Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
A miała być ryba, nie widzę żeby było napisane,

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Teraz deser w Kamieniu Pomorskimc95b4978509e1053c04829f1051e6978.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


"bilety napisał:
Dzisiaj niedziela, jedziemy  do Wapnicy na rybkę. Wyjazd ze Szczecina 12:30, Ktoś chętny?
1. minimi
2. melmacie.
3. Zosia
4. bilety.
5."
???
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    22

  • burgifan

    16

  • romeo1971

    15

  • ArtCho

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przed edycją była chyba Wapnica, czy jakoś tak, nie chce mi się grzebać w historii i robić screenshota. Zainteresowani wiedzą dokładnie ? .

Edit: ArtCho dokładnie w tym samym momencie. THX za wytłumaczenie zaistniałej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W pierwszej wersji była rybka w Wapnicy, ale Marek szybko zmienił, kiedy po telefonie do Wapnicy okazało się, rybka będzie ale od maja. 

Ot i cała tajemnica. 

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś z was naklejki GZ oraz burgmanii? NIestety po przeprowadzce nie jestem w stanie ich zlokalizować a chciałem sobie ponaklejać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ma ktoś z was naklejki GZ oraz burgmanii? NIestety po przeprowadzce nie jestem w stanie ich zlokalizować a chciałem sobie ponaklejać.
Mam kilka
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
58 minut temu, czemil napisał:

Ma ktoś z was naklejki GZ oraz burgmanii? NIestety po przeprowadzce nie jestem w stanie ich zlokalizować a chciałem sobie ponaklejać.

Ja mam Burgmaniowe

Odnośnik do komentarza
Ma ktoś z was naklejki GZ oraz burgmanii? NIestety po przeprowadzce nie jestem w stanie ich zlokalizować a chciałem sobie ponaklejać.
Może by można było zamówić pewnie każdy z GZ by pare wziol

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16 godzin temu, Elvis napisał:

Przed edycją się nie liczy ... co było a nie jest nie pisze się w rejestr ... takie powiedzenie ...

Zgadza się. Jest takie powiedzenie  :cheers:

Chodzi o to, że jeśli ktoś przeczytał posta w jego pierwotnej wersji, gdzie było o rybce, a następnie w kolejnym poście zobaczył na zdjęciu schabowego, to się mógł zdziwić i pytanie jest uzasadnione ?

Zwykle nie szanuję całego wątku pod kątem zmian w pojedynczych postach. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W piątek umyłem skuter, a dziś i wczoraj przeleciałem środkami pielęgnacyjnymi. Plastiki, nawoskowałem lakier, przyczerniłem opony, wypolerowałem chromy, spryskałem fotel (specjalnym środkiem pielęgnacyjnym do siedzeń). 

I już chce się jeździć!

A z drugiej strony taki czysty, szkoda go brudzić...

Czy macie jakiś patent na bezstresowe czyszczenie kasku? Mnie ta czynność zawsze denerwuje, nie ma jak tego kasku trzymać, płyny ściekają, szybki się otwierają i zamykają, a robaków nie da się zmyć, zwłaszcza tych co się powciskały w szczeliny...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Systematyczność w czyszczeniu... ja czyszczę swój kask po każdej dłuższej przejażdżce, a jeżdżąc tylko po mieście, średnio co drugi, trzeci dzień, używając wody i mikrofibry.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A jeśli już zaniedbałem codzienne czyszczenie?

A w sumie to chodzi mi o bardziej o technikę, bo niezależnie od tego czy robisz to na bieżąco, czy raz na rok, to i tak to jest upierdliwe. Jak trzymać kask podczas mycia, żeby nie ściskało na podłogę i na szybkę?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ArtCho napisał:

(...)Czy macie jakiś patent na bezstresowe czyszczenie kasku? Mnie ta czynność zawsze denerwuje, nie ma jak tego kasku trzymać, płyny ściekają, szybki się otwierają i zamykają, a robaków nie da się zmyć, zwłaszcza tych co się powciskały w szczeliny...

Ja wiem czy stresuje ? ? Mnie nie ? .Wypinam szybkę, myję zawsze po jeździe pod wodą mydłem i miękką szczotką do dłoni (przyklejone owady i możliwość wyczyszczenia wszyskich szczelin) w domu. Tak aby przez szczeliny nie wleciała woda (przez lata wyrabia się praktykę i siła grawitacji pomaga ?  ). Do mycia zawsze wypinam wizjery. Kaski trzymam "przewiewnie" do góry nogami lub z otwartym wizjerem do połowy. W pokrowcach. W drodze nie pryskam nigdy siuwaksami, ani nie smaruję szybki chemią. Zazwyczaj mam ze sobą drugą i wtedy ją przepinam bez smarowania zwanego "myciem". No ale szybki fotochromów nie znoszą nawet drobnych zarysowań... Swoje kaski zawsze traktowałem w miarę porządne. W końcu zakłada się je na głowę, a przez szybkę patrzy. A nic tak nie irytuje i przeszkadza, jak drobniurkie rysy na wizjerze.

Mam 2 czy 3 takie pokrowce i w nich transportuję szybki:

20008051_420_FR_05.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja się nie stresuję przy myciu kasku. Kładę go na blacie kuchennym, kładę na niego listki ręcznika papierowego, którego jeden po drugim spryskuję płynem do mycia szyb. Ręcznik papierowy nasączony dobrze przylega do kasku tym samym nasącza owady i resztę brudu. Po jakimś czasie wycierać kask. Jeżeli efekt jeszcze nie zadowala to czynność powtarzam. Brawo ja ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, Robsson napisał:

A ja się nie stresuję przy myciu kasku. Kładę go na blacie kuchennym, kładę na niego listki ręcznika papierowego, którego jeden po drugim spryskuję płynem do mycia szyb. Ręcznik papierowy nasączony dobrze przylega do kasku tym samym nasącza owady i resztę brudu. Po jakimś czasie wycierać kask. Jeżeli efekt jeszcze nie zadowala to czynność powtarzam. Brawo ja ?

Mi się bardzo podoba twoja technika, może powinieneś to napisać w dziale technicznym.

 

A ja walczę, teraz druga strona

9265e9f6b4a09bbb347734aa46dfa9d8.jpg


 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, bilety napisał:

Mi się bardzo podoba twoja technika, może powinieneś to napisać w dziale technicznym.

 

A ja walczę, teraz druga strona

9265e9f6b4a09bbb347734aa46dfa9d8.jpg


 

Współczuję , znam ten ból,I jeszcze  te sprzątanie.

Odnośnik do komentarza

Znam to, hehe, współczuję ? Burzenie ścian, nowe ościeżnice, elektryka, hydraulika itp, itd, masakra! Znienawidziłem wszelkiego rodzaju remonty!

Aktualnie tynkuję komin i będę poprawiał regipsy ?

Odnośnik do komentarza

Latałem dzisiaj, pogoda była piękna. Nawet nie chowałem go do garażu, bo chciałem przyjechać pod Pleciugę, ale właśnie pada i zerwał się silny wiatr. W takim wypadku nie widzę już przyjemności z wycieczki i nie przyjadę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...