Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta BURGMANII 2019


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

LIST GOŃCZY !!!

Poszukiwany jest rozrabiaka, łamacz serc, naciągacz .... na kilometry. Rysopis poszukiwanego: niski, przebrany za Burgmaniaka, ale PIĘKNY!  Ostatnio widziany w Smardzewicach Borki 80. Podobno udał się w kierunku Łodzi na ulicę Drewniowską 58. Już nawet TVP temat nagłośniła, jednak miejsca pobytu oprycha nadal nie ma. Ktokolwiek wie, ktokolwiek widział, proszę o poinformowanie najbliższej jednostki kompetentne w tych sprawach. 

1359051316_Cu-2a.jpg.64b68572142ff3578bc9189873de9c1b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na kongresie udało mi się wyciągnąć Ojca Dyrektora na krótki wywiad dla słuchaczy Radia Mbox.
Porozmawialiśmy sobie o II Ogólnopolskiej Sztafecie Burgmanii i nie tylko ?
Zainteresowanym przesyłam link do odsłuchu/pobrania.
https://www78.zippyshare.com/v/jM8FtMXP/file.html?fbclid=IwAR0I46-mJ54axYUQEZlqu1eKNi6a48hpPtkNDADDNZOGiHBsFtbRIKS1Vfs
Gdyby ktokolwiek miał problem z powyższym linkiem podaję poniżej link do pobrania pliku - niestety ważny tylko 7 dni.
https://wetransfer.com/downloads/113da40cafb77f6abfdf282fd4606c3420190310210359/4ad8ca

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
14 godzin temu, Anton napisał:

LIST GOŃCZY !!!

Poszukiwany jest rozrabiaka, łamacz serc, naciągacz .... na kilometry. Rysopis poszukiwanego: niski, przebrany za Burgmaniaka, ale PIĘKNY!  Ostatnio widziany w Smardzewicach Borki 80. Podobno udał się w kierunku Łodzi na ulicę Drewniowską 58. Już nawet TVP temat nagłośniła, jednak miejsca pobytu oprycha nadal nie ma. Ktokolwiek wie, ktokolwiek widział, proszę o poinformowanie najbliższej jednostki kompetentne w tych sprawach. 

1359051316_Cu-2a.jpg.64b68572142ff3578bc9189873de9c1b.jpg

Obecnie przebywa w Aleksandrowie Łódzkim.

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na II Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta BURGMANII 2019
  • Sympatycy
Godzinę temu, Rajmundas napisał:

Świętokrzyskie chętnie wspomogę w przedsięwzięciu. ?

Rajmundas zapraszam cię na forum świętokrzyskiego tam jest wątek sztafety i wszystkie informacje dotyczące przejazdów przez nasz region.

Odnośnik do komentarza

Z względów atmosferycznych CUŚ wyrusza  w podróż w niedziele   17,03  o godz 12:00 z Aleksandrowa Łódzkiego.

Do Płocka dotrze około godz 13:40  gdzie przejmie go Braszken z ekipom

W skład eskorty wchodzą

Volvo

Marzenka

Pazdzioch

Zdun

Krzysiu

Paw kor

Resenok

Tylko nie wiem co zrobię jak Cuś nie będzie chciał nas opuścić.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No tak. Jutro ma być niewspółmiernie lepsza pogoda. Życzę waszej ekipie słoneczka, aby Cuś dotarł za dwa tygodnie do Bydgoszczy opalony i uśmiechnięty??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator



Nie wiem vzy zdjęcia się wyświetlą ale spróbuję.

Problem był z wyświetlaniem fotek na TT. Na PC i w przeglądarkach było OK. Aktualnie wszystko już widać tu i tu.
A co do tematu: Brawo Wy i Wy

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie Cuś już w Płocku. Słuchajcie nie wiem, ale pojeździł z nami trochę po okolicy, teraz usiedlismy sobie przy stole i Cuś stwierdził jak tu pięknie, jeziora, lasy, świeże powietrze. Jutro zabiorę go do miasta, powiedzą trochę. 5746359d0dfd96f047bdc2e5875c603d.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Spoko nie będzie się nudził . Dziś niech odpocznę po podróży.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Od dzisiaj w Płocku32466d5cae545201e929a5cf5e4d31a6.jpg383688854abb5691f52b0edd49625723.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, zdun13m napisał:

Cusiek przekazany grupie Płockiej. Nie chciał odejść od paździocha i ciągle niewyraźnie gadał. ?

A jednak skubany nauczy sie pić wody po ogórkach - niezły pacjent się szykuje do przyjęcia w Wielkopolsce.

Bacznie obserwujemy jak, gdzie, z kim przystaje .

Już My mu pokażemy co dobre ?

Brawo -kolejny etap zaliczony!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niezmiernie miło mi poinformować że właśnie otrzymaliśmy oficjalne pozwolenie na wjazd do Rynky w Sandomierzu na oficjalne przekazanie CUSIA. ? Brawo ŚWIĘTOKRZYSKIE.

IMG_20190318_094018.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super że udało się to załatwić, sandomierski rynek to fajne miejsce na spotkanie i przekazanie Cusia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...