem i Qba planujemy ok 4-5godz polatac po NRD. Startujemy o 11:00 ;) Jeśli jest ktoś chętny to możemy zmienić trochę trasę i spotkać się gdzieś na drodze ;) Poniżej zaplanowana trasa ;)8c72578c633c882949a4cb546d96cbab.jpg

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, bilety napisał:

Adasia piękna zmieniła miejsce garażowania na Koszalin.


 

Szkoda.  Adam  mogłeś zostawi dla Karoliny

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, EndriuBis napisał:

Trochę nie na temat, ale mnie ciekawość zżera.   Kamil - co to masz w garażu z rocznika 1945 ?

Nie mam garażu?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, bilety napisał:

Adasia piękna zmieniła miejsce garażowania na Koszalin.


 

Trudno mi to skomentować. To pewnie był dobry sprzęcik, ale skoro Adaś miał dwa, to faktycznie, na holire mu.

Cieszymy się razem z Tobą Adaś!

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, burgifan napisał:

Trudno mi to skomentować. To pewnie był dobry sprzęcik, ale skoro Adaś miał dwa, to faktycznie, na holire mu.

Cieszymy się razem z Tobą 

Był bardzo dobry ale żal było takie dobro marnować 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...