Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Marzec … nawet nie wiadomo kiedy się pojawił … ... a co oznacza pojawienie się tego miesiąca? … wszyscy dobrze wiemy i nikomu nie trzeba mówić … oczywiście że wiosna !! To przecież w marcu, na naszej północnej półkuli, następuje wiosenna równonoc … a to oznacza że przez najbliższe pół roku słońce będzie mocniej oświetlać naszą półkulę ☀️ … no i wreszcie będzie cieplej … A jak już będzie cieplej to żadnemu w Was nie trzeba mówić co robić … po prostu, skuter pod cztery litery i heja przed siebie … :scooter:

By nikogo nie zanudzać przydługim wstępem, w marcu życzę wszystkim jak najwięcej pogodnych i ciepłych dni ... i choć pewien jestem, że po intensywnych przygotowaniach w lutym Wasze kucyki gotowe są do opuszczenia stajni, to nie szarżujcie, zachowajcie ostrożność ... zwłaszcza  w tych pierwszych dniach wiosny, w szczególności pamiętajcie o bezpieczeństwie ...

Tymczasem pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś w trasie ... LwG ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    22

  • burgifan

    16

  • romeo1971

    15

  • ArtCho

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tajest! Dzięki Elvis za inaugurację miesiąca. Oby pogoda pozwoliła nam pojeździć.
I czas

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 minut temu, Anton napisał:

Z jakiego miejsca startujecie w sztafecie?

 

Myślę że w kwietniu, i będzie to sobota bo w dwie strony ponad 500 km. a w tygodniu nie będzie możliwości na taką odległość.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 minutę temu, bilety napisał:

Myślę że w kwietniu, i będzie to sobota bo w dwie strony ponad 500 km. a w tygodniu nie będzie możliwości na taką odległość.

A ja pytałem: < Z jakiego miejsca startujecie w sztafecie? > Ale mnie ubawiłeś. Trzeba mieś poczucie humoru też! ?  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Anton napisał:

A ja pytałem: < Z jakiego miejsca startujecie w sztafecie? > Ale mnie ubawiłeś. Trzeba mieś poczucie humoru też! ?  

Ja też się ubawiłem, czytałem bez okularów i tak wyszło. Myślę że Pleciuga, ale to odległy termin więc może być jeszcze inne miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

>>> Z jakiego miejsca startujecie w sztafecie? <<<<  Miasto, ulica, numer domu, gdzie stoi biała laseczka? Konkrety proszę. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj niedziela, jedziemy ? do Brzozowa. Wyjazd ze Szczecina 12:30, Ktoś chętny?

https://www.google.com/maps/place/Karczma+Pod+Kogutem+Brzozowo/@53.7940705,14.7697147,18z/data=!4m8!1m2!2m1!1sBrzozowo!3m4!1s0x46e3d2c003c473f9:0x9aed0cc155f34ac4!8m2!3d53.7936105!4d14.770579

1. minimi

2. melmacie.

3. Zosia

4. bilety.

5.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bilety napisał:

Dzisiaj niedziela, jedziemy ? do Brzozowa. Wyjazd ze Szczecina 12:30, Ktoś chętny?

https://www.google.com/maps/place/Karczma+Pod+Kogutem+Brzozowo/@53.7940705,14.7697147,18z/data=!4m8!1m2!2m1!1sBrzozowo!3m4!1s0x46e3d2c003c473f9:0x9aed0cc155f34ac4!8m2!3d53.7936105!4d14.770579

1. minimi

2. melmacie.

3. Zosia

4. bilety.

5.wd40

6. Merida

7.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A miała być ryba, nie widzę żeby było napisane,

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Teraz deser w Kamieniu Pomorskimc95b4978509e1053c04829f1051e6978.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...